امروز یک شنبه 9 آذر 1399

تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 00:00
پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار در اهواز
پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار در اهواز
اشاره به این نکته ضروری است که بسیاری از دوربین های عکاسی وفیلم برداری توسط مامورین "توقیف غیر قانونی" شد به همین دلیل تعداد عکس هاي موجود از پیاده روی محدود است.

پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار در اهواز

حتما خبرهای این روزها درباب پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار دراهواز را شنیده یا در رسانه ها خوانده اید.
ما خلاصه ای از خبرهای منتشر شده در رسانه ها را به همراه مجموعه ای از تصاویر مربوط به این بخش از قیام یاران ولایت که در اهواز برگزار شد در اختیار شما قرار می دهیم.

اشاره به این نکته ضروری است که
بسیاری از دوربین های عکاسی وفیلم برداری توسط مامورین "توقیف غیر قانونی" شد
به همین دلیل تعداد عکس هاي موجود از پیاده روی محدود است.


طلبه سیرجانی دستگیر شد.
حجت الاسلام جهانشاهی که از سال 83 فعالیت هایی را در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی آغاز کرده و به طلبه سیرجانی معروف شده، چند روز پیش در جریان پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار در استان خوزستان شهر اهواز بازداشت شد.

وی که  به همراه جمعی از طلاب ودانشجویان و دیگر امت حزب الله در جدیدترین حرکت خود برای پیگیری مطالبات و فرامین مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی اقدام به برگزاری پیاده روی‌های عدالتخواهانه در شهرهای قم و تهران کرده بود، به دعوت جمعی از عدالتخواهان اهوازی به این شهر رفت.
 
قرار بود پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار مقابل سازمان بسیج دانشجویی واقع در میدان ساعت شهر اهواز تا  دانشگاه شهید چمران این شهر برگزار شود اما عوامل انتظامی در میانه راه، طلبه سیرجانی را بازداشت کردند.

طلبه سیرجانی را نتوانستند بیش از 1 ساعت ونیم در بازداشت نگه دارند!

وی به دعوت جمعی از عدالتخواهان اهوازی به این شهر سفر کرد تا  صبح دوشنبه اول خرداد 91 در پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار این شهر از میدان ساعت تا دانشگاه شهید چمران اهواز شرکت کند.

 اما در مسیر حرکت "قیام یاران ولایت"، توسط عوامل انتظامی بازداشت و پلاکاردها و پرچم ها و تصاویر همراه کاروان مذکور نیز توقیف شد.
 
حجت الاسلام جهانشاهی و همراهانش پس از یک ساعت و نیم بازداشت، آزاد شدند و طلبه سیرجانی برای دقایقی نیز در همایش "بررسی مفاسد اقتصادی" که به همت بسیج دانشجویی در سالن شهید مطهری دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز، سخنرانی کرد.


گزارش تصویری مختصری از ""قیام یاران ولایت"" در اهواز:

برچسب ها :