امروز پنج شنبه 3 فروردین 1402

تاریخ انتشار : شنبه 9 تیر 1397 - 12:23
انتقاد سئوال برانگيز امام جمعه به شهرداري شاهين شهر
انتقاد سئوال برانگيز امام جمعه به شهرداري شاهين شهر

در مراسم نمازجمعه هفته پيش حجت الاسلام ملكيان امام جمعه شاهين شهر در خطبه هاي نمازجمعه به انتقاد از شهرداري شاهين شهر پرداخت و از تعديل نيرو در اين مجموعه انتقاد كرد و گفت برخي نيروها پس از ١٢ سال از كار كنار گذاشته شدند !

در ابتدا از امام جمعه شاهين شهر تشكر ميكنيم كه پس از سالها خطبه هاي يكنواخت و بر اساس بيان تقويم تاريخ سرانجام يك انتقاد از يك مجموعه اداري شاهين شهر انجام دادند چون سابقا وقتي به ايشان گفته ميشد كه چرا از مسئولين شاهين شهر و فسادها و تخلفات آنها انتقاد نمي كنيد ؟! ميگفت اينكار پنجه كشيدن مسئولين در صورت يكديگر است !!!

ولي اينكه ايشان پس از ساليان دراز سكوت در مقابل ريخت و پاش و حيف و ميل بيت المال و پاداشها و حقوقهاي نجومي و استخداميهاي گسترده فاميلي در مجموعه شهرداري اكنون ياد انتقاد به تعديل نيرو در شهرداري افتاده اند يك مقدار سئوال برانگيز است ؟!

 آقاي امام جمعه آيا نگراني شما براي كارگر و نيروي زحمت كش واقعي شهرداري است يا افراد نزديك به دفتر امام جمعه كه اتفاقا بعد از ١٢ سال عذرشان خواسته شده است  ؟!!!

 از باب اهمیت موضوع اين سئوال را اینگونه و صراحتا از ایشان می پرسیم كه آقای امام جمعه چرا شما در خصوص ريخت و پاشها و اشرافيگريهاي برخي شهرداران قبل  و همچنين در مورد خريد و فروش علني رأي در انتخابات شوراي شهر شاهين شهر  سكوت نمودید ؟!

 و یا در مورد استخداميهاي گسترده  فاميلي برخي مسئولين در شهرداري شاهين شهر و عدم شايسته سالاري در استخدام و همچنين به كارگيري ساكنين شهرهاي اطراف كه از همشهريهاي برخي مسئولين بودند كه منجر به بيكاري جوانان شاهين شهري شده سكوت كردید؟!
 و حال چه شده كه ياد انتقاد از شهرداري افتاده اید؟!

سئوال ديگر از ايشان اين است كه آيا علت اين انتقاد پس از سالها ، قطع بودجه امام جمعه شاهين شهر توسط شهرداري مي باشد ؟! زيرا ايشان در دوره هاي قبل كمكهاي دويست ميليوني دريافت ميكردند ولي در اين دوره آن بودجه ها قطع شده و اين شائبه را ايجاد ميكند كه ايشان اونموقع كه بودجه ٢٠٠ ميليوني ميگرفت در مقابل همه تخلفات و مفاسد و ريخت وپاشها سكوت ميكرد و اكنون كه بودجه اش قطع شده انتقاد به شهرداري و شوراي شهر ميكند !!!


 لازم به ذكر است كه خطبه هاي نماز جمعه هفته قبل اونقدر سئوال برانگيز بوده كه بعد از يك هفته هنوز در سايت و كانال امام جمعه بارگذاري نشده است در حاليكه ساير خطبه ها در همان روز بارگذاري ميشود !!!

برچسب ها :