امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 23 اردیبهشت 1397 - 12:20
پیاده روی تظلم خواهانه در اعتراض به امام جمعه شاهین شهر
پیاده روی تظلم خواهانه در اعتراض به امام جمعه شاهین شهر

بالاخره پس از پیگیریهای مکرر دلسوزان نظام و‌ انقلاب در سالهای اخیر نسبت به عملکرد و اقدامات مرتضی ملکیان امام جمعه شاهین شهر ، بدلیل عدم پیگیری مناسب و بعضا بد عهدیهای برخی مسئولان این اعتراضات وارد فاز جدیدی شد!

روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷ جمعی از نیروهای وفادار و دلسوز انقلاب پس از قرائت دعای ندبه در مزار مطهر شهدای گمنام پارک انقلاب پياده روي تظلم خو‌اهانه خود را در اعتراض به اقدامات امام جمعه شاهين شهر آغاز کردند.

این پياده روي تظلم خواهانه که از مزار مطهر شهدای گمنام بسوی مصلی نماز جمعه اصفهان برنامه ریزی شده بود از همان لحظات آغاز حرکت با تماسهای مکرر برخي مسئولين همراه بود که در نهایت پس از چند ساعت از آغاز پیاده روی و با پیگیری و تماس برخی از مسئولین دلسوز و انقلابی شهرستان و مسئولان ارشد نظامي استان مبني بر پيگيري خواسته هاي مردم شاهين شهر ، قرار بر اين شد كه روز دوشنبه دو تن از مسئولان عالي رتبه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه کشور پس از حضور در شاهين شهر طی جلسه اي مطالبات معترضين را پيگيري کنند .

اما از آنجا که مردم شاهین شهر خاطره خوشی نسبت به بدعهدیها و پیمان شکنیهای امام جمعه شاهین شهر و برخی حامیانشان در شورای سیاستگذاری ندارند و به تجربه برایشان اثبات شده که ملکیان فردی پایبند به عهد و پیمان نیست تا آنجاکه حتی با عدم تمکین به نظر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برای جابجایی در مرداد سال گذشته بوسیله اعمال فشار از طریق بیوت برخی علما بر شورای سیاستگذاری نشان داده که حد یقفی برای بدعهدیهای خود ندارد !؟


http://shahin-shahr.net/content/page/paper/1591

لذا مردم معترض شاهين شهر اعلام داشتند كه در صورت ادامه بدعهديهای مرتضی ملکیان و برخي مسئولان که حتی با گزارشات بعضا دروغ درباره گرایش سیاسی امام جمعه و یا فرستادن بازرس شورای سیاستگذاری بهمراه خانواده به منزل امام جمعه ! و گرفتن گزارش گزینشی از برخی مسئولین و عدم مراجعه به مسئولین دلسوز انقلابی در شهر ! و فشارها و ترفند های گوناگون موجبات حضور ۱۵ ساله ایشان را در شاهین شهر فراهم آوردند.

چنانچه مجددا شاهد این بدعهدیها باشند و اقدام موثری در این زمینه صورت نگیرد مطالبات خود را با قوت و گستردگي بيشتري ادامه خواهند داد . و برای استیفا حقوق مردم مومن و انقلابی شاهین شهر
اقدامات بعدی را پیگیری خواهند کرد که برخی از آنها از این قرار است.

پياده روي تظلم خواهانه به طرف بيوت علما و مراجع اصفهان از جمله آيت الله ناصري حفظه الله

پياده روي تظلم خواهانه به سمت قم و بيوت مراجع عظام تقليد در قم

پياده روي تظلم خواهانه به سمت مصلی نمازجمعه تهران و برخی اقدامات دیگر که متعاقبا اعلام خواهند کرد...

 
 
 
برچسب ها :