امروز جمعه 15 اسفند 1399

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 00:45
كنسرتهاي شاهين شهر مخدري در خدمت برخي مسئولين
كنسرتهاي شاهين شهر مخدري در خدمت برخي مسئولين

ديشب كنسرت ... در سالن شيخ بهائي شاهين شهر برگزار شد كه با حاشيه هائي همراه بود !

برخي از شركت كنندگان ضمن تماس با سايت عدالتخواهي عنوان ميداشتند شرايط كنسرت اصلا مطلوب نبود و برخي شركت كنندگان حالت عادي نداشتند ( بوي مشروبات الكلي به راحتي از برخي شركت كنندگان استشمام ميشد ) ، ضمن اينكه محيط براي خانواده ها اصلا مطلوب نبود !

و برخي از عزيزان هم با ارسال قسمتهائي از فيلم اين كنسرت نسبت به برگزاري كنسرتهاي اينچنيني ابراز گلايه كردند و چنين كنسرت لوده اي را در شب ميلاد امام حسين عليه السلام مايه تأسف خواندند و خواستار برخورد با برگزار كنندگان آن شدند .


البته در ابتدا اعلام كنيم كه نگاه جريان عدالتخواهي نسبت به كنسرت كاملا مثبت است و موافق برگزاري كنسرت در شاهين شهر هستيم ولي كنسرت موسيقي فاخر نه لودگي كه نه شعر محتوا دارد و نه موسيقي فاخر است بلكه فقط يك مخدر است براي سرگرم كردن جوانان !!!

برگزاري چنين كنسرتهائي فقط مانند يك مخدر است تا جوانان را مشغول اين لذتهاي پوچ گرداند تا روحيه جوان كه فطرتا اهل مبارزه و عدالتخواهي است سرگرم امور پوچ و بي محتوا گردد .


به نظر شما چرا خيلي از مسئولين با اين نوع كنسرتها مشكلي ندارند ؟! چون مشغول شدن به كنسرتها ضرري براي منافع و ميز و جايگاه آنها ندارد و اتفاقا به جاي اينكه جوان را مشغول عدالتخواهي و مطالبه از مسئولين و مبارزه با ظلم نمايد ، مانند يك مخدر دچار خمودگي و مشغول شدن به امور دنيوي مينمايد !

شما فرض كنيد اين كنسرتها محل برگزاري يك موسيقي فاخر با شعري پر محتوا بود كه سمت و سوي انتقاد به برخي مسئولين شاهين شهر را داشت ، انوقت آيا اينها اجازه برگزاري كنسرت را ميدادند ؟!

اين برخي آقايان مسئول در شاهين شهر اگر از جائي احساس خطر براي ميز و صندلي خود كنند ، حتی اگر آنجا مسجد و خانه خدا باشد درب آن را مي بندند دیگر محل برگزاري موسيقي بماند .


روزي كه اين كنسرتها براي ميزشان خطرناك شود مطمئن باشيد كه فرياد وااسلاما سر ميدهند كه كنسرتها اسلام را زير سئوال برد همانطور كه وقتي چند رسانه معدود به اينها انتقاد ميكند فرياد ميزنند اين انتقادات مخالفت با اسلام است و با كوچكترين انتقاد يا دنبال دادگاه و پاسگاه هستند يا تلفن و زنگ و گلايه و لابيگري و پرونده سازي كه چرا به ما انتقاد شد !!!

البته اينها رسانه و سايت و كانال و خبرنگار را نيز دوست دارند به شرطي كه مثل كنسرتها مخدر باشد و كاري به ميز مسئولين و انتقاد و امثالهم نداشته باشد و مدام تعريف و تمجيد از مسئولين باشد و بگويند به به چه فضاي گل و بلبلي در شهر حاكم است . اگر اينطور باشد اتفاقا هر از چندگاهي خبرنگاران و اصحاب رسانه را هم دعوت ميكنند به كنفرانس خبري و بعد از جلسه هم با پاكت پول بدرقه ميكنند !

لذا جوانان و مردم شاهين شهر هوشيار باشيد اگر هنر از دلش عدالتخواهي و مبارزه با ظلم بيرون نيايد همان ماده مخدري است كه جسم و روح شما را نابود ميكند ، زندگي شما را تباه ميكند ! و اتفاقا خيلي از مسئولين دنيا پرست هم صدايشان در نمي آيد و حمايت هم ميكنند.

امام خميني معناي زيبا و متعالي از هنر ارائه دادند .

امام خميني (ره) : «تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی، اسلام ائمه هدی علیهم السلام ، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، و اسلام تازیانه خورده های تاریخ شرم آور محرومیت ها باشد».

آيا به نظر شما اين كنسرتهاي لوده و خارج از عرف ذره اي به اين جملات و آرمانها نزديكي دارد .


البته ما نيز با تفريح و نشاط و شادي جوانان موافقيم و بايد هم برنامه هائي در اين زمينه ديده شود ولي به شرطي كه روحيه فطري جوان كه شجاعت و عدالتخواهي و مبارزه با ظلم است زير امثال كنسرتهاي لوده نابود نشود و به فراموشي سپرده نشود ! و در عوض برخي مسئولين ژست آزادي و نشاط براي جوانان بگيرند ولي اگر يك جوان عدالتخواهي كرد از مسئولين سئوال كرد و پاسخ طلبيد ، شعار آزادي را فراموش كنند و با مشت چدني دهان جوان را ببندند .( صداقت آقايان را اينجا بايد جستجو كرد )

برچسب ها :