امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - 10:17
شعارهاي غارت شده انقلاب را از برخي مسئولان شاهين شهر باز پس ميگيريم
شعارهاي غارت شده انقلاب را از برخي مسئولان شاهين شهر باز پس ميگيريم

مدت زيادي است راهپيمائيهاي سطح كشور و همچنين شاهين شهر از مطالبات واقعي مردم به برنامه هاي كليشه اي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و دخالتهاي برخي ائمه جمعه و برخي ديگر از مسئولان مبدل گرديده است !

 

متاسفانه در اين سالها مسئولين اين مراسمات را مصادره كرده اند .
اگر اين راهپيمائيها متعلق به مردم است خود مردم هم بايد مديريت و حتي شعارها و بيانيه ها را مديريت كنند نه مسئولين !

مسئولين دوست دارند مردم شعار بر عليه آمريكا و اسرائيل و آل سعود و ... بدهند و مسبب تمام مشكلات را در خارج از كشور ببينند  و سمت و سوي شعارها به سمت و سوي مسببان اصلي مشكلات مردم نرود !

مسببان اصلي هتك حيثيت نظام اسلامي اكنون نه آمريكا است و نه اسرائيل بلكه مسئولين بي كفايتي هستند كه آبروي نظام و امام خميني و رهبري انقلاب و خون شهدا را به حراج گذاشته اند.

البته مردم بصيرت كافي نسبت به دشمني هاي آمريكا و صهيونيستها دارند و به اندازه كافي آنها را بهرهمند ميكنند ولي از مسئولان فاسد و ويژه خوار و ساكت در مقابل فساد هم بيزار هستند .

ديگر دوران مماشات با مسئولاني كه مدام  برای نظام هزینه درست می کنند تمام شده و مردم اجازه نمي دهند برخي مسئولين با تصميمات خود اين نظام را به مخاطره بيندازند و خود به صورت آتش به اختيار وارد عمل خواهند شد.


متاسفانه در روز نه دي امسال در شاهين شهر وقتي مردم با شعارهاي خود فرياد ميزدند مفسد اقتصادي دشمن انقلاب است يا ننگ ما ننگ ما مسئول بي درد ما و ... ، مسئولين برگزاري مراسم ٩ دي اصلا به شعارهاي مردم توجه نميكردند و با شعارها و بلندگوهاي خود سعي داشتند اين شعارها را به حاشيه ببرند اين در حالي است كه رهبر انقلاب سه روز پيش در بيانات خود فرمودند :

 مردم چه کسانی‌ هستند؟ مردم همان کسانی هستند که حماسه‌ی بیست‌ودوّم بهمن را به وجود می‌آورند؛ مردم اینها هستند. اگر میخواهید حرف مردم را بفهمید، گوش کنید ببینید اینها چه میگویند...مردم را با شعارهایشان، با حرفهایشان بشناسند و برای مردم کار کنند...حرف مردم را باید [گوش کرد]؛ حرف مردم شکایت از فساد است، شکایت از تبعیض است؛ این حرف مردم است. ( در جمع پرسنل نيروي هوائي ١٣٩٦/١١/١٩)

اين سخنان رهبري نشان داد كه برخي مسئولين چطور در مقابل شعارهاي مردم ايستادند و اجازه بيان آن را ندادند و اگر رهبري به اين موضوع هم ورود نميكردند آقايان با هزار توجيه از كنار آن ميگذشتند!

لذا در روز ٢٢ بهمن مردم با شعارهاي انقلابي و برگرفته از اصل انقلاب مسئولين فاسد و ويژه خوار شاهين شهر و همچنين ساكتين در مقابل مفاسد را مخاطب قرار خواهند داد و خود مردم با انقلابي ديگر در درون انقلاب اين نظام را پاكسازي خواهند كرد .

فاصله مردم با مسئولین زیاد شده است، مسئولین اگر دست از سر شعارهای انقلاب بردارند، مردم انها را دردست خواهند گرفت.

برچسب ها :