امروز پنج شنبه 3 فروردین 1402

تاریخ انتشار : شنبه 16 دی 1396 - 20:15
مقصر اغتشاشات شاهین شهر بی شک برخی مسئولین هستند !
مقصر اغتشاشات شاهین شهر بی شک برخی مسئولین هستند !

در مطالب گذشته عرض كرديم كه تجمع و اعتراض نسبت به مفاسد و ريخت وپاشها و زدوبندهاي برخي مسئولين و يا گراني و ظلم طبق اصل ٢٧ قانون اساسي حق مردم است در همين راستا يكي از مسئولين شاهين شهر در جلسه اي با اشاره به مطلب پايگاه عدالتخواهي گفته بود كه اينها با ترامپ همنوا شده اند و مردم را به اعتراضات خياباني فرا ميخوانند ! و يكي از علل اين اعتراضات را اين سايت خوانده بود !

لذا براي جواب به ايشان بايد عرض كنيم ، آيا مردم هر روز بايد فساد و پاداش هاي نجومي و حقوق هاي آنچناني و پارتي بازي در استخدام و حيف و ميل بيت المال و سفره هاي رنگين و اشرافيگري برخي را ببينند و دم هم نزنند و از طرفی برخی مسئولین هر روز شكمهايتان را از پول بيت المال گنده تر كنيد و گردنهايتان را تبر نزند كه نكند چند نفر از تجمعات و اعتراضات سوء استفاده ميكنند !!! و واقعاً چرا همه مسئولین اشرافی و مشکل دار این تفکر را دارند که باید جلوی هرگونه اعتراض مردم را گرفت و بزرگترین دغدغه آنها همین است ؟!!!

بله متاسفانه عده اي اراذل و اوباش اين اعتراضات را به انحراف بردند و اصل شعارها را منحرف كردند ولي ريشه اين اغتشاشات هم شما هستيد .

وقتي آقايان حتي به جريانهاي انقلابي و مومن هم اجازه انتقاد و اعتراض نمي دهند و به خاطر دست گرفتن جملات رهبري و امام از آنها شكايت مي كنند يا حتي در جلسات فرهنگي شهر اجازه انتقاد به كسي نمي دهند و جوري فضا را حاكم كرده اند كه همه فقط گل و بلبل بگويند و پاچه خواري كنند و اگر كسي هم انتقادي كرد برويد دادگاه از وي شكايت كنيد و اجازه بيان يك حرف مخالف را نمي دهيد يا اگر رسانه اي از شما انتقاد كرد هر روز آويزان دادگاه و پاسگاه هستيد تا فقط رسانه ها از شما به به و چه چه بگويند، خوب مردم و جريانهاي دلسوز كشور چطور بايد اعتراض كنند و جلوگيري نمايند كه يكسري مسئول بي كفايت نظام را به ورطه سقوط نبرند !

به نظر همه جامعه شناسان وقتي اجازه اعتراض و انتقاد را به جامعه ندادي اين جامعه بعد از مدتي به حالت انفجار ميرسد و به صورت ناهنجاري و اغتشاش بروز ظهور پيدا ميكند !

بله مسبب اصلي اين خرابيها و اغتشاشات همين مسئولين بي كفايت و متكبري هستند كه از چكمه هاي رضاشاهي و ديكتاتوري چيزي كم ندارند !

اين اغتشاشات چندين ماه پيش قابل پيش بيني بود و ما بارها هشدار داديم كه وقتي اين همه كارگر بيكار شوند و يا توجهي به اعتراضات مالباختگان موسسات مالي نشود و توي مسئول به جاي دفاع از آنها و فرياد مطالبات آنها شرايط شهر و كشور را گل و بلبل جلوه دهي ، مشخص است كار به اينجا ميرسد

وقتي تو مسئول بي كفايت در همين شاهين شهر مي بيني اين همه كارگر كارخانه هاي اطراف شهر در اين مدت بيكار شده اند و يكبار از آنها دفاع نميكني كه مبادا از كمكهاي نقدي صاحبان كارخانه محروم شوي ، معلومه آن كارگر بي پناه آشفته شود .


مگر نشنیدید سخن ابوذر را که در بازار راه می رفت و نعره می کشید: در حیرتم از مردمی که نانی به خانه ندارند، و با شمشیر آخته بیرون نمی آیند!

وقتي اجازه ندهند روحانيون و جريانهاي دلسوز پرچمدار عدالتخواهي شوند و آنها را به دادگاه و پاسگاه بكشند ، معلوم است ضد انقلاب پرچمدار ميشود و اصل جريان عدالتخواهي را به انحراف ميبرد

ولي مسئولين بدانند با هزينه هاي سنگيني كه به خاطر عملكرد شماها به نظام و كشور وارد شد ديگر دوران مماشات با شماها پايان يافته و مطمئنا تا شماها اين نظام را ساقط نكنيد دست از حب جاه و مقام بر نمي داريد لذا بر تمام دلسوزان نظام واجب است كه وارد عمل شوند و كشور را از لوث مسئولين بي كفايت پاك نمايند .

به جرأت ميتوان گفت كه چهار بانك و اداره به آتش كشيده شده توسط اغتشاشگران خیلی ناراحت کننده است ولی قابل ترميم است ولي چيزي كه قابل ترميم نيست سوزندان اعتماد مردم به نظام است كه برخي مسئولين در حال آتش زدن سرمايه اعتماد به نظام هستند .

برچسب ها :
مهدی
|
یک شنبه 17 دی 1396 - ساعت : 08:11
بی کفایتی برخی از مسئولین باعث اعتراض و اغتشاش شد . دود این اعتراضات و اغتشاشات به چشم چه کسانی رفت ؟ مسئولین یا مردم ؟ جای مسئولین که همیشه گرم و نرم بوده است . این مردمند که یک روز در معدن گرفتار می شوند ، یک روز در حمله داعش در کنار مجلس کشته می شوند ، یک روز آسیب دیده زلزله طبیعی و روزها اسیر بی توجهی مسئولین ، یک روز گرفتار آلودگی هوا ، یک روز .... .