امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 - 15:18
شهرداری و شورا اصلاح پرداختیها را از مدیران نجومی شروع کند نه کارگران
شهرداری و شورا اصلاح پرداختیها را از مدیران نجومی شروع کند نه کارگران

فرمي كه در زير مشاهده مي كنيد خلاصه وضعيت سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري شاهين شهر در خرداد ماه است كه در اين ميان سه نفر از افراد فوق داراي دريافتي بالائي نسبت به ساير كاركنان مي باشند ، مخصوصا مديرعامل سابق سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري كه اكنون شهردار يكي از شهرهاي اطراف است !


البته خالص پرداختي رقم ١٠ ميليون نيست و اگر پاداشها و كمسيونها و ... را اضافه كنيم اين رقم بسيار بيشتر ميشود !

دو معاون ايشان هم ارقام ٦ ميليوني دريافت ميكردند !

البته تا مهرماه مديرعامل سازمان پاركها همين حقوق را از شهرداري  دريافت كرده است يعني متاسفانه در اين دوره شورا و شهرداري جديد نيز مانع اين حقوقهاي بالا نشدند !

يك مسئله اي كه بايد حتما مورد توجه شوراي شهر جديد و شهردار قرار گيرد رعايت عدالت و انصاف است .

اگر شهرداري و شوراي شهر قصد دارند جلوي پرداخت هاي غير منصفانه و خلاف قانون را بگيرد ابتدا بايد از مديران نجومي بگير شروع كند نه از چند كارگر و فرد قراردادي كه شايد حقوق آنها به دو ميليون هم نمي رسد .

اگر قرار است جلوي اضافه كارهاي بي ضابطه گرفته شود اول از مديران با حقوقهاي بالا شروع شود نه اول از كارگر مظلوم !

اگر قرار است حتي مبالغي كسر گردد اينطور نباشد كه از يك كارگر قرار دادي كه حقوق وي دو ميليون است پانصد هزارتومان كسر گردد از يك كارمند رسمي با حقوق هفت يا هشت ميليوني هم پانصد هزارتومان كسر گردد !

اين رويه واقعا دور از عدالت است . كسر ارقام بايد بر اساس نسبت دريافتي حقوق باشد ، تساوي در اينجا عدالت نيست .

برچسب ها :
ناشناس
|
دوشنبه 11 دی 1396 - ساعت : 12:22
این مبالغ فقط مربوط به مدیر عامل و معاونان ایشان که طرف قرداد بازیافت نیز بوده اند میشود گناه را گردن کارگر و کارمنان ان نندازید

ناشناس
|
یک شنبه 3 دی 1396 - ساعت : 09:59
با سلام خیلی خیلی سایت خوبی دارید اجرتون با سیدالشهدا

ناشناس
|
شنبه 2 دی 1396 - ساعت : 09:03
کو گوش شنوا . الان هم باز همان روند قبل ادامه دارد فقط افراد مسول پست و سمت ها تغییر کرده . آقای ...رفته آقای ...ایشان نشسته اند و همان حقوق و مزایا را دریافت می کنند . ان شا ا.. کار از ریشه و اساس درست بشه . آخه مگه یه مسول چه کاری میکنه که باید اینقدر تفاوت حقوق باشه بین مثلا مدیرعامل با یک کارمند همتراز ایشان و حتی با سابقه بیشتر از اون مدیرعامل و حتی سواد بالاتر . برای همینه که همه سر و دست میشکنند برای پست و گرنه کار کردن برای رضای خدا و مردم که خودکشی کردن نداره . ان شا ا.. خدا توفیق خدمتگزاری صادقانه به همه عنایت بفرمایند