امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 19 آذر 1396 - 14:42
مروری بر ضیافت شام اشرافی مسئولان شاهین شهر برای معاون رئیس جمهور و رمزگشائی از سکوت امام جمعه
مروری بر ضیافت شام اشرافی مسئولان شاهین شهر برای معاون رئیس جمهور و رمزگشائی از سکوت امام جمعه

تصوير فاكتوري كه در پائين مشاهده ميكنيد مربوط به ضيافت شام و پذيرائي از معاون وقت رئيس جمهور جناب آقاي ميرتاجديني در سال ٩١ به همراه چندتن از مسئولين وقت در باغ شهرداري شاهين شهر است !

از مسئوليني كه در آن ضيافت بودند ميتوان از آقاي نفري شهردار وقت و هاديزاده فرماندار وقت و حجت الاسلام ملكيان امام جمعه شاهين شهر نام برد .

در اين ضيافت شام همانطور كه در فاكتور مشاهده ميكنيد چهار نوع غذا شامل كباب كوبيده ، جوجه كباب ، چلو گوشت ، شويد پلو و ماهي به همراه ساير  مخلفات و ميوه و ... سرو ميشود !

همان زمان به اين سفره انتقاد كرديم و بيان كرديم از طرفي در منبرها از ساده زيستي اميرالمومنين ميگوئيد كه ايشان نان جو را چنان در پارچه اي گره ميزد كه حسنين بر روي آن روغن نمالند كه آن نان سفت و سنگي كمي نرم شود و از يك طرف به گفته خود اميرالمومنين از پول بيت المال اينطور مانند  شتری كه به علف تازه‌ی بهاری رسیده است ، مال خدا و بیت المال را می‌خوريد!!!

مردم كدام را باور كنند دم از ساده زيستي اميرالمومنين زدن را يا ريخت و پاش از بيت المال را ؟!

در اون ضيافت همه بر سر سفره مي نشينند و ميخورند و كسي صدايش در نمي آيد إلا خود معاون رئيس جمهور آقاي ميرتاجديني كه خطاب به امام جمعه شاهين شهر حجت الاسلام ملكيان كه در حال تناول از نعمتهاي الهي بود ، ميگويد اگر امام جمعه شهر ما بود اجازه نمي داد شهردار ما چنين سفره اي بيندازد !!!


اين تذكر و خطاب قرار دادن امام جمعه شاهين شهر از سوي معاون رئيس جمهور وقت تذكر دقيقي بود و اين نكته را يادآوري كرد كه اگر برخي از مسئولين از بيت المال ريخت و پاش كردند اين وظيفه روحانيون است كه سكوت نكنند و نهي از منكر كنند و همانطور كه اميرالمومنين در نهج البلاغه فرمودند خداوند از علما عهد و پيمان گرفته كه در مقابل شكم بارگي ستمگران سكوت نكنند !

اگر روحانيون و ائمه جمعه در مقابل مفاسد و منكرات مسئولين سكوت نمي كردند الان وضعيت دزدي و فساد و اختلاس در كشور اينقدر شرم آور نبود !

امام جمعه اي كه بر سر سفره اشرافي از پول بيت المال بنشيند و صدايش در نيايد و تناول هم بنمايد مشخص است كه در مقابل پاداشهاي نجومي ، فيش هاي حقوقي نجومي و ريخت وپاش از بيت المال توسط مديران شهرداري سكوت ميكند و صدايش در نمي آيد !

ادامه دارد ...

 

آدرس کانال تلگرامی پایگاه عدالتخواهی و مطالبه مردمی

 

justice58@

برچسب ها :
کارمند شهرداری
|
چهارشنبه 29 آذر 1396 - ساعت : 09:32
باسلام و تشکر از مسؤولان و دست اندرکاران پایگاه عدالتخواهی شاهین شهر
خواهشمند است در مورد پاداشها و فيش هاي حقوقي نجومي و ريخت و پاش از بيت المال توسط مديران شهرداري که در پاراگراف آخر این خبر با عنوان "مروری بر ضیافت شام اشرافی مسئولان شاهین شهر برای معاون رئیس جمهور و رمزگشائی از سکوت امام جمعه " اشاره نموده اید توضیحات لازم ارائه نمایید.
درج اخبار کلی و مبهم ، بدون قید توضیحات مربوطه و لازم ، متهم کردن تمامی کارکنان شهرداری و بدنام کردن آنان در نزد شهروندان است که متعاقباً موجب تشویش افکار عمومی می گردد.
این فیش های حقوقی نجومی مربوط به مدیران ارشد و میانی بوده و هنوز هم هست و کارکنان و کارگران بد بخت و بیچاره به خاطر همین مطالب نسنجیده شماها ، دارند پاسوز آن افرادی که گفته اید می شوند. شماها زخم آنها را تازه می کنید و خدایی نکرده مورد لعن و نفرین زحمت کشان در شهرداری قرار می گیرید لذا از شما که دم از خدا و پیغمبر می زنید و در اکثر مطالبتان به آیات و روایات اشاره می کنید ، خواهشمندم مطالب را به طور شفاف درج کنید.
والا به خدا ... تا جایی که این بنده حقیر سراغ دارم ، حقوق 50 درصد کارکنان شهرداری زیر 2 میلیون تومان و حدود 40 درصد از آنها نیز زیر 3 میلیون تومان است که این بستگی به سنوات خدمتی آنان دارد و 10 درصد باقیمانده جزو افرادی هستند که شما می فرمایید.