امروز سه شنبه 2 بهمن 1397

تاریخ انتشار : شنبه 22 مهر 1396 - 17:33
امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین شهر
امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین شهر

ساختمان مجللی که در عکس زیر مشاهده میکنید متعلق به خانواده یکی از اعضای شورای شهر فعلی شاهین شهر میباشد .

 

متاسفانه در حالیکه هنوز بسیاری از خانه های اطراف این ساختمان از خدمات مطلوب شهری محروم هستند ولی این ساختمان چون وابسته به یکی از اعضای شورای شهر شاهین شهر میباشد با بودجه و امکانات شهرداری به سرعت سنگ فرش و دارای خدمات شهری ویژه میگردد این در حالی است که روبروی همین ساختمان ،سالها وضعیت نامطلوبی دارد و کسی به فکر آنها نمی باشد .

آیا همه مردم اینگونه از شهرداری سهم می برند ؟!

امام خمینی (ره) باره و بارها به مسئولین تاکید کردند که به فکر مستضعفین جامعه باشند نه مسئولین و مرفهین جامعه !

امام خمینی فرمودند : مصلحت پابرهنه ها و گودنشینها و مستضعفین، بر مصلحت قاعدین در منازل و مناسک و متمکنین و مرفهین گریزان از جبهه و جهاد و تقوا و نظام اسلامی مقدم باشد   6/ 5/ 66

منازل روبروی ساختمان عضو شورای شهر

 

تکمیلی

پس از درج مطلب «امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین‌شهر» جناب آقاي قهرماني جوابيه اي در یک سایت محلی درج نمودند كه لازم به توضيحاتي است .

ايشان در جوابيه عرض كرده اند كه قبل از نام نويسي براي شوراي شهر نامه پدر ايشان به شهرداري تحويل شده كه ظاهرا دقت لازم نكرده اند چون آخرين مهلت ثبت نام براي انتخابات شوراي شهر تاريخ ٦ فروردين بود در حاليكه نامه تقاضاي پدر شما ٢٩ فروردين بوده . البته اينجاي مطلب اصلا اهميتي ندارد .

ولي اشكال اساسي اينجا است كه پدر آقاي قهرماني انتهاي ماه فروردين تقاضاي خود را ارائه ميدهند ولي تا روي كار آمدن شوراي شهر اتفاقي نمي افتد و پس از روي كار آمدن شوراي شهر جديد در شهريور ، اقدامات شهري براي ساختمان ميلياردي پدر ايشان هم در مهرماه آغاز ميشود كه تأمل برانگيز است !

نكته تأمل برانگيز ديگر كه باعث بدبيني مردم است در خواستهاي مكرر ساكنين منازل روبروي ساختمان پدر آقاي قهرماني است . اين شهروندان محترم سالها است و قبل از ساخته شدن ساختمان پدري آقاي قهرماني عضو شوراي شهر شاهين شهر درخواست خدمات شهري داشته اند و تا به حال هيچ اقدامي صورت نگرفته است !!!
كه بخشي از تقاضاي اين شهروندان براي اين سايت ارسال شده است كه چندين سال نامه هاي متعدد به شوراي شهر و حتي برخي اعضاي شوراي شهر قبلي و همچنين شهرداري داده شده ولي هيچ اقدامي صورت نگرفته است .

براي مردم سئوال ميشود چطور ضلع جنوبي داراي خدمات شهري ميشود ولي ضلع شمالي خير ؟!

البته اين احتمال وجود دارد آقاي قهرماني درخواستي غير عادي نكرده باشند و اين امر توسط برخي افراد براي خودشيريني باشد ولي هوشياري عضو شوراي شهر را ميطلبد كه از اين اقدامات چاپلوسانه جلوگيري نمايد و ابتدا دنبال تحقق حقوق و مطالبات مردم باشد .

البته اكنون هم دير نشده و از اين عضو شوراي شهر تقاضا ميشود براي منازل روبروي منزل پدري ايشان هم كه سالها است بلاتكليف مانده و فاقد امكانات شهري است فكر كرده و آنها را از بلاتكليفي خارج كنند و براي اين منازل پياده روسازي و خدمات شهري انجام شود .

البته جا داره از روحيه پاسخگويي جناب آقاي قهرماني در اين ميان تشكر كنيم .

 

جوابیه دوم


پس از درج مطلب بالا مجددا آقاي قهرماني توضيحاتي در مورد مطلب  «امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین‌شهر» در يك سايت خبري محلي درج نمودند كه مجددا نياز به توضيحاتي دارد .

همانطور كه در خود توضيحات آقاي قهرماني و خبرنگارشان آمده و همچنین گزارشي كه از مردم محله تهيه شده  اين مطلب سايت عدالتخواهي را كاملا تائيد می کند كه مردم محله ای که پدر آقاي قهرماني در انجا خانه ساخته چند سالي است نامه اي به اعضاي شورا و شهرداري ارائه داده اند و شهرداري و اعضاي شورا هيچ اقدامي انجام نداده اند !!!

خوب آقاي قهرماني چطور ميشود كه يك قسمت محله پس از چند ماه تقاضاي سنگفرش توسط يك نفر داراي سنگ فرش ميشود و روبروي آن محله باتعداد زيادي از شهروندان پس از چند  سال داراي سنگ فرش نميشود ؟!
يعني تمام اينها اتفاقي بوده ؟!
قبلا هم در همين سايت درج نموديم كه محله يكي از مسئولين شهر در خيابان فردوسي چطور داراي امكانات برتر گرديد و يا يكي از اعضاي شوراي شهر دو دوره قبل محله آنها داراري پارك و جدول كاري متفاوت نسبت به شهر گرديد يا منزل فلان مسئول در خيابان دهخدا كنار منزلش پارك زيبايي ساخته شد !
آقاي قهرماني آيا تمام اين موارد اتفاقي است ؟!
چرا اين موارد اتفاقي براي مردم عادي رخ نمي دهد ؟! و فقط براي مسئولين شهر اتفاق مي افتد ؟!


آقاي قهرماني احتمالا اين استخداميهاي فاميلي و قومي در شهرداري هم اتفاقي است ، اين پاداشهاي نجومي و فيشهاي نجومي همه اتفاقي است !!!
فقط مردم هم آرزو دارند يكي از اين اتفاقات هم براي آنها رخ دهد .
الان همان محله روبروي پدر شما نيز منتظر اين اتفاقات مي باشند .

در جايي از جوابيه آقاي قهرماني آمده است كه منزل ميلياردي پدر ايشان از مال حلال ساخته شده كه لازم است به عرض برسانيم ما هم در اين مورد هيچ تشكيكي نداريم ولي بحث ما پيرامون اين مطلب است كه امام خميني (ره) بارها تاكيد كردند كه ثروتمندان نبايد در مناصب حكومتي راه يابند و اين يك اصل اسلامي است كه اگر كسي قصد نشستن بر صندلي مسئوليت دارد ، نبايد از قشر مرفه جامعه باشد حتي اگر از راه حلال اون ثروت را به دست آورده باشد . اگر ميتواند در سطح پائينترين اقشار جامعه زندگي كند ، بايد مسئوليت بگيرد . البته اين آرمانها به خاطر رفاه طلبي مسئولين به يك امر رويائي تبديل شده كه بهتر است بگذاريم و بگذريم .

 

امام خمینی : ثروتمندان هرگز به خاطر تمکن مالى خود نباید درحکومت نفوذ کنند و به فقرا و مستمندان و زحمتکشان، افکار و خواسته ‏هاى خود را تحمیل کنند.

صحیفه امام،ج۲۰،ص۳۴۰


 در انتهاي مطلب  ، خبرنگار آقاي قهرماني با ساختن داستاني بي پايه و اساس اصل مطلب را با حاشيه برده و با اتهاماتي دروغ اين مطلب را سياسي و جناحي و به دستور رئيس شوراي شهر دانسته است !
 متاسفانه در مملكت ما يك عادت شده كه تا كسي فرياد عدالتخواهي سر دهد با زدن برچسب سياسي قصد به حاشيه بردن اصل مطلب را دارند !

اصلا بر فرض كه اين مطلب از سوي رئيس شوراي شهر به اين سايت منتقل شده ! خوب ايراد کاركجا است ؟
آقايان كار مردم را راه بيندازيد
تبعيضها را رفع كنيد
فاميل بازيها و امتيازات ويژه را حذف كنيد
حقوقهاي نجومي را حذف كنيد
استخداميهاي فاميلي را حذف كنيد

آقايان مسئول اينكه هركسي بخواهد به شما انتقاد كند با واژه هايي بخواهيد آنها را از ميدان به در كنيد ، ديگر ابزاري از كار افتاده است .

اينكه هر كسي به آقايان مسئول در اين شهر انتقاد كند فوري از واژهايي در ظاهر زيبا استفاده نمايند كه انتقاد شما باعث خوشحالي دشمنان است باعث تشويش اذهان عمومي است باعث وحدت شكني است ، آسيب به اصل نظام است ، يا برچسب اتصال به فلان جناح و قدرت سياسي بزنند  ، اينها ديگر ابزاري قديمي است ! باعث تشويش اذهان عمومي و علت اصلي وحدت شكني و باعث آسيب به اصل نظام شكم بارگي مسئولين و تبعيض و فيشهاي نجومي است نه انتقاد .

لذا بايد عرض كنيم كه مطلب امكانات ويژه براي خانواده يكي از اعضاي شوراي شهر توسط مردم محله از طريق ارتباط تلگرامي منتقل شد كه مستندات آن نيز موجود است .

و مديران اين سايت بعد از درج مطلب هيچ حضوري در محله براي جمع آوري طومار نداشته اند كه همه قابل اثبات است . اصلا بر فرض هم كه حاضر شده باشند اينكه با بيان يكسري مطالب سخيف قصد به حاشيه بردن اصل ماجرا باشيم يك شيوه و رسم قديمي و سیاستی نخ نما مي باشد .

اصل ماجرا تبعيض در اين ماجرا است و عدم توجه چندين ساله به مطالبات مردم در محله پدر آقاي قهرماني است ، اين مطلب با برچسب زني به حاشيه نخواهد رفت .

نيت اين سايت برقراري عدالت است ، چندين سال است برخي مسئولين اين شهر با زدن اتهامات و شكايت و ... قصد از ميدان به در كردن عدالتخواهان را دارند كه نه تنها موجب تضعيف جريان عدالتخواهي نشد بلكه روز به روز همچون يك شجره طيبه شاخ و برگش افزون شد در اين ماجرا هم شما به عداتخواهان هر برچسبي دوست داريد بزنيد ، اصل ماجرا حل شدن مشكلات اون محله است ، ما منتظر مي مانيم و مي نگريم كه آيا با همان سرعت كه جلوي منزل پدر آقاي قهرماني مشكلش حل شد ، مشكل مردم نيز حل خواهد شد ؟!


و در آخر نيز اعلام ميداريم تمام اين مقامها و مسئوليتها و سياسي بازيها ارزاني خود مسئولين و اعوان و انصار و مزدبگيرانشان و خدا نياورد عاقبت ما هم مثل برخي مسئوليني شود كه براي چند روز بيشتر نشستن بر اين صندلي دست بر هر عمل سخيفي بزنيم و اقدام به خريد و فروش رأي كنيم يا دنبال فلان آيت الله بدويم كه چهار روز بيشتر بر روي اين صندلي پست مسئوليت بنشينيم .

برچسب ها :
پادشاه آستیاگ
|
شنبه 6 آبان 1396 - ساعت : 19:44
خفقان عدالت شیوه طاغوت است
با طاغوتیانی مواجه هستیم کلام امیر المومنین را که فرمودند عده ای مگس هستن و روی ناپاکی ها مینشینند را به خودشان منصوب میکنند . ولی خودشان هم به وجود پلید خودشان آگاهند که اینگونه میگویند

پوآرو
|
یک شنبه 23 مهر 1396 - ساعت : 11:20
سلام و روز خوش. در طبقات این ساختمان مجلل در روزهای مشرف به انتخابات شورای شهر مقادیر قابل توجهی شام سرو می شد. اگر هم اکنون هم سرو می شود بفرمایید تا اشخاص محتاجی را که می شناسیم روانه کنیم. البته بدون شناسنامه....