امروز یک شنبه 17 اسفند 1399

تاریخ انتشار : یک شنبه 2 مهر 1396 - 09:56
نامه طلاب و دانشجویان به دادستان شاهین شهر مبنی برمحاکمه عوامل و دریافت کننده پاداشهای نامشروع
نامه طلاب و دانشجویان به دادستان شاهین شهر مبنی برمحاکمه عوامل و دریافت کننده پاداشهای نامشروع

داداستان محترم دادگاه عمومي و انقلاب  شاهين شهر

همانطور كه مستحضريد سال گذشته پس از رسانه اي شدن فيشهاي نجومي و درآمدهاي نامشروع از سوي برخي مسئولين كشوري ، رهبر انقلاب در خطبه هاي نماز عيد فطر  واكنش سختي نسبت به چنين مسئوليني نشان دادند  و ضمن خيانت شمردن اين اقدامات از مسئولين مربوطه خواستند كه ضمن  برگشتن اموال بيت المال با چنين مسئوليني برخورد قانوني انجام گيرد .

متاسفانه شاهد اين پديده شوم در شاهين شهر نيز هستيم و براي مثال شهردار سابق شاهين شهر جناب آقاي اميري ظرف مدت سه ماه پاياني سال مبلغ ٢٥ ميليون تومان پاداش از شوراي شهر شاهين شهر دريافت نموده است كه اين دريافتهاي نجومي در اوضاع و شرايط نامطلوب بسياري از شهروندان باعث جريحه دار شدن احساسات جمع زيادي از مردم گرديده است .

لذا طبق سخنان رهبر انقلاب در تاريخ ١٣٩٥/٤/١٦ كه فرمودند : موضوع این حقوقها و برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت‌المال است ...این برداشت‌ها نامشروع است، این برداشت‌ها گناه است، این برداشت‌ها خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است. قطعاً در گذشته کوتاهی‌هایی شده است، غفلتهایی شده است، بایستی جبران بشود؛ این‌جور نباشد که ما سروصدا بکنیم و بعد قضایا را تمام بکنیم و بکلّی به دست فراموشی بسپریم؛ باید دنبال بشود... باید با جدیّت دنبال بشود؛ دریافتهای نامشروع باید برگردانده بشود، و اگر کسانی بی‌قانونی کرده‌اند مجازات بشوند، و اگر سوءاستفاده‌ی از قانون هم شده است بایستی اینها  را از این کارها برکنار بکنند؛ اینها کسانی نیستند که لیاقت این را داشته باشند که در این مراکز قرار بگیرند...با این پدیده بایستی با جدّیّت مقابله بشود؛ مسئله‌ی عزل کردن و برکنار کردن و برگرداندن آنچه از بیت‌المال به صورت نامشروع خارج شده است، این را در دستور قرار بدهند. این وظیفه‌ی همه است؛ مردم نسبت به این مسئله اهمّیّت میدهند و اگر چنانچه این قضیّه اتّفاق نیفتد و دنبال‌گیری نشود، اعتماد مردم به نظام کاسته میشود که این فاجعه‌ی بزرگی خواهد بود. بایستی با اقدام جدّی، اعتماد مردم را حفظ کرد.


لذا از جناب دادستان محترم شاهين شهر تقاضا داريم كه طبق فرموده رهبر انقلاب ضمن مجازات عوامل اين پرداخت ها كه برخي از اعضاي شوراي شهر و همچنين دريافت كننده كه آقاي اميري شهردار سابق ميباشند زمینه برگرداندن اموال بیت المال فراهم شده  و شرايطي بوجود بیاید كه اين افراد ديگر به مناصب دولتي و حكومتي راه پيدا نكنند ، چون رهبر انقلاب فرمودند اينها كساني هستند كه لياقت اين مسئوليتها را ندارند .

متاسفانه در گذشته هم شاهد وجود چنين مسئوليني بوده ايم كه چند صباحي به عنوان مدير پروازي به شاهين شهر مي آيند و ضمن سوء استفاده از اموال بيت المال به مسئوليت ديگري نقل مكان ميكنند ،  لذا تقاضامنديم با مجازات اين افراد زمينه اين سوء استفاده ها و حضور در مسئوليتهاي دولتي بسته گردد.

 همچنین تقاضا داریم با توجه به اینکه احتمال وجود موارد اینچنینی دیگری نیز می باشد دستور بررسی دیگر پرداخت ها را هم صادر نمائيد.

طلاب و دانشجویان عدالتخواه شاهین شهر

برچسب ها :
صبا
|
چهارشنبه 13 دی 1396 - ساعت : 21:38
مملکت را فساد گرفته مخصوصا فساد مسئولین اگر آقای دادستان جوابی داشتند و قرار بود کاری کنند اصلا کار به اینجا کشیده نمی شد مسئولین اگر خیالشون از قانونمندها راحت نبود انقدر راحت و وقیحانه جلوی چشم مردم هر روز یجور فساد نمی کردند ، اگر هم پاسخی بدهند مثل پاسخ سایر مسئولین مطمئنا پاسخشون توهین به شعور من شنونده خواهد بود... عمیقا نگران وغمگینم برای ایران و ایرانی این روزها...

مهدی
|
دوشنبه 15 آبان 1396 - ساعت : 13:47
با سلام ، یک ماه و نیم گذشت و خبری نشد . مطمئنم یک سال و نیم هم خواهد گذشت و خبری نخواهد شد .

مهدی
|
چهارشنبه 5 مهر 1396 - ساعت : 10:03
با سلام ، لطفا اگر اقدامات شما به نتیجه رسید و پول به بیت المال برگشت ، اطلاع رسانی نمایید .