امروز یک شنبه 17 اسفند 1399

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 شهریور 1396 - 01:37
تلاش امام جمعه شاهین شهر برای بایکوت شورای هیئات مذهبی
تلاش امام جمعه شاهین شهر برای بایکوت شورای هیئات مذهبی

به رسم همه ساله در آستانه محرم شوراي هيئات مذهبي و اداره تبليغات اقدام به تجليل از هيئات برتر و همايش پيش از محرم مينمايد .

ولي متاسفانه امسال امام جمعه شاهين شهر با دخالت در امور هيئات بدون هماهنگی با شورای هیئات اقدام به برگزاري مراسم پيش از محرم در مصلي نمازجمعه مينمايد در حاليكه متولي اين مراسم شوراي هيئات مذهبي است .

واقعا اين رفتارها و دخالتها به دور از شان يك امام جمعه است ، امام جمعه اي كه بايد مسئول قرارگاه فرهنگي باشد و محل اتحاد و همدلي ، تبديل به عكس اين مطلب شده .

اي كاش حداقل اگر دخالت ميكند و برنامه يك مجموعه مردم نهاد را سرقت ميكند ، يك مراسم با كيفيت و در طراز انقلاب اسلامي برگزار ميكرد !

روز دوشنبه هر كسي در مراسم پيش از محرم شركت كرده بود به عينه ديد كه مثل هميشه برنامه هاي امام جمعه فقط پشت سر هم سخنراني مسئولين !!!

هيئتها هم بايد بنشينند حرفهاي مسئولاني را گوش دهند كه اصلا كيفيت لازم را هم ندارد .

جالبتر آنكه در اين برنامه يك طرفه ، اجازه صحبت به مسئولان هيئتها هم نمي دهند !!!

اين در حالي است كه اگر اين برنامه متعلق به هيئتها ميباشد ، بايد اجازه دهند آنها حداقل سالي يكبار درد دلها و مشكلات خود را بگويند ، حداقل اينقدر خود را به رهبري پيوند ميزنيد از ايشان بياموزيد كه وقتي با دانشجويان يا اساتيد دانشگاه جلسه دارند ، حدود سه ساعت سخنان آنها كه حاوي تندترين انتقادات است را گوش ميدهند و در آخر نيم ساعت صحبت ميكنند !

متاسفانه اين قبيل مسئولان ٣٨ سال است صحبت ميكنند ولي نميدانيم چرا وضع مملكت از فرهنگ و اقتصاد و فساد به اين حال روز افتاده است !


آقايان به جاي اينقدر حرف زدن اگر مقداري عمل ميكردند اين اوضاع حال روز ما نبود ! آقايان اونقدر هم اعتماد به نفس دارند كه فكر ميكنند ، مردم هم مشتاق سخنان بي كيفيت آنها هستند .

با توجه به فعاليتهاي متفاوت و پر رنگ شوراي هيئات در اين چند سال ظاهرا امام جمعه قصد دارد با دخالت در امور شورا و به حاشيه بردن مراسمات از ديده شدن فعاليتهاي متفاوت شوراي هيئات جلوگيري كند !

البته بعد از جلسه دوشنبه امام جمعه در مصلي ، شوراي هيئات مراسمي در سالن همايشهاي نگارستان شهرداري برگزار كرد كه واقعا هر انسان منصفي با ديدن دو جلسه ، تفاوت دو رويكرد فرهنگي سطحي و عميق را متوجه ميشود .

مداحی

معرفی تشریح قیام امام حسین علیه السلام به صورت چند رسانه ای برای استفاده در هیئتهای مذهبی در طول دهه محرم

اجرای ترانه انقلابی توسط خواننده ارزشی رضا بیدرام

پخش کلیپ عملکرد شورای هیئات

پخش گوشه هائی از کلیپ تولید شده خیابانی توسط شورای هیئات

اجرای سرود توسط گروه هدی ( هیئت نوجوانان آل یاسین)

صحبتهای چند دقیقه ای رئیس شورای هیئات مذهبی

تجلیل از پیر غلامان و هیئت های مذهبی برتر

اهدای بسته های تخصصی به مسئولان و روحانیون هیئتها در جهت ارتقاء توانمندی هیئتها

تصاویر بالا مراسم تجلیل از هیئات مذهبی توسط شورای هیئات بود این در حالی است که در مراسم تجلیل از هیئات مذهبی توسط امام جمعه از ابتدا تا انتها مسئولین به ایراد سخن پرداختند البته در میانش چند مداحی هم بود . این در حالی است که امام جمعه شاهین شهر با پول و ثروت و امکانات و چندین حقوق بگیر در مقابل شورای هیئاتی که یک صدم این امکانات را هم دارا نمیباشد .

برچسب ها :
ناشناس
|
چهارشنبه 29 شهریور 1396 - ساعت : 01:21
اگر لازم می دانید برویم با امام جمعه صحبت کنیم و ببینم مشکلش با مجموعه های انقلابی شهر چیست؟!
آخر نمیشه که ابشون چندساله با حزب الهی های شهر درگیر هستند و بازم حکمش تمدید میشود.
بالاخره 15 سال زمان کمی نیست . هرچی در چنته داشته خرج کرده وقت ان است یک امام جمعه دیگه ای بیاد