امروز شنبه 31 شهریور 1397

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 شهریور 1396 - 15:15
آیا مردم باید هزینه سفر برخی اعضای شورای شهر به کیش را پرداخت کنند ؟!
آیا مردم باید هزینه سفر برخی اعضای شورای شهر به کیش را پرداخت کنند ؟!

قبلا در مطلبي تحت عنوان (سفرهای خارجی مدیران شهرداری شاهین شهر ! تفریحی یا کاری ؟!) از مسئولان شهرداري در مورد اين ابهامات براي تنوير افكار عمومي پاسخ طلبيديم .

در يكي از موارد به حضور جناب دكتر علوي معاون شهرداى در دوبي و در نمايشگاه تخصصي تجهيزات آتش نشاني به خاطر عدم تخصص در شناخت كامل تجهيزات انتقاد نموديم .

ولي در مورد سفر بعدي دكتر علوي و مهندس آرش يوسفي به آلمان بايد گفت كه اين سفر با هزينه شخصي انجام گرفته .

البته بعد از اين دو نفر ، افرادي ديگر تحت عنوانهاي مختلف به سفر خارجي رفتند كه در اين زمينه نظارت بيشتر شورا و شهرداري و دستگاههاي نظارتي را ميطلبد .

اين قابل پذيرش نيست كه به بهانه بازديد از فلان نمايشگاه ، مديران شهرداري و يا اعضاي شوراي شهر را به سفر بفرستيم ، سفري كه براي همه مبرهن است كه به بهانه فعاليت كاري است ولي در اصل هدف تفريح مديران است اونهم از پول مردم .

براي نمونه سفر سه تن از اعضاي شوراي شهر به كيش براي شركت در يك همايش كه كليه هزينه ها توسط سازمان شهرداریها و دهیاریها پرداخت شده ولي باز از پول بيت المال و مردم شهر جداگانه با عنواني واهي مبالغي در اختيار اعضاي شوراي شهر قرار ميگيرد !

البته لازم به ذكر است كه اصل اين همايش هم دچار ابهاماتي بود !

سازمان شهرداريها و دهیاریها اصفهان كليه اعضاي شوراي شهر شهرستانهاي استان اصفهان را به همايشي در كيش دعوت ميكند و حدود يك هفته اين افراد را به بهانه چند سخنراني در كيش به خوشگذراني مشغول ميكند و هزينه هاي گزافي شامل هتل و هواپيما و خورد و خوراك و  ... را بر بيت المال متحمل ميكنند !!!

شما محاسبه كنيد تعداد زياد شهرهاي كوچك و بزرگ استان را به اضافه اعضاي شوراي هر شهر و به اضافه شوراي روستاها چه جمعيت زيادي را در بر ميگيرد و هزينه هتل و هواپيما و خورد و خوراك و ... اين افراد چه هزينه سنگيني را بر بودجه بيت المال وارد ميكند !

حالا با همه اين هزينه ها كه از سوي سازمان شهرداریها و دهیاریها پرداخت شده باز شهرداري و شوراي شهر شاهين شهر يك مبلغ اضافي را با عنواني واهي به اعضاي شوراي شهر پرداخت ميكند !!! كه سوار بر كشتي دريايي شوند !


اين در حالي است كه اعضاي شوراي شهر همه از وضع مالي مطلوبي برخوردار هستند !

قرار نيست مردم و بيت المال هزينه گردش و تفريح اعضاي شورا را پرداخت نمايند !


واقعا ما به كجا مي رويم ، زماني مسئولين از گرفتن حقوق ماهيانه خوداري ميكردند ، الان بايد هزينه گردش و تفريح مسئولان را از بيت المال پرداخت كرد .

 

رهبر انقلاب :

آن وقتی که جوان حزب‌‏اللهی ما به جهاد یا به سپاه یا به فلان وزارتخانه می‏رفت و به او می‏‌گفتند که چ‏قدر حقوق می‏خواهی، می‏گفت این حرفها چیست، مگر من برای حقوق آمده‌‏ام؟ اصرار می‏‌کردند که بالاخره زندگی خودت و زن و بچه‏‌ات باید بگردد؛ یک چیزی بگیر. به نظر شما اینها افسانه است؟
برادران! من و شما داریم از آن ذخیره می‏‌خوریم؛ فراموش نکنید، آن را مردم دیدند. نمی‌‏شود ما در زندگی مادّی مثل حیوان بچریم و بغلتیم و بخواهیم مردم به ما به شکل یک اسوه نگاه کنند؛ مردمی که خیلیشان از اولیات زندگی محرومند.

 مرداد 1370

برچسب ها :
ناشناس
|
سه شنبه 21 شهریور 1396 - ساعت : 13:57
خوب که وضو می گیرند و برای تظاهر نماز اول وقت می خونند و بعدم مفت مفت بیت المال را چپاول می کنند و بیت الحالشون میشه . الهی کوفتشون بشه و خدا زمین گیرشون کنه و تقاص حق هایی که ناحق کردند را بدند . اون شهید باکری بود که برای خدا کار میکرد و هیچ ادعایی هم نداشت نه این آدمهای شکم پرست به ظاهر متدین و گرنه خدمت به خلق از سر و کول هم بالا رفتن نداره و فقط تو شورا نیست که میشه به مردم خدمت کرد . میشه یه رفتگر باشی و بخاطر خدا و حلال بودن پولی که میگیری درست کار کنی . آقایون شورا فقط هفته ای دو تا جلسه میاند ولی حقوق و مزایایی که قانونی هم می گیرند از حقوق یک کارمند رسمی شهرداری که روزی 8 ساعت کار میکنه خیلی خیلی بیشتره دیگه برسه به غیر قانونی و ...

ناشناس
|
سه شنبه 21 شهریور 1396 - ساعت : 13:52
بیخود که نیست سر و دست می شکنند که وارد شورا بشن . خوب بخور بخور براشون فراهم بوده . الکی که اتوبوس اتوبوس آدم نمیارن رای بهشون بده باید یه منفعتی براشون داشته باشه وگرنه کجای دنیا برای مسئولیت اینطوری سینه چاک می کنند و بعد هم که با همه ی این کارها ( شام و ناهار و اتوبوسی آدم آوردن و وعده و عید الکی دادن ) رای نمیارند لشکرکشی می کنند دم فرمانداری به اعتراض . وگرنه اگر قصد خدمت باشه وقتی مردم نخواستند اصلا گریبان چاک دادن نداره . شما را به خیر و مردم به سلامت