امروز شنبه 31 شهریور 1397

تاریخ انتشار : جمعه 10 شهریور 1396 - 15:18
ورود وزارت کشور به استخدامیهای فامیلی و بی ضابطه شهرداری
ورود وزارت کشور به  استخدامیهای فامیلی و بی ضابطه شهرداری

وزارت كشور پس از استخداميهاي بي رويه در شهرداريها و اعتراضات گسترده مردمي نسبت به عدم رعايت عدالت استخدامي به اين مسئله ورود كرده و طبق بخشنامه اي شهرداران كشور را مكلف كرده كه با قيد فوريت نسبت به تسويه حساب با اين افراد كه در دوره چهارم شوراها به كارگيري شده اند ، اقدام كنند و در صورت امتناع پرونده شهرداران به مراجع قانوني ارسال ميشود.

اين اقدام وزارت كشور را به فال نيك ميگيريم و اميدواريم شهردار و شوراي شهر جديد شاهين شهر قاطعانه به اين مسئله ورود نمايند و شهرداري شاهين شهر را از افرادي كه با ژن خوب وارد شهرداري شده اند پاكسازي كنند

البته شهرداري و شوراي شهر نبايد مثل گذشته به سراغ كساني بروند كه پشتوانه اصحاب قدرت را ندارند ،بلكه بايد به سراغ دانه درشت ها كه وابستگي درجه يك با اعضاي شوراي شهر و شهردار و معاون شهردار و افراد بالا رتبه شهرداري و ساير ارگانها را دارند ، بروند .

براي مثال سراغ چند فاميل درجه يك شهردار سابق آقاي ا...( فرزند خواهر و پسر دايي و دايي و ...) بروند !

سراغ عروس و دختر عضو سابق شوراي شهر بروند!
سراغ برادر عضو سابق شوراي شهر در سازمان رفاهي بروند كه متاسفانه معلوليت جسمي دارد ! ( البته ما براي معلوليت جسمي احترام قائليم ولي وقتي برادران ايشان ميلياردر هستند و ميتوانند تا آخر عمر ايشان را تامين مالي كنند ، چرا بايد در شهرداري استخدام شوند )

سراغ برادر عضو كنوني شوراي شهر بروند !

سراغ داماد و عروس عضو سابق شوراي شهر بروند !

سراغ داماد معاون شهردار بروند .
سراغ انبوه همشهريهاي خميني شهري دو تن از مسئولين رده بالاي شهرداري بروند !

و دهها نفر از فاميلان و وابستگان دور و نزديك اعضاي شوراي شهر و مسئولان شهرداري و ساير ارگانها بروند كه خيلي از آنها قبلا نامشان را در سايت عدالتخواهي آورده ايم .

البته در اين مطلب إبايي از نام آوردن از اعضاي شورا و وابستگان استخدامي نداشتيم ولي منتظر مي مانيم تا وضعيت اين افراد مشخص گردد و در صورت عدم اصلاح ، نام همه افراد را به صورت شفاف بيان ميكنيم .

برچسب ها :
بنده خدا
|
یک شنبه 12 شهریور 1396 - ساعت : 11:25
درود برشماعدالت خواهان بی مدعا.استدعا داریم تاحصول نتیجه را پیگیری فرمایید.به شهرداری گرگاب هم انشاا... بخشنامه رسیده است

ناشناس
|
شنبه 11 شهریور 1396 - ساعت : 14:17
با تشکر از مدیریت سایت لطفا افرادی که اخیرا در تاکسیرانی شاهین شهر استخدام شدند اشاره بفرمائید البته آقایون در سازمانهای دیگه مشغول بودن مثل بازیافت یا ترمینال که وابسته به مدیرانی در شهرداری و استانداری میباشند در صورتیکه ما رانندگان تاکسی هر موقع از استخدام فرزندانمان که سطح تحصیلاتشان کارشناسی ارشد میباشد صحبت کردیم جوابی به ما ندادن که متوجه شدیم یکی از آنها با مدارک تحصیلی پایین استخدام شده و در حال ادامه تحصیل میباشد.

ناشناس
|
شنبه 11 شهریور 1396 - ساعت : 09:41
خدا خیرتان بدهد فکر کردید عمل می کنند به بخشنامه ها .این بخشنامه ها مال کارمندای بی کس وبیشتوانه است نه ژن خوبها