امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 31 مرداد 1396 - 11:05
آیا مردم باید هزینه زیارت برخی از اعضای شورای شهر را پرداخت کنند ؟!
آیا مردم باید هزینه زیارت برخی از اعضای شورای شهر را پرداخت کنند ؟!

تصویر فیش بالا مربوط به سکونت یکی از اعضای شورای شهر شاهین شهر در هتل آیده آل مشهد است که مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان از جیب مردم خرج زیارت این فرد شده است  !!!

این در حالی است که شهرداری شاهین شهر یک ساختمان اختصاصی برای مدیران و کارمندان در مشهد خریداری نموده است که طبقه آخر آن مخصوص مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر و حتی سایر مسئولان است که از امکانات ویژه تری نسبت به سایر طبقات که مخصوص کارمندان عادی است برخوردار میباشد.

و فقط هم مخصوص مدیران است و اگر خالی هم باشد به کارمندان و پرسنل معمولی نمی دهند ( البته اینها از نگاه مسئولین ، سیره رسول خدا است ! پیامبر اکرمی که هیچ جایگاه ویژه ای برای خود قائل نبود و حتی هنگام نشستن در میان جمع ، پائین جلسه می نشست به نحوی که اگر کسی تازه وارد به میان جلسه می آمد ،نمی توانست متوجه شود که پیامبر کدام است ! حالا آقایان برای خود طبقه ویژه درست میکنند ، جالبتر اینکه برای زیارت امام رضا هم میروند ! این نوع از اسلام هم نوبر است )

به هر جهت با وجود داشتن مکان مخصوص برای مقامات و خریداری کردن مکان از پول بیت المال که دیگر خرجهای اضافی تراشیده نشود باز باید برای سکونت عضو شورای شهر در فلان هتل مبلغی هنگفت که حقوق یک ماه یک کارگر است خرج زیارت آقایان شود

برچسب ها :