امروز شنبه 31 شهریور 1397

تاریخ انتشار : دوشنبه 30 مرداد 1396 - 10:53
مردم شاهین شهر منتظر قول تغییر امام جمعه
مردم شاهین شهر منتظر قول تغییر امام جمعه

روز جمعه 27 مرداد ماه همزمان با سالروز آزادی اسرای 8 سال جنگ تحمیلی، پس از سالها مطالبه مردم مومن و متدین شهر گرگاب پیرامون تاسیس نهاد انقلابی نماز جمعه در این شهر، اولین نمازجمعه گرگاب با لبیک شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور به خواست شهروندان گرگاب اقامه گردید؛ که ان شاء الله با همتی که در مردم انقلابی و مسئولین شهر گرگاب وجود دارد تبدیل به یک قرارگاه فرهنگی واقعی و مطلوب در تراز انقلاب اسلامی خواهد شد.

جمع کثیری از مردم انقلابی شاهین شهر هم سالها است مطالبه ای از مسئولین شورای سیاستگزاری ائمه جمعه دارند که منتظرند هستند در همین ایام مبارک جامه عمل بپوشاند.

به هر جهت امام جمعه شاهین شهر جناب حجت الاسلام ملکیان با حضور پانزده ساله خود زحماتی کشیده اند که شایان تقدیر است؛ اما بعد از سالهای طولانی شاهین شهر نیاز به هوایی تازه و ایده های روزامد در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی دارد.

علی ایحال بر اساس اخبار موثق شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور به بسیاری از جریانهای مومن و انقلابی قول تغییر در این زمینه داده است، لذا مردم و جریانهای مومن و انقلابی منتظر این اقدام هستند.

لذا توقع است که ان شاء الله هر چه زودتر مردم شاهین شهر همچون مردم شهر گرگاب شاهد حضور یک امام جمعه انقلابی و صاحبنظر در زمینه مسائل اخلاقی - فرهنگی – اجتماعی و مذهبی و صاحب نفس و اهل معنویت در تراز انقلاب اسلامی باشند... .

همچنین از علمای بزرگوار  استان خصوصا مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مظاهری و نماینده محترم ولی فقیه در استان اصفهان حضرت آیت الله طباطبائی نژاد - دامت توفیقاتهم - نیز انتظار می رود در راستای برآورده شدن این مطالبه بحق مردم شاهین شهر بذل عنایت ویژه فرمایند.

برچسب ها :