امروز یک شنبه 9 آذر 1399

تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 - 09:18
قابل توجه بعضی از نامزدهایی که قبلا در شورا بوده اند یا مسئولیتی داشته اند
قابل توجه بعضی از نامزدهایی که قبلا در شورا بوده اند یا مسئولیتی داشته اند

قابل توجه بعضی کاندیداهایی که قبلا در شورا بوده اند و یا مسئولیتی در شهر داشته اند:

آنچه در چنته اعمالتان دارید را به میدان بیاورید.

کسانی که قبلا در مسندی در شاهین شهر بوده اند یا قبلا توانسته اند بر کرسیهای شورای شهر بنشینند ، روش تبلیغلاتشان با کسانی که در پست و مقامی در شهر نبوده اند باید تفاوت داشته باشد .


آن کسی که قبلا در شورای شهر و یا شهردار و یا مسئولیتی در شهر داشته ، دیگر نباید با پوستر و تراکت و شعار و  ارتباط با کسانی که رای گروهی دارند و  تحریک احساسات قومی و شام و ناهار و...روشهای نامطلوب مرسوم در انتخابات شورای شهر شاهین شهر دنبال رای آوردن باشند . بهترین تبلیغ آنان باید عملکردشان باشد . باید از  کارهای مثبتی که کرده اند و از کارهای منفی که جلوی آنرا گرفتند به مردم بگویند.


 باید به مردم بگویند چگونه جلوی فساد و رانتخواری در مجموعه زیردستشان را گرفته اند. . چگونه توانسته اند جلوی کانونهای قدرت و ثروت بایستند .
 باید برای مردم توضیح دهند چگونه با تجملگرایی و اسراف  در دوران تصدی مسئولیتشان مقابله کرده اند . چگونه توانسته اند جلوی ریخت و پاشهای اداری را بگیرند .

باید  توضیح دهند چقدر توانسته اند برای مردم و شهرش احقاق حق کنند. چقدر توانسته اند برای شهر جذب بودجه و سرمایه کنند.

 باید به مردم بگویند به چه صورت جلوی پارتی بازی و رشوه در سیستم مدیریتی تحت مسئولیتشان را گرفته اند.

باید برای مردم توضیح دهند برای اصلاح سییستمهای اداری و جلوگیری از تخلف و شفاف سازی مالی و جلوگیری از دور زدن قوانین در مجموعه زیر دستشان چه اقداماتی انجام دادند. 

باید بگویند تا به حال چقدر توانسته اند مشکلات مردم را که با مدیریت آنها در ارتباط بوده و در بروکراسی اداری متوقف بوده را حل کرده اند.

باید از نوع زندگی شخصیشون  که از نوع اشرافی است و یا ساده و معمولی توضیح دهند. باید از میزان اموالی که در زمان تصدی مسئولیت به دست آورده اند برای مردم بگویند و از اعلام لیست اموال خودشون و خانوادشون ترسی نداشته باشند.

 برای مردم توضیح دهند که در چند درصد جلسات شورا و یا غیر شورا شرکت کرده اند.میزان ساعت کارشان به طور میانگین  برای رفع مشکلات شهر چقدر بوده است .
باید بگویند که چقدر به کانونهای قدرت و ثروت  وابسته اند و به جای آنکه وامدار مردم باشند وامدار چه کسانی هستند.

 باید قدرت شرکت در مناظره های احتمالی که  از طرف کاندیداهای دیگر دعوت میشوند را داشته باشند ، و حتی خودشان در برگزاری مناظره پیش قدم باشند.

 اینکه برخی مدیران و مسئولین و اعضای شورای قبل که هم اکنون کاندیدا هستند در مراسمهای مذهبی و ختم و فاتحه و ... شرکت میکنند  وبا مردم در گروههای تلگرامی به عنوان حامیانشون  ارتباط دارند و بعضا به برخی سوالات  و مشکلات مردم پاسخ میدهند(فقط پاسخ میدهند حل نمیکنند)   و ابراز همدردی میکنند خوب است ولی این عمل برای آنکه مردم دوباره به آنها اعتماد کنند کافی نیست . این
 حرکات را در دنیای امروز حرکات پوپولیستی میگویند .
برای مردم مهمتر از در کنار و حضور بودن  آقایان ، بیشتر حل  ورفع مشکلات مردم و شهرشان است.

مردم این شهر دیگر آگاه هستند و میفهمند که مسئول و یا کسی که قبلا در شورا حضور داشته اگر میخواهد خودش را با عکس و بنر  و پوستر مطرح کند حتما چیزی در چنته اعمال خود نداشته است  .

پس خودتان و اعمالتان  را و آنچه که در  چنته دارید را برای مردم نمایش بگذارید نه عکس و تصاویر زیبا و بنرها و پوسترهای رنگارنگ را.

ما_میخواهیم_در_جامعه_ظلم_نباشد 

هادی رسولی 

 

 

دست نوشته های نامزدان شورای شهر شاهین شهر که دارای مطالب قابل توجه از مطالبات واقعی مردم باشد با ارسال به ما در سایت عدالتخواهی درج خواهد شد .

 
به کانال تلگرامی پایگاه عدالتخواهی و مطالبه مردمی بپیوندید  
 
برچسب ها :