امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 - 08:40
ستاد نماز جمعه شاهین شهر در آزمون ولایتمداری
ستاد نماز جمعه شاهین شهر در آزمون ولایتمداری

بعد از توصیه رهبری در دیدار رمضانی خود مبنی بر استفاده از نماینده جریانهای مومن و انقلابی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه بسیاری از شهرها میزبان نمایندگان جریان عدالتخواهی در شهرهای خود بودند .

نماز جمعه تهران، ارومیه و قم و ....در هفته های گذشته و حتی استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان سخنرانی دانشجویان عدالتخواه در خطبه های نماز جمعه بوده است.
طی هفته های گذشته هم سید سیروس خلیلی سخنران پیش از خطبه نماز جمعه شهر دهدشت بوده است.

و در این هفته مهدی پیام به نمایندگی از جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور ، سخنران پیش از خطبه این هفته نماز جمعه گچساران بود.
 

این در حالی است که پس از گذشت مدت زیادی از نامه جمعی از روحانیون و طلاب و دانشجویان به امام جمعه شاهین شهر  ، برای بیان دیدگاههای خود در قبل از خطبه های نماز جمعه ، هنوز جواب روشنی به مطالبه رهبری از سوی امام جمعه داده نشده است ! 

 

مسئول دفتر امام جمعه عنوان میدارد که این بیان رهبری دستور نبوده و صحبت رهبری مربوط به نمازجمعه های شهرهای بزرگ است !!!

 


اینکه دستگاهی خود را منتصب به نهاد رهبری میداند و فقط خود را مکلف به پیگیری دستورات رهبری بداند ولی دنبال عملیاتی کردن توصیه ها و منویات  ایشان نباشد ، جای تأسف است ، وقتی دستگاه نمازجمعه اینچنین عمل کند وای به حال دستگاههای دیگر !!! چه کسی میپذیرد که دستگاه امام جمعه خود را فقط موظف به عمل به دستورات رهبری بداند ولی در صدد عمل به توصیه ها و رهنمودهای ایشان که در سخنرانیها بیان مینمایند ، نباشد !!!!

 

یا اینکه دفتر امام جمعه شاهین شهر توصیه رهبری را مختص به شهرهای بزرگ بداند ، در حالیکه هدف رهبری بیان تحلیل جریانهای مومن و انقلابی و اطلاع مردم از این دیدگاهها است ، آیا رهبری تمایل دارند مردم در شهرهای بزرگ از دیدگاههای جریانهای انقلابی و عدالتخواه مطلع باشند و در شهرهای کوچک مطلع نباشند ؟!!!

اکنون در شهرهای کوچک مثل گچساران و دهدشت نمایندگان جریان عدالتخواهی به بیان دیدگاههای خود در نمازجمعه پرداخته اند ، آیا باز بهانه ای برای آقایان باقی مانده است ؟! 

 

به هر حال مردم از دستگاه نمازجمعه توقع دارند که به صورت کامل مطیع منویات رهبری باشند و نؤمن ببعض و نکفر ببعض نباشند ! 


تبعیت از رهبری جایی تحقق میابد که خلاف میل شخصی ، تسلیم نظرات ایشان باشیم و گرنه اگر نظر آقایان و رهبری یکسان باشد که این نوع تبعیت هنر نمی باشد .

 

برچسب ها :
ناشناس
|
جمعه 30 مهر 1395 - ساعت : 18:54
سخنرانی 2 فعال بسیج دانشجویی در نماز جمعه سپاهان‌شهر و بهارستان

برای اولین بار در استان اصفهان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان و مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مهاجر فردا پیش از خطبه‌های نماز جمعه سپاهان شهر و بهارستان سخنرانی خواهند کرد.


مدیر سایت
|
پنج شنبه 29 مهر 1395 - ساعت : 09:06
با تشکر از محبت خوانندگان محترم سایت
لازم است این نکته را یادآوری کنیم که غالب نظرات ارسالی امکان نمایش را ندارد .
عدم تحمل نظرات مردم از سوی برخی مسئولین ما را در نمایش همه نظرات با محدودیت مواجه کرده است . به نحوی که برخی از مدیریت این سایت به خاطر نمایش نظرات مردم به دستگاه قضایی ، شکایت کرده اند .
البته ایجاد خفقان بر خواست و نظر مردم روزی دامن آنها را خواهد گرفت .
لذا ضمن تشکر از خوانندگان سایت که با نظراتشان ما را دلگرم میکنند ولی عذر ما را در عدم نمایش غالب نظرات بپذیرید .

ناصر . د
|
سه شنبه 27 مهر 1395 - ساعت : 23:09
خوب اگر نماینده عدالتخواهان بیاید که دیگر ...

حسین
|
سه شنبه 27 مهر 1395 - ساعت : 21:04
سلام علیکم
این ستاد و اعضا محترم آن آیا میداند برخی جوانان مومن و اهالی شهر ازنماز خواندن پشت سر یک فرد خاصی در مسجد .... خودداری میکنند و با اون شیرینکاری هایی که از ایشان شنیده اند و دیده اند حق دارند الله اعلم

ناشناس
|
سه شنبه 27 مهر 1395 - ساعت : 14:46
سلام من نظرم این است که همین صحبت را در قالب یک نامه برای بیت رهبری ارسال شود و نظر حضرت آقا را بپر سیم


حامد ر
|
سه شنبه 27 مهر 1395 - ساعت : 14:08
وقتی دفتر امام جمعه و خودیها با صحبتهای رهبری اینطور رفتار کنند ، وای به حال سایرین