امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 2 شهریور 1395 - 22:49
برای سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر کنسرتها مهم است یا کارگران بیکار ؟!
برای سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر کنسرتها مهم است یا کارگران بیکار ؟!

سازمان رفاهی و تفریحی شاهین شهر در کانال تلگرامی خود نوشت :

همشهریان فرهیخته شاهین شهر با توجه به آرای بالای رییس محترم جمهور در شهر شاهین شهر و آغاز هفته دولت صرفا در طول این هفته گزیده ای از سخنان رییس محترم جمهور دولت تدبیر و امید منتشر خواهد شد.

سپس دو فیلم از اظهارات رئیس جمهور در مورد اراده دولت بر برگزاری کنسرتها و ثمرات برجام و کنایه روحانی به رئیس جمهور سابق در مورد کاغذ پاره خواندن قطعنامه ها در صفحه تلگرامی خود بارگذاری نموده است .

از سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر که از پول این مردم ارتزاق میکنند توقع بود که برای مثال قسمتی از وعده های انتخاباتی رئیس جمهور را در صفحه تلگرامی خود بارگذاری مینمودند که آقای روحانی میگوید :

«دولت تدبیر و امید به دنبال این است که آنچنان مردم را از درآمد سرشار کنند که اصلاً به یارانه ۴۵ هزار تومانی نیازی نداشته باشند و به جای اینکه مردم دست به سوی دولت دراز کنند، دولت دست به سوی مردم دراز کند.»

(برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری، ۶ خرداد ۱۳۹۲)

لینک فیلم :

http://shahin-shahr.net/multimedia/page/media/277

به راستی مسئولین سازمان رفاهی و تفریحی شاهین شهر که از پول مردم مستضعف شاهین شهر ارتزاق میکنند باید مدافع حقوق مردم باشند یا تعریف و تمجید از دولتی که دغدغه اش برگزاری کنسرت است ؟!

به قول عزیزی جای این پرسش از رئیس‌جمهور محترم و مسئولان سازمان رفاهی و تفریحی است که برگزار نشدن فقط کمتر از یک درصد کنسرت‌های موسیقی در مقایسه با مشکلات فراوان مردم چه جایگاهی دارد که به یکی از دغدغه‌‌های اصلی آقایان تبدیل شده است؟!

 

بیش از 8 میلیون نفر از مردم این مرز و بوم با بیکاری و در نتیجه سختی معیشت دست‌ بگریبانند آیا رسیدگی به شرایط دشوار آنان باید دغدغه‌ شما باشد یا خواسته یک مشت مرفه بی‌درد که از برگزار نشدن فلان کنسرت موسیقی خلاف اخلاق عصبانی شده و رگهای گردنشان بیرون زده است؟!

آن 8 میلیون بیکار نگران تأمین معیشت خود هستند و جماعت مرفهان بی‌درد نگران سپری کردن اوقات بیکاری خویش! هر دو بیکارند، اما، این کجا و آن کجا؟!

آقایان مسئول در سازمان رفاهی و تفریحی شاهین شهر آیا با خبر هستید هزاران نفر از کارگران عزیز و نورچشم ما که در کارخانه های اطراف شاهین شهر مشغول کار بودند در این یک سال گذشته بیکار شده اند ؟! و شرمنده زن و بچه های خود هستند !

آیا شماها باید دغدغه این کارگران عزیز را داشته باشید و از دولت پاسخ بطلبید یا نگران برگزاری کنسرت باشید ؟!

برای مثال چند درصد این قشر عظیم مستضعفین و کارگران در کنسرتهایی که در شاهین شهر با بلیط 50 هزار تومانی در سالن شیخ بهایی برگزار میگردد شرکت میکنند ؟!

لذا جا داشت به جای دفاع از اقلیت مرفه جامعه از حقوق مردم دفاع میکردید

نکته ای دیگری هم که قابل تذکر است اشاره روحانی در سخنان کنایه آمیزش به رئیس جمهور سابق در مورد نامیدن قطعنامه ها به ورق پاره است !!! 

 

متاسفانه روحیه اشرافی و فاصله گرفتن از آرمانهای امام و انقلاب کار را بر جایی رسانده که کسانی بر مسند مسئولیتها در سراسر کشور نشسته اند که مطمئنا تا به حال رنگ جلدهای صحیفه امام را هم ندیده اند که بدانند که نامیدن قطعنامه ها به ورق پاره اولین بار از سوی امام خمینی (ره) شکل گرفت نه رئیس جمهور سابق !!!

 

امام خمینی در صفحه ۳۸۱ از جلد ۱۶ صحیفه امام میفرمایند :

ملت ایران به پیروى از قرآن کریم و اسلام بزرگ، راه چاره را یافت و رژیم آمریکایى پهلوى را پس از فریادها و اعتصاب‌ها با مشت و دندان در مقابل تانک‌ها و مسلسل‌ها از پاى درآورد، و صدام جنایتکار و حزب مشرک او را با ایمان و قیامِ لله از پاى درآورد، و صدام بلند پرواز را که لاف سردارى قادسیه میزد به دریوزگى و ذلت کشاند، و تمام توطئه ها را با هدایت الهى در نطفه خفه کرد و اکنون نیز از پاى نمی نشیند تا آنچه از روز اول به عنوان غرامت و براى تأدیب مجرم خواست جامه عمل پوشد، و تصمیمات شوراى امنیت و سازمانهاى بى ارزش را جز ورق پاره هایى در خدمت «وتو» کنندگان نمی داند…

 

برچسب ها :
ناشناس
|
پنج شنبه 4 شهریور 1395 - ساعت : 08:23
سلام
متاسفانه (... ) بدلیل اینکه یکی از کارمندان رفاهی عکس آقا رو که با نوشته زیر عکس، من به مذاکرات خوش بین نیستم درمحل کار خود داشت ،از رفاهی اخراج کرد وبعنوان راننده درمحل موتوری شهرداری بکارگیری شد ،هیچ مسوولی از شهرداری این کارمندرا حمایت نکرد ، چون مدیر اردت به رییس جمهور داشت...پس عدالت علی کجاست ...

ناشناس
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 22:50

سخنرانی رییس جمهور به مناسبت روز پزشک، در جمع پزشکان:

بسم الله الرحمن الرحیم

پزشکان؛ روزتون مبارک.
یک جا می‌خواهد کنسرتی برگزار شود مجلس قانون گذاری شکل می‌گیرد؛ در حالی که ما مجلس شورای اسلامی داریم و هرکسی که صبح بیدار می‌شود و یک تریبون پیدا می‌کند نمی‌تواند قانون گذاری کند و وزیر نیز نباید تبعیت کند چرا که وزیر باید تابع قانون باشد!!!

قابل توجه رفاهی شاهین
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 22:30
رهبر انقلاب امروز در میان اعضای هیئت دولت :

بنده طرفدار جزم‌اندیشی، فشار و اختناق در عرصه فرهنگ نیستم بلکه به آزاداندیشی اعتقاد راسخ دارم اما آزاداندیشی به معنای ولنگاری و اجازه دادن به دشمن برای لطمه زدن نیست.
اغلب کارهای خوب و مفید کشور به‌دست جوانان مؤمن و انقلابی انجام میشود؛ چرا باید تئاتر یا فیلمی تولید شود که تیشه به ریشه ایمان این جوان بزند؟
عملکرد دستگاههای فرهنگی را در هر دو سطح «آفندی» و «پدافندی» ضعیف است؛ آیا نباید مسئولان فرهنگی، آن کسی را که عمرش را در خدمت به دین و انقلاب اسلامی گذرانده به فردی که در تمام عمر خود قدمی در راه دین و انقلاب برنداشته و حتی گاهی ضربه نیز زده است، ترجیح بدهند؟

علیرضا
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 19:37
خوب سازمان رفاهی تفریحی به دولت ارادت دارد و ارادتش را نشان داد و اشکالی هم ندارد .
ولی سؤال بنده این است که آیا سازمان رفاهی تفریحی نسبت به انقلاب هم ارادت دارد ؟ اگر دارد این ارادت را چگونه نشان داده است و چه برنامه ای داشته و دارد ؟
و در جواب نگویند که فلان مقدار پول را دادیم به فلان جا ، نه منظور من این است که همینطور که اینجا به طور مستقیم عرض ارادت کرد برای انقلاب چگونه عرض ارادت می کند ؟

مهدی . ق
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 16:21
ما در طول ماه منتظر هستیم که کی یارانه ها را واریز می کنند و عده ای مسئول با حقوق ها و ثروت های آنچنانی شب واریز یارانه را شب عزای دولت می دانند و عده ای طرفدار این آقایان هم هستند که اندازه 45 هزار تومان یارانهء ما را خرج بلیط کنسرت خود می کنند .
برای همین است که دولت برای یارانه ما عزا می گیرد و برای لغو کنسرت طرفدارانش فریاد می کشد .

بیکار
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 12:53
دوستان عدالت خواه شما چرا همه چیز را به همه چیز ربط میدهید . برگزاری کنسرت چه ربطی به بیکاری داره .

پاسخ ها
م بیدرام
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 14:24
ربطی نداره ، ولی وقتی دولت و سازمان رفاهی شاهین شهر به جای حل مشکلات اساسی مردم و صحبت درباره آن مدام در مورد کنسرت حرف میزنند ، معلومه میخواهند با فضاسازی ذهنها را منحرف کنند

چرا رئیس جمهور در روز پزشک و در میان پزشکان به جای صحبت در مورد مسائل مهمتر در مورد کنسرت و ایستادگی دولت صحبت میکند ؟!

چرا در مورد فیش های نجومی صحبت نمی کند؟!
چرا نمی گوید که آیا حقوقهای نجومی را به بیت المال برگرداند یا خیر
اگر راست میگفت در روز پزشک از زیرمیزی پزشکان حرف میزد و از ایستادگی دولت در مقابل زیرمیزی نه ایستادگی دولت در مقابل کنسرت

درد مردم زیرمیزی درمان است یا کنسرت
بیکار واقعی
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 14:25
تو اگه واقعا بیکار بودی متوجه مطلبی که سایت گذاشته میشدی .
ربطش اینه که چرا بعضی مسئولین اینقدر برای کنسرت ها و اوقات بیکاری مرفهین جامعه دغدغه دارند و فریاد می کشند ولی برای من بیکار که برای تامین نیازهای اولیه خانواده ام محتاج هستم هیچ فریادی نمی کشند و سر و صدا راه نمی اندازند .
جریان رفاهی تفریحی شاهین شهر هم همینه ، حالا تو هم اگه واقعا بیکار بودی این مطلب به این سادگی را متوجه میشدی .
ناشناس
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 11:43
من یک کارگر ساختمانی هستم و دولت آقای روحانی چنان از کار بیکارمان کرده که کاملا محتاج این یارانه هستم ، من سیاست نمی فهمم ولی این چیزی که دارم در زندگی خودم و بسیاری از کسانی که کارگر ساختمانی هستند می بینم ، حداقل در دولت قبل ما یارانه را می گذاشتیم برای کمک خرج و با اون قبضها را پرداخت می کردیم ولی حالا یارانه را برای اصل زندگی می گذاریم .
حالا این سازمان رفاهی تفریحی میتونه بیچارگی ما را به گوش مسئولین و رئیس جمهور برسونه ؟

رضایی
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 08:15
ما ندیدیم این کانال سازمان رفاهی یکبار از حقوق مردم در مقابل ویژه خوران دفاع کند
البته سازمان رفاهی فقط اینطور نیست کلا غالب مسئولین شاهین شهر و اعوان و انصارشان فقط از هم به به و چه چه میکنند
چنان وانمود میکنند که انگار در این شهر هیچ ایرادی نیست که بیان کنند
لامصبا مدینه فاضله درست کردند !!!

میثم
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 01:29
من اینقدر دوست دارم که بعضی مسئولین شاهین شهر بیایند فرهنگ و کار فرهنگی را برای ما تعریف کنند تا ما یاد بگیریم فرهنگ چیه .

زبل خان
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 00:51

زین پس بجای عبارت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری شاهین شهر؛ بنویسید:
سازمان فرهنگی سیاسی جناحی تفریحی شهرداری شاهین شهر!!!!!

م.ط
|
چهارشنبه 3 شهریور 1395 - ساعت : 00:20
آخه شما از برخی که برگزاری کنسرت را جزء کارهای فرهنگی خود حساب می کند چه توقعی دارید . اینا تازه الان ناراحتند که چرا نمی تونند بیشتر از این تو شهر کنسرت برگزار کنند .

حسین م
|
سه شنبه 2 شهریور 1395 - ساعت : 23:29
غالب مسئولین شاهین شهر از قشر مرفه هستند با حقوقهای میلیونی !!!
معلومه درد مردم را نمی فهمند و دنبال کنسرت هستند
ما بیکاریم نون نداریم بخوریم ، اینها دنبال ساز و آواز