امروز جمعه 15 اسفند 1399

تاریخ انتشار : دوشنبه 31 خرداد 1395 - 23:40
تصمیمات خلق الساعه در احداث بازار روز شاهین شهر
تصمیمات خلق الساعه در احداث بازار روز شاهین شهر

در هفته های گذشته شهرداری شاهین شهر تصمیم میگیرد بازار روز شاهین شهر را از خیابان طالقانی به علت احداث مرکز تجاری به انتهای خیابان نبوت منتقل نماید .

در همین راستا اقدام به زیر سازی مکان مینماید ولی ظاهرا مکان مورد نظر ، پسندیده نمی شود و تصمیم به انتقال مکان به کنار جایگاه گاز cng پردیس گرفته میشود و مجددا شهرداری اقدام به زیرسازی زمین مذکور مینماید ، ساعتها کار و هزینه برای زیرسازی مکان صورت میگیرد و بنرهای مکان جدید هم نصب میگردد ولی از قضا زمین مذکور متعلق به هسا بوده است !

هسا نیز با قدرت وارد صحنه میشود و با لودر برای تخریب مکان وارد عمل میگردد ، شهرداری هم برای جلوگیری با بی سیم تمام پرسنل را به مکان مذکور فراخوان میکند تا از تخریب مکان جلوگیری نماید ولی ظاهرا هسا هم کوتاه نمی آید و به هر نحوی جلوی احداث مکان بازار روز را میگیرد !!!

البته شنیده ها حکایت از آن دارد که پس از کش و قوسهای فراوان هسا با شهرداری به تفاهمی رسیده .

در مورد این وقایع چند سئوال و ابهام وجود دارد


اولا چرا ابتدا برای تعیین مکان بازار روز کار کارشناسی انجام نمیگیرد و چرا در مورد مکان استعلام صورت نگرفته ؟! اگر شهرداری میدانسته زمین مذکور متعلق به هسا است چرا اقدام به تصرف مال غیر نموده است ؟! اگر در شهرداری قانون و مقررات رعایت نگردد ، پس در کجا باید رعایت گردد ؟! شهرداری که خود رعایت قانون را نمی نماید ، چطور از مردم توقع دارد که قوانین شهری را رعایت نمایند ؟!
درست است امسال از سوی رهبری به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده ولی رهبری نفرمودند اول اقدام و عمل و بعد فکر و کار کارشناسی ، بلکه نظر رهبری این است که ابتدا کار کارشناسی و بعد اقدام و عمل ، ظاهرا مسئولان اشتباه متوجه شدند !!!

ضمن اینکه چرا ابتدا مکان اولیه که در انتهای خیابان نبوت انتخاب شده بود ، مورد اجماع مسئولان شهرداری و شورا قرار نگرفت که پس از اقدامات اولیه دوباره مکان را مناسب نبینند و به جای دیگر انتقال دهند ؟!

این رفتارها نشان دهنده کارها و تصمیمات خلق ساعة در شهرداری است و نشان از عدم شایسته سالاری در شهرداری است !!!

 

دوما اگر این تفاهم انجام نمیشد این خسارت دهها میلیونی از جیب بیت المال را چه کسی پرداخت مینمود ؟! البته مطمئنا اینها نمونه ای از این اقدامات است و این رفتارهاحکایت از رویه بودن دارد !!!

 

البته بسیاری از منابع از عدم توافق هسا و شهرداری تا این لحظه حکایت می کنند . که توقف آماده سازی مکان این مطلب را تایید میکند .

البته شهرداری اگر در این مورد توضیحاتی دارد این سایت آمادگی انعکاس آن را دارد .

برچسب ها :
سعید سعیدی
|
چهارشنبه 6 مرداد 1395 - ساعت : 07:56
از کل این داستان یادم به حکایت پرنده افسانه ای غلیواژ افتاد ....
غلیواژ پرنده ای افسانه ای هست که زمانی که با نر همراه می شود ماده می شود و زمانی که با ماده همراه می شود نر می شود!!! توجه فرمودید ... حالا نقل کار ماست زمانی که ما با شهرداری کار داشته باشیم این ارگان نمونه تام و تمام بند و تبصره و قانون و رعایت آن می شود ... فیشهای متعدد باید واریز کنی و نهایتا پرونده تو برای ساختن یه مثلا دستشویی قطور تر از پرونده اعمالت میشه .... اما حالا زمانی که شهرداری می خواد کاری بکنه .... نمونه تام و تمام زور بی قانون میشه .... لودر و بلدوزور میاره ... دینامیت ... فراخوان می زنه همه کارمنداش رو جمع می کنه ( مثه لشکر کشی برای دعوا و ...) و خلاصه کلیه ابزار آلات لمپنیسم مهیا میشه .... این نهادی هست که بهش میگن شهرداری یعنی این قراره شهر رو اداره کنه ... یعنی من شهروند باید یاد بگیرم ... و منم البته یاد میگیرم ... جایی که کار مردم به من گیر هست اینقدر پیچ و تاب می دم که طرف دربدر بشه ول کنه بره ... و وقتی کارم به مردم گیر میکنه سعی میکنم با غوغا سالاری کارم رو پیش ببرم ... به این می گن فرهنگ سازی ...
البته سخت نگیرین... صد سال اول زندگی سخته باقیش درست میشه ...

میثم
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 16:03
اگه یه روزی قرار باشه تو شهر ما نیروگاه هسته ای بسازند چه اتفاقی می افته ؟!!!
فکر کنم جنگ هسته ای رخ بده !!!!!!!!!

حسین زاده
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 12:46
بابا ول کنید ٬ آخرش مثل همیشه کاسه کوزه ها را سر شما می شکنند !!!

ناشناس
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 05:37
مگه لشکر کشی است که نیروهای شهرداری را برای جلوگیری فرستادند ؟!
خوبه نیروی نظامی نیستند وگرنه همه را می بستند به رگبار

جعفرکثیری
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 03:18
تابحال کی دیده که دریک اورگان یااداره هماهنگی باشد
چه برسدبین دو،اداره واورگان.
واگربه فکراقدام وعمل و اقتصاد مقاومتی بودندحال وروزمان بهتربود.
این کار کارشناسی نشده بود

ی.م
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 03:14
به هر حال اگر تفاهم با هسا هم انجام شود خسارت وارد شده زیرا ابتدا انتهای خیابان نبوت آماده شده و بعد نپسندیدند و به زمین هسا رفته اند و اگر باز برگردند به نبوت زمین هسا که در آن زیر سازی شده باعث خسارت است پس درهر صورت خسارت وارد است و باید آقایان خسارت را از جیب مبارک بدهند .

پاسخ ها
سعید سعیدی
|
چهارشنبه 6 مرداد 1395 - ساعت : 07:50
از جیب مبارک نه از جیب مردم می دهند !!! مگرتا حالا جز این بوده ؟؟؟ مرد مومن ما تو مسکن مهر هستیم هزینه تمام عیش و نوش مدیر عامل رو ماداریم پرداخت میکنیم ... اینکه دیگه هیچی ...
کارمند شهرداری
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 01:15
بعید میدونم توافقی با هسا شده باشه وگرنه پیمانکار مشغول اماده سازی زمین میشد

رضایی
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 00:42
سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را با حال گفتید !!!