امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 فروردین 1395 - 17:42
نمازگزاران خیابان شیخ بهایی نماز را در پشت دربهای مسجد اقامه نمودند !
نمازگزاران خیابان شیخ بهایی نماز را در پشت دربهای مسجد اقامه نمودند !

مردم خیابان شیخ بهائی امروز نماز را پشت دربهای بسته مسجد اقامه نمودند .


طبق گزارشات ارسالی از سوی نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل واقع در خیابان شیخ بهایی شاهین شهر امروز نماز ظهر و عصر به علت بستن درب مسجد در پیاده رو اقامه گردید .


نمازگزاران عنوان می داشتند که حدود یک ماه به علت عدم معرفی امام جماعت از سوی دفتر امام جمعه ، نماز ظهر و عصر در این مسجد برگزار نمی گردیده !
که سرانجام مردم با نوشتن نامه و جمع آوری امضا از یکی از روحانیون ، تقاضای برپایی نماز ظهر و عصر را مینمایند که متاسفانه چند تن از اعضای هیئت امنا درب مسجد را بر روی نمازگزاران می بندند ، که مردم هم در اقدامی خودجوش نماز جماعت را در پشت درب مسجد برگزار مینمایند .

مسجد شیخ بهایی شاهین شهر


پس از برگزاری نماز جماعت نیز ، مردم خواستار تعویض هیئت امنا به علت بی حرمتی به نمازگزاران میگردند .
نمازگزاران عنوان می داشتند که متاسفانه چندین ماه است که دفتر امام جمعه شاهین شهر نسبت به تقاضاهای آنها بی تفاوت است و نسبت به تعیین امام جماعت و تغییر هیئت امنا هیچ اقدامی نمیکند .
مردم خواستار تعیین هیئت امنا بر اساس رأی و خواسته نمازگزاران بودند .


آنها عنوان می داشتند که چندی پیش یکی از اعضای هیئت امنا به علت ابهامات مالی برکنار شده بود که قبل از تعیین تکلیف از سوی دستگاههای قضایی مجددا از سوی دفتر امام جمعه به هیئت امنای مسجد،  بازگردانده شد !
وی متهم به فاکتورسازیهای صوری برای مسجد بوده است .

فاکتور سازی در شاهین شهر

نمونه ای از فاکتورسازی ( در فاکتور نام الکتریکی ولی عصر در خیابان شیخ بهایی آمده است که چنین مغازه ای وجود خارجی ندارد )

مسجد حضرت ابوالفضل خیابان شیخ بهایی شاهین شهر

گوشه ای از امضاهای مردم و تقاضا برای اقامه نماز ظهر و عصر

شاهین شهر

گوشه ای از امضاهای مردم برای برکناری هیئت امنا به علت بستن درب مسجد بر روی نمازگزاران

برچسب ها :
طالبی
|
جمعه 27 فروردین 1395 - ساعت : 01:06
چرا بعضی مسئولین فکر می کنند هر کاری دلشان خواست می توانند انجام دهند و کسی هم که نیست به اینها چیزی بگوید و جلوی کارهای زشتشان را بگیرد !!!

نورالدینی
|
چهارشنبه 25 فروردین 1395 - ساعت : 09:08
با سلام -مسجد جای اباد کردن دل است -مسجد سه رکن دارد مردم -روحانی مسجد و هیات مدیره مسجد . به خدا قسم و در درگاه خداوند میگویم اگر به خاطر حفظ مسایل اخلاق اسلامی نبود مفاسد مالی و اخلاقی بعضی از این افراد هیات امنا ی این مسجد را می نوشتم . وضو میگیرم و دست روی قران میگذارم و در درگاه خداوندی حی و حاضر میگویم مساجد ما نیاید این گونه افراد مسئول ان باشند . چرا مسئولین ذیربط امور مساجد اجازه میدهند . این را بروید و نشان اقای ملکیان و دادستان شهر بدهید . بروید از ابروی روحانیت مسجد دفاع کنید . بروید از ابروی مسجد دفاع کنید. بروید از ابروی مردم نماز گزار دفاع کنید . این افراد که در درگاه خداوند و بین مردم ابرو ندارند را چرا در امور مسجد دخالت میدهند . اگر در مورد بعضی از افراد هیات امنای این مسجد به درجه یقین نرسیده بودم دست به قلم نمیشدم . پرچمها و دیوار های این مسجد ذکر خدا در حال ذکر هستند . محیط معنوی انجا را خراب نکنید .بنده خدا میگفت من صدای در و دیوار این مسجد که در حال ذکر و ثنای حضرت ابوالفضل بودند را شنیده ام . این مسجد قداست دارد . قداست ان را باید حفظ کرد . مردم و مسئولین و روحانیت باید قداست این مساجد را حفظ کنند . ما در برابر حضرت ابو لفضل چه پاسخی داریم که بدهیم . خود را حاضر در برابر این خاندان مکرم و بزرگوار بیابیم .

نماز گزار مسجد شیخ بها
|
چهارشنبه 25 فروردین 1395 - ساعت : 00:26
این قضییه دیگر نباید مانند دیگر قضییه ها به فراموشی سپرده شود و مسئولان باید پاسخگو باشند و حداقل کار این است که به طور رسمی از مردم معذرت خواهی کنند و هیئت امنا باید عوض شوند .

نورالدینی
|
سه شنبه 24 فروردین 1395 - ساعت : 13:50
حضرت علی علیه السلام در خصوص بررسی جامعه عربستان در زمان رسول اکرم میفرمایند (مردم به بلایا گرفتار بودند رشته دین سست و نااستوار بود پایه های ایمان ناپایدار پندار حقیقت به هم امیخته و همه کارها در هم ریخته بود .گمراهی و کوری همه جایی بود . پیامبر در بهترین سر زمینها مبعوث شد اما در میان بدترین همسایگان و ساکنان .ساکنانی که خوابشان بیداری کشیدن و سرمه چشمشان گریستن ،در محیطی که بر دهان عالمان لجام زده بودند و جاهلان را عزیز و مکرم می دانستند) . این مهم ترین دردهای جامعه عربستان بود و اما تبیین این کلام برای جامعه امروز ما چگونه خواهد بود .
حقیقتنا برای داوری در خصوص نزدیکی یا دوری جوامع به تعالیم حضرت رسول اکرم محمد مصطفی صل الاه علیه و اله کلام حضرت علی یک معیار است . ما غالبا با ظواهر امور کار داریم و ظاهر بین هستیم و فکر میکنیم یک جاهعه دینی که در ان احکام فقهی جاری است کافی نیز هست . اما این برای یک جامعه دینی قطعا کافی نخواهد بود . ما دوران هارون و مامون را بررسی میکنیم در می بابیم که در ان جامعه صلات زکات حج انفاق صدقات خطابه قرایت قران مواعظ دروس دینی و فقهی بحثهای کلامی وجود دارد اما در همین جامعه دهان امام موسی ابن جعفر و امام علی ابن موسی الرضا بسته بود . این جامعه به ما میگوید با تطبیق ان با کلام حضرت علی جامعه پیامبر پسند نمیباشد . غلظت عمل به احکام دینی تنها معیار جامعه راستین اسلامی نیست . جامعه خدا پسند جامعه ای است که در ان عالمان بر دهان لگام ندارند جاهلان مکرم نیستند فرهنگ مداحی پرستی رایج نیست متملقان منزلت ندارند . در یک جامعه موحد عالمان جرات اندیشیدن دارندو از روبرو شدن با عقل نمی هراسند . کسانی که بر مردم شفقت دارند . کسانیکه به گره گشایی عقلانی در جامعه مشغولند و به دیگران جرات تفکر و فکر کردن می بخشند . حضرت علی در مقام ولایت ،مردم را به بیان حق و مشورت عدل دعوت میکرد نه به ثنا گویی و ستایشگری . جامعه دینی اگر بخواهد مشت جاهلان مکرم را باز کند باید عالمان منتقد را ازاد بگذارد .

علیرضا
|
سه شنبه 24 فروردین 1395 - ساعت : 11:13
خداوند به صالحین جزای خیرمی دهدواین وعده الهی است وراستگوترازخدانیست.
هرروزعاشوراوهرزمین کربلاست.
خداونداجازه میدهد بتازنددراین دوروزه دنیا!
ولی ازکسانی که خودرا هدایت گر میدانندچرا؟

هاشمی
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 16:35
هرچه دیرتر با عوامل این اتفاق برخورد شود برای حیثیت نظام اسلامی و انقلاب خوب نیست. لطفا مسئولین اقدام محکم و شدیدی انجام بدهند.

نمازگزار مسجد الزهرا
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 16:33
چه تضمینی وجود دارد که این اتفاق در مساجد دیگر شهر رخ ندهد؟
باید این هیئت امنا به شدت تنبیه شوند تا درس عبرتی باشد برای دیگر هیئت امنا ها که هیچگاه به خودشان اجازه ندهند درب مسجد دیگری بسته شود.

محمد جواد
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 16:07
از مسئول محترم سایت تقاضا دارم این خبر مهم را حتما به گوش بقیه رسانه ها برسانند.اگر هم امکان دارد این خبر به گوش بیت رهبری برسد.

رضا
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 16:04
سلام ما مردم شهر منتظر اقدام عملی مسئولین هستیم.............
آقایان مسئول کجایید؟؟؟؟
دقیقا کجایید؟؟؟؟

علی
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 10:41
ایا کسی تااین ساعت پاسخ گوی این قضیه بوده؟اصلا برای امام جمعه ی محترم مهم است؟واقعاااااااا که...بسیار عجیب است.دوستان اگه اطلاع دارن یه خبری توی سایت بزارین...حداقل خود مردم مثل همیشه یه کاری بکنن.مسولین خوابن یا خودشون رو به خواب زدن....؟

جمعی از جوانان شهر گرگ
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 10:27
ما از این امام جماعت محترم و فعال حمایت می نماییم و اقدام هیئت امناء متخلف را محکوم می نماییم

داوری
|
دوشنبه 23 فروردین 1395 - ساعت : 00:01
واقعا مطلب مهمی را (ج.ر )اشاره کرده و به نظر من دادگاه ویژه روحانیت باید اینجاها ورود کند .

کیانی
|
یک شنبه 22 فروردین 1395 - ساعت : 14:41
حالا این امام جماعت چه گناه بزرگی کرده که هم خودش باید مجازات شود و دیگر لیاقت امام جماعت بودن را ندارد و هم نمازگزاران مسجدش ؟!!!

قاسم
|
شنبه 21 فروردین 1395 - ساعت : 01:03
حالا امام جمعه با این هیئت امنا که فاکتور سازی کرده چه برخوردی کرده ، آیا در حد امام جماعت با هیئت امنا هم برخورد کرده ؟!!!

پاسخ ها
ج.ر
|
یک شنبه 22 فروردین 1395 - ساعت : 05:21
مگر ندیدی در مطلب آمده که قبلا در هیئت امنا بوده بعد برکنار شده و دوباره به هیئت امنا برگشته است !!!
ظاهرا با این افراد خیلی مشکلی ندارند و اگر در مقطعی هم مشکلی پیدا کنند خیلی زود مشکلشان حل می شود !!!
فقط ظاهرا با منتقدانشان مثل امام جماعت مسجد خیلی مشکل دارند و مشکلشان هم که حل نمی شود .
رضا
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 18:19
سلام علیکم
بنده و جمعی از دوستان جهت تعیین تکلیف به اوقاف شهرستان رفتیم ولی ظاهرا آن اداره توپ را به زمین امام جمعه انداخته و خود را در امر مسجد دخالت ندادند چطور برای فعالیتهای دیگر فرهنگی مساجد مانند چاپ بنر های مراسم مذهبی و مسابقات قرآن و..... که آمار خودشان را نشان میدهدمداخله در امور مساجد میکنند و حالا که وقت عمل است و کار مداخله نمیکنند از شما عدالتمحوران شهرمان هم ممنونم

خانم
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 11:08
برای حرکت انقلابی روی خانم های حزب اللهی هم حساب کنید.واقعا دیدن این صحنه شرم اور است.

سوال
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 11:05
چرامساجد شاهین شهر همه دچار اختلاف وکش مکش هستند.؟چرا هیات امنای مساجد از دل مردم نمیایند؟چرا انتسابی؟اقای امام جمعه نمیتواند سرو سامانی به شهر بدهد؟

پاسخ ها
ساسانی
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 20:29
کاملا ضعف مدیریتی مشخص است و شهر نیاز به یک مدیر قوی در زمینه فرهنگی می باشد .
م
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 18:17
فقط انتقاد به مسئولین باعث تضعیف نظام و برهم خوردن وحدت و باعث خوشحال شدن دشمنان می شود ؟!!!
آیا نماز خواندن مردم در خیابان و پشت در بستهء مسجد و در محله ای که بهائیت زیاد است احیانا باعث تضعیف نظام و برهم خوردن وحدت و خوشحالی دشمن نمی شود ؟!!!
البته باید گفت بعضی مسئولین هستند که هر گونه عملی انجام دهند باعث تقویت نظام و ایجاد وحدت و ناراحتی دشمنان است و به احتمال زیاد این مورد هم از این دسته موارد است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
حسام
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 01:37
واقعا گل گفتی ، تا به خودشان انتقاد کنی فقط کم مونده بگن الان نسل بشر بواسطهء این انتقاد منقرض میشه ولی خودشان هر کاری بکنن عین وحدت است .
علیرضا
|
جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت : 22:12
مگه نمی دونی آقایان معصوم هستند و فعل و قول و تقریرشان حجت است .
سید
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 15:35
با تشکر از سایت شما که مطالبه ما را انعکاس دادید
از امام جمعه محترم شهرمان تقاضا داریم که هیئت امنای مردمی را منصوب کنند
با تشکر

محمد مهدی
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 14:16
سلام
واقعا احسنت به این روحانی هر کسی که میخواهد باشد ولی یک سوال هییت امنا که فاکتور جعل کنند صلاحیت دارند آیا تازه من شنیده ام دکل مخابراتی که روی پشت بام مسجد نصب شده با یک سوم قیمت اجاره داده شده است که همین برخی از هییت امنا و این خیانت را به مسجد و خانه خدا کرده اند فاکتورجعلی پیش کششان با تشکر از اطلاع رسانی شما دلسوزان شهرمان افتخارمایید

حسین زاده
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 13:56
حالا به فرض اینکه امام جماعت با هیئت امنا و یا با امام جمعه اختلاف دارد و حق هم با امام جمعه است ولی این وسط مردم چه گناهی دارند که باید در خیابان نماز بخوانند ؟!!!
اصلا مگر مسجد ملک شخصی است که در آن را می بندند و مردم را راه نمی دهند ؟!!!
کاملا مشخص است که ضعف در مدیریت و بی تقوایی وجود دارد زیرا اگر یک مدیر قوی در شهر بود نمی گذاشت کار به اینجا برسد و مردم اذیت شوند .

ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:58
شاهین شهر با حدود 160000 نفر جمعیت کمتر از 20 مسجد داره که در بهترین حالت در شبهای جمعه جمعیت نمازگزار همه مساجد رو جمع کنی و ضربدر 2 کنی به 4000 نفر نمیرسه. حالا شیطان و جنود شیطان به این هم راضی نشدن و میخوان این جمعیت را به صفر برسونند تا بهایی و شیطان پرست و مسیحیت تبشیری و باندهای فساد و مواد مخدر و مشروب و هرزگی و... با خیال راحت تری توی این شهر بی صاحب جولان بدن و یکه تازی کنند.

ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:55
اللهم العن الجبت و الطاغوت و اللات والعزی بعدد ما احاط به علمک

مهدی
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:49
خدایا

ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:48
جا دارد که انسان مؤمن از غصه جان دهد از این فتنه انگیزیهایی که در دین میکنند عده ای خدانشناس...

با زهم یک آیه
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:47
فَخَلَفَ مِن بَعْدِهِمْ خَلْفٌ أَضَاعُوا الصَّلَاةَ وَاتَّبَعُوا الشَّهَوَاتِ فَسَوْفَ يَلْقَوْنَ غَيًّا/ سوره مریم - آیه 59

آن گاه، پس از آنان جانشينانى به جاى ماندند كه نماز را تباه ساخته و از هوسها پيروى كردند، و به زودى [سزاى‏] گمراهىِ [خود] را خواهند ديد.


یک آیه دیگه
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:45
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذِينَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيَانٌ مَّرْصُوصٌ / سوره صف آیه 4
خدا دوست ، دارد کسانی را که در راه او در صفی ، همانند ديواری که اجزايش را با سرب به هم پيوند داده باشند ، می جنگند

یک آیه
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:41
الَّذينَ أُخْرِجُوا مِنْ دِيارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ إِلاَّ أَنْ يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَ لَوْ لا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوامِعُ وَ بِيَعٌ وَ صَلَواتٌ وَ مَساجِدُ يُذْکَرُ فيهَا اسْمُ اللَّهِ کَثيراً وَ لَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزيزٌ - سوره مبارکه حج آیه 40

همان کسانی که از دیارشان بدون سبب حقی بیرون شده اند، جز آنکه می گفتند: پروردگار ما خدای یکتاست . و اگرخدا بعضی از مردم را بوسیله بعضی دیگر دفع نمی کرد، هر آینه صومعه ها و کلیساها وکنشتها و مساجدی که نام خدا در آن فراوان ذکر می شود، ویران می شد، خداوند هرآینه کسانی را که او را یاری می کنند، یاری می نماید که همانا او توانا و قاهر است.

و این سنت الهی است.
لاجرم این هیئت امنا عاقبت به خیر نخواهد شد...

ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:16
امام جمعه چرا در این امور دخالت نمیکند و هیئت امنا را تنبیه نمیکند ؟!!!
ایشان باید قویتر مدیریت کنند

پاسخ ها
ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:51
از امام جمعه محترم انتظار است با این حرکت انحرافی توسط هیئت امنا به اشد طریق برخورد نماید.
م.ط
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 12:00
اینکه یک شخص در یک جایی زیاد بماند و تقوا هم نداشته باشد نتیجه اش می شود این که در هر جایی باند مافیایی تشکیل می دهد حتی در مقدس ترین مکانها ، واقعا باید یک حرکت انقلابی شکل بگیرد و خود روحانیون باید پیش قدم شوند .

احسان
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 10:35
وای وای.که کلید داران خانه ی خدا چرا اینجوری میکنند.اون از کلید داران‌حرم الاه این هم از کلید داران مساجد.چه فرقی بینشان هست؟؟؟

ناشناس
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 09:19
همه این مشکلات از یه نفر سر چشمه میگیره
که اون شخص خودشو پدر خوانده شهر میدونه
خب آقای پدر جون بیا وسط این مشکل رو حل کن
مثلا پدری دیگه!!!!!!

حسین
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 01:32
به نظر من کار از صحبت و نصیحت و جلسه گذشته است و شهر نیازمند یک حرکت انقلابی است .

حامد
|
پنج شنبه 19 فروردین 1395 - ساعت : 00:32
خاک بر سر افرادی که بدلیل مسائل گروهی و دفاع از یک جریان اشرافی گرا در شاهین شهر با خانه خدا و مسجد و نماز و نمازگزار اینگونه برخورد می کنند.
آقایانی که اسم خود را هیات امنا گذاشته اند از آبشخور افرادی تغذیه می شوند و در زمین فردی بازی می کنند که خود در مظان اتهامات متعددی است که انشاالله در دادگاه خداوند و دادگاه صالحه مخاکمه خواهند شد و فعلا از بستر فراهم شده در مسولیت های خود بهره مند است و البته حزب الله هم الغالبون
برادر روحانی هر کسی که هستی افرین بر شما که نماز را با این سبک و سیاق برپا کردید و به قدرت های زر و زور نشان دادید که با اقدام افرادی معلوم الحال نماز خدا ترک نمی شود و آفرین بر نماز گزاران که نماز اول وقت را ترک نکردند.
و این رو سیاهی برای آقایان هیات امنا و هدایت گرشان آقای .... باقی ماند.

ی.م
|
چهارشنبه 18 فروردین 1395 - ساعت : 23:44
واقعا بسیار تاسف برانگیز است .
آخه حرمت شکنی تا کی؟! ، آخه حفظ میز تا کی ؟! چرا همه کس و همه چیز در یک شهر باید فدای میز یک نفر شود ؟!!!
اصلا کاری به اتفاقات هم نداریم و شخصی هم به قضایا نگاه نمی کنیم ولی مردم چه گناهی کردند که باید پشت در نماز بخوانند ، مگر هیئت امنا کاری جز خدمت به مردم در مسجد دارد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کریمی
|
چهارشنبه 18 فروردین 1395 - ساعت : 18:42
من واقعا متعجبم که چطور یک هیئت امنا به خود اجازه می دهند که از جایگاهشان سو استفاده کنند؟؟؟؟؟؟
به چه دلیلی در خانه خدا را به روی مومنین نمازگزار بستند؟؟؟

سجاد
|
چهارشنبه 18 فروردین 1395 - ساعت : 18:39
احسنت به مردم و امام جماعت مسجد که با وجود همه این اتفاقات همچنان در صحنه ماندند و اقامه نماز کردند و روی مخالفان را سیاه کردند