امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : شنبه 1 اسفند 1394 - 15:08
آیت الله مهدوی : فکر نکنید با 2تا 3 تا واسطه میرسید به رهبری معنایش این است که هر غلطی خواستید بکنید
آیت الله مهدوی : فکر نکنید با 2تا 3 تا واسطه میرسید به رهبری معنایش این است که هر غلطی خواستید بکنید

حضرت آیت الله مهدوی دیشب در جمع هیئتیهای شاهین شهر فرمودند : هیچ کس اجازه ندارد از مشکلات و کارهای خلافی که بعضی مسئولین رده 2و 3 مملکت انجام میدهند دفاع بکند و این نه رهبر معظم رضایت دارند و این را صاف به بعضی از مسسئولین هم گفتند که یک وقت فکر نکنید شما با 2تا 3 تا واسطه میرسید به رهبری معنایش این است که اینجا هر غلطی خواستید بکنید بگوئید ما منسوب رهبری هستیم.

 

یک وقت دل چرکین نشوید از کار های خلافی که بعضی میکنند، مشکلات مالی بعضی درست میکنند، دین حسابی ندارند ، ایمان درستی ندارند می آیند کار خلاف میکنند بله اینها وجود داره.


ما اگر خودمان را تربیت نکردیم زمان ظهور امام زمان علیه السلام هم همین است فکر نکنید حضرت که میاند مردم به زور تربیت میشوند نه اون زمان هم همینه اگر یک مسئولی کار خلاف کرد اون زمانش هم نباید پای امام زمان بگذاریم ، بگوییم إه پس حضرت که اومدند پس این استاندارش پس چرا اینچین میکنه !


زمان امیر المومنین علیه السلام هم همین بود استاندار حضرت یک کار خلاف کرد حضرت نامه 45 نهج البلاغه را بخوانید ،عثمان ابن حنیف را ببینید ،حضرت چه توبیخش میکنه که تو استاندار منی چرا این کار را کردی !

 

لذا اگر کسی کار خلافی کرد نباید دلمان بگیرد از اساس نظام این خون های شهدایی که ریخته شد اینها رو دوش ما داره سنگینی میکنه اون را یادمون نره البته باید توصیه بکنیم کار خلاف را باید جلوش را بگیریم همه باید محکم بایستیم .

 

عرضم اینه عزیزان
یک وقت دلتان نگیرد از اینکه بعضی کار خلاف میکنند در گوشه و کنار، در شهرتان، در جایی دیگر.
کار خلاف همیشه بوده و همیشه هست .
 

این جمله ایست که رهبر معظم در جلسه ای به ما گفتند و فرمودند: هیچ کس اجازه ندارد از مشکلات و کارهای خلافی که بعضی مسئولین رده 2و 3 مملکت انجام میدهند دفاع بکند و این نه رهبر معظم رضایت دارند و این را صاف به بعضی از مسئولین هم گفتند که یک وقت فکر نکنید شما با 2تا 3 تا واسطه میرسید به رهبری معنایش این است که اینجا هر غلطی خواستید بکنید بگوئید ما منسوب رهبری هستیم.

رهبر معظم رضایت از گناه ندارند صریح من میگویم از زبان خودشان هم شنیدم و من و شما هم باید این طوری باشیم ،اصلا مومن اینطوریه کار خلاف که یک جایی دیده شد نباید ما راضی باشیم والاّ با کار گناه شریک ایم از اون طرف هرچی میتونی هم باید جلوی کار خلاف را بگیری کسی نمیتواند بی تفاوت باشد.

فصل آگاهی . آیت الله نمازی . آیت الله مهدوی . آیت الله عبداللهی . شاهین شهر . مسجد فاطمیه . شهادت حضرت زهرا . شورای هیئات . هیئت رهروان شهدا . هیئت آل یاسین . هیئت جواد الائمه . هیئت باب الحوائج . جامعه فعالین فرهنگی شاهین شهر

برچسب ها :
انتقاد
|
سه شنبه 4 اسفند 1394 - ساعت : 21:48
دیدگاه های مردمی:انتقاد شدید مردم به جمله ی آخر آقای حسینی دولت آبادی در مسجد جامع میمه
http://meymehcity.rozblog.com/

ناشناس
|
سه شنبه 4 اسفند 1394 - ساعت : 14:00
ازماست که بر ماست... چقدر تساهل و تسامح

ی.م
|
سه شنبه 4 اسفند 1394 - ساعت : 01:04
چرا کار بعضی از مسئولین در این شهر شده مقابله با نیروهای انقلابی حتی اگر یک برنامه ای می گیرند این مسئولین می خواهند مقابله کنند .

م حسینی
|
سه شنبه 4 اسفند 1394 - ساعت : 00:55
سلام طرفداران اقای حسینی در میمه که بعضا نماینده فرماندار در صندوق های رای هستنددرجلسه سخنرانی اقای حاجی درمیمه دست به اغتشاش زدند ایا فقط اعتراض به مم خطهای اقای فرماندار وبخشدار جرم است درباره رابطه بعضی ازافراد که در شاهین شهر ومیمه مسولیت دارند وتعین کننده افراد مسئول صندوقها هستند با باند سید مهدی هاشمی معدوم وفتنه ۸۸ تحقیق کنید چرا فردی که پر ونده مدرک جعلی دارد باید در برگزاری انتخابات مسئولیت داشته باشد.

علیرضا نورالدینی
|
دوشنبه 3 اسفند 1394 - ساعت : 09:20
با سلام و احترام - باستحضار میرسانم جناب اقای مهدوی را از سال 1369 تاکنون از نزدیک میشناسم . اولین نماز جماعت را باایشان در سد زاینده رود در تاریخ مهر 1369 اقامه نموده ام . ضمن تشکر از سایت بابت انعکاس مطلب ذیل بدینوسیله عنوان می نمایم جامعه باید تولید فکرو اندیشه داشته باشد . جامعه زنده شاخص و میزان ان فکر جدید و داشتن راهبرد جدید است . انسان خوب و مومن عارف داشتن در جامعه بسیار خوب است اما از ان مهم تر تو لید روش های راهبردی و فکر و اندیشه جدید ،شناخت مقتضیات زمان و مکان جامعه اسلامی است . بقای انقلاب اسلامی و زنده مان راه امام و کلام امام در سه عامل ایجاد اجتهاد در بستر جامعه برای تولید فکر و اندیشه راهبردی در جهت حل مسایل جامعه ،حفظ و ارتقای محتوایی سرمایه ایمانی جامعه و شناخت عوامل تعیین کننده زمان و مکان انقلاب اسلامی میباشد. حفظ سرمایه ایمانی جامعه عامل تعیین کننده در پایدار ی کشور در برابر هجمه ،حمله وناتوی فرهنگی و کودتای فرهنگی است . بنابراین در این حالت به نقش ارزنده روحانیت پی خواهیم برد . در این حالت است که مفهوم اجمالی از قرارگاه فرهنگی و جایگاه ان در جامعه اسلامی متوجه میشویم . نقش روحانیت در جامعه تعیین کننده در شناخت ارزشهاست و جامعه ای که جوانان ان و آحاد ان جامعه با ابزار اجتهاد،تولید فکر کنندبدنبال روشها خواهند بود. تعیین روشها و شناخت روشها با جوانان است . جوانان زنده دل جوانان خوش فکر جوانان مومن و پاک دل جوانان دل سوز . اینها اینده سازان این جامعه هستند .سرنوشت این مملکت بدست اینها میباشد . امام هادی و امام مهدی به لحاظ مفهومی مطمنا انها را هدایت و راهنمایی خواهد کرد. سونوشت تاریخ بشریت بسوی هدایت الهی به پیش میرود .بیاییم دلهایمان را بزرگ کنیم بیاییم شرح صدر داشته باشیم بیاییم سعه صدر داشته باشیم . بیاییم شرح صدر و سعه صدر فکری و بینشی پیدا کنیم . اجازه بدهیم جوانان این مملکت راه را خودشان پیداکنند اجازه فکر کردن به انها بدهیم اجازه تصمیم گیری به انها بدهیم . با تشکر مجدد

صادق . ف
|
دوشنبه 3 اسفند 1394 - ساعت : 01:46
از این صحبتها معلوم می شود حاج آقا مهدوی می داند در شهر ما چه خبر است و جواب خیلی ها را دادند که اگر به یک مسئول انتقاد شد باعث نمی شود وحدت در جامعه از بین برود .

رضا سراج
|
یک شنبه 2 اسفند 1394 - ساعت : 21:05
سلام پیشنهاد میکنم حضرت آیت الله مهدوی را به عنوان امام جمعه ی پیشنهادی به حضرت آیت الله تقوی رئیس سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برای شاهین شهر پیشنهاد دهید. ایشان فردی بسیار مقید و انقلابی هستند و روحیه ولایت پذیری ایشان مثال زدنی است.
به شما قول می دهم بسیاری از مشکلات شهر شاهین شهر حل خواهد شد.

میثم
|
یک شنبه 2 اسفند 1394 - ساعت : 13:50
ای کاش در شهر ما هم اینچنین عالمی وجود داشت .

علیرضا نورالدینی
|
یک شنبه 2 اسفند 1394 - ساعت : 10:59
با سلام و احترام -1-ابتدا عرض میکنم خوب ،عکس مارا هم در جلسه گرفته اید و در سایت قرار داده اید بسیار متشکرم 2- قسمتهایی از صحبت های اقای مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری را در سایت قرار داده اید که میبایستی نقدی بر این جملات و موضع گیریهای ایشان تقدیم نمایم .
اگر مبناموضع گیری ایشان را امر به معروف و نهی از منکر قرار بدهیم و از جایگاه یک عضو مجلس خبرگان هم به ان اضافه کنیم به این نکته خواهیم رسید که در یک جامعه اسلامی همانطور که امر به معروف به صورت کلامی جایز هست ایا نظام حکومتی نباید ابزار و راهکارهای قانونی ان را هم فراهم نماید یعنی اینکه به صورت سیستماتیک این کار انجام بشود نه اینکه به صورت موضع گیری فردی ان هم در جلسه در یک شهرستان . چرا اقای مهدوی و مهدویها در کشور چنین کاری را انجام نداده اند . در ان صورت حد و مرزها بین فرد ،مقام حکومتی مشخص و تعیین میشد . دیگر نیاز به شکایت کردن فردی نمیرسید دیگر کسی متهم به این و ان نمیشد . حقوق همه افراد محترم شناخته میشد حرمتها محترم شناخته میشد . نظام حکومتی بایستی قابلیت هضم کردن چالشها ی فردی و حزبی اقوامی دسته جاتی و غیره را را داشته باشد ما در کشور مان چنین ابزاری را نداریم . سیستم سیاسی کشور به گونه ای نیست که بتواتد مشکلات سیاسی و مالی را در چهره های مختلف ان بتواند به شکلی نظام مند شده حل نماید .
2- ایشان فرمودند نامه 45 نهج البلاغه :باید عرض کنم در این نظام اسلامی نمونه نامه های این چنینی کجاست و کی صادر شده است . جناب عالی به عنوان عضو مجلس خبرگان کی و کجا چنین نامه ای داده اید . با کدام زمینه نظام سازی میتوان چنین نامه هایی صادر کرد . نظام اسلامی صرفا یک نظام مبتنی بر ولایت فقیه فردی نیست این ولایت باید به صورت سیستماتیک تدوین تبیین نظام مند قانون مند و با قابلیت اجرایی باشد تا در تمام جوانب جامعه به عرصه ظهور برسد . 3- در فیلم امام رضا جمله ای را یک نفر گفت : مقام بدون مسئولیت محبوبیت می اورد .این جمله در زمان ما چه کاربردی دارد . جملات اقای مهدوی را مرور نمایید و با دقت و بدون تعصب بخوانیم دشمن به صورت برنامه ریزی شده در حال تبدیل کردن مسئولینی با هویت مشخص سیاسی و کاربردی به یک عنصر ناکارامد و فقط دارای کاررایی محبوبیت داشتن نه کاربردی داشتن در جامع است . این برای جامعه ما بسیار خطر ناک است .بیان ایشان نباید فقط یک جلسه ای باشد باید تبدیل به یک گفتمان همه جانبه و نظام سازی شده که از ان بیرون بیاید . نظامی که به صورت اتوماتیک مبارزه با فساد ومبارزه به هر شکلی ممکن است باشد .