امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - 18:44
اعتراضات از عملکرد حجت الاسلام ملکیان به نمازجمعه شاهین شهر کشیده شد + تصاویر
اعتراضات از عملکرد حجت الاسلام ملکیان به نمازجمعه شاهین شهر کشیده شد + تصاویر

حجت الاسلام ملکیان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اعتراضات مردمی نسبت به عملکرد ۱۳ ساله خود مواجه شد!

پس از گذشت دو سال از انتقادات مردمی از عملکرد امام جمعه شاهین شهر و عدم توجه دستگاههای نظارتی سرانجام اعتراضات مردمی به صحن نمازجمعه کشیده شد .

 

 در هفته های گذشته برخی از مردم و فعالان فرهنگی شاهین شهر با توزیع مطالبی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خامنه ای در اطراف محل برگزاری نمازجمعه ، سعی در روشنگری  داشتند، ولی بی توجهی برخی مسئولان به منویات رهبری باعث ایجاد اعتراضات در نماز جمعه این هفته گردید .


برخی از جوانان انقلابی شهر نیز با توزیع جزوه "امام جمعه این نیست ..." که حاوی اهم راهبردهای رهبر معظم انقلاب پیرامون نمازجمعه و ائمه جمعه بود، نسبت به عدم توجه و عدم عملیاتی نمودن سخنان رهبری انتقاد نمودند.

امام جمعه این نیست .....


همچنین برخی دیگر از مردم و جریانهای انقلابی و مومن شاهین شهر با حضور در نمازجمعه این هفته و با در دست داشتن پلاکاردهایی که محتوای آنها هم منویات رهبر معظم انقلاب بود، انتقادات و اعتراضات اصولی خود را به عملکرد حجت الاسلام ملکیان اعلام داشتند. البته تعدادی از این پلاکاردها توسط برخی از عوامل نمازجمعه جمع آوری گردید .

اعتراض به امام جمعه شاهین شهر

اعتراض به امام جمعه شاهین شهر حجت الاسلام ملکیان

امام جمعه

شاهین شهر

اعتراض در شاهین شهر

عدالتخواهی

اعتراضات در شاهین شهر

نماز جمعه

سایت عدالتخواهی و مطالبه مردمی شاهین شهر

عدالتخواهی

اعتراض در نماز جمعه

امر به معروف و نهی از منکر

شاهین شهر

اعتراضات شاهین شهر

اعتراضات مردمی به عملکرد امام جمعه
و برخی دیگر از نیروهای مؤمن و انقلابی نیز پس از نمازجمعه پیرامون عملکرد فرهنگی امام جمعه، خطبه های کم محتوا و همچنین برخورد و مقابله با جریانهای مومن و انقلابی به تبادل نظر پرداختند.


این فعالان فرهنگی انقلابی عنوان داشتند که چرا امام جمعه به جای برخورد و مقابله با جریانهای انحرافی و فساد و پارتی بازی و رشوه خواری و... بدنبال زندانی نمودن نیروهای مومن و انقلابی است!!!!! در حالیکه رهبر انقلاب مدام در سخنرانیهای اخیر خود از جریانهای مومن و انقلابی دفاع می نماید.

اهم ایرادات به امام جمعه شاهین شهر که توسط مردم و نمازگزاران بیان میشد از قرار زیر است .

 

1. سکوت در فتنه 88

2. بی توجهی به امور فرهنگی و پرداختن به امور سطحی به جای کارهای زیربنایی و ریشه ای

3. برخورد و تلاش برای زندانی نمودن طلاب و دانشجویان انقلابی و بستن سایت عدالتخواهی

4. عدم توجه به فرامین رهبری انقلاب برای تکریم جریانهای مومن و انقلابی

5. برکناری روحانیون انقلابی از منصب ائمه جماعات

6. دخالت در امور مجموعه های مردم نهاد مثل شورای هیئات مذهبی

7.عدم امربه معروف و نهی از منکر به عنوان رئیس ستاد احیا در مقابل برخی مفاسد مسئولین در شهرستان

8. توهین به مومنین و نیروهای انقلابی در خطبه های نماز جمعه و سخنرانیهای دیگر

و ......

در نهایت معترضین نیز اعلام داشتند که مطالبات، انتقادات و اعتراضات خود را هفته های آتی تا حصول نتیجه ادامه خواهند داد.

نقد
|
سه شنبه 4 اسفند 1394 - ساعت : 21:54
دیدگاه های مردمی:انتقاد شدید مردم به جمله ی آخر آقای حسینی دولت آبادی در مسجد جامع میمه
http://meymehcity.rozblog.com/

ن
|
شنبه 1 اسفند 1394 - ساعت : 09:25
آیا امام جمعه نماینده ولایت فقیه و رهبری هست یا خیر .

ناشناس
|
سه شنبه 27 بهمن 1394 - ساعت : 22:01
باسلام وتشکر.. آیامطالبات مردمی تاحالا جواب هم داده یا کماکان بی نتیجه مونده ؟! ضمنا یه توضیح هم دررابطه باتصویرآخرین نمازجمعه بدیدکه ارتباطش باشاهین شهرچیه ؟!

ناشناس
|
سه شنبه 27 بهمن 1394 - ساعت : 11:11
باسلام وتشکر. آیامطالبات مردمی تاحالا جواب هم داده ؟یاکماکان بی نتیجه مونده ؟! ضمنا یه توضیح هم دررابطه باتصویرآخرین نمازجمعه بدیدکه ارتباطش باشاهین شهرچیه؟!

دل سوز
|
سه شنبه 27 بهمن 1394 - ساعت : 10:31
یک سوال دارم از همه کسانی که به این سایت مرجعه میکنند و لطفا محترمانه پاسخ خود را بنویسید . ایا امام جمعه باید از روحانیون درس خوانده طلبه باشد یا از روحانیون دانشگاهی . کدامیک برای شاهین شهر مناسب ترند . اگر جایگاه نماز جمعه یک قرار گاه فرهنگی است کدامیک مناسب تر است . با تشکر . دل سوز

ناشناس
|
سه شنبه 27 بهمن 1394 - ساعت : 10:28
با سلام -در عالم معرفت شناسی عدالت ،ماهیت ،حقیقت ،معنا، نشانه ندارند و در عالم معرفت شناسی هرانسانی با هر جایگاهی که داشته باشد در مقابل این 4 نشانه می بایستی فروتن باشد . درباب معرفت شناسی بیان ازادی ما می بایستی بیان فروتنی باشد و ادب ازادی بیان ،متواضع بودن و ادب اقتدار فروتنی است . سوال میکنم ایا عقیده ادمیان بر جان انها مقدم است یا جان انها بر عقایدشان مقدم است . تاریخ کلیسا مشخص ترین ویژه گی دوران قرون وسطی ان مخالفت با ازادی بیان بود . مقدمه بیان ازادفکر ازاد است . دستگاه پاپ و کلیسا از همه پادشاهان و خلفا بیشتر خون ریخته است ان هم به نام بی دینی و بد عقیدتی خواندن دیگران . در میان جامعه ما نیز افرادی وجود داشته و دارند که افراد را بخاطر عقیده شان مورد ازار قرار داده اند . اقا محمد علی کرمانشاهی معروف به صوفی کش شهرت بسیار دارد . او با صوفیان دشمنی خاصی داشت و انها را کافر میدانست و براحتی فتوا به قتل انها میداد . حال سوال اینجا است ایا ازادی بیان یک حق است یا یک واقعیت . ایا در این شهر اگر فکر ازاد ی هم باشد بیانش ازاد است !در این شهر اگر کسی بخواهد بر خلاف جریان اب حرکت کند و سخنی بگوید که بر وفق حاکمان نباشد باید هزینه سنگین زندانی شدن را باید بپردازد . مردم عزیزم بدانید و اگاه باشید و نقادانه نگاه کنید مسئولیت فروتنی و تواضع میخواهد . مسئولیت همانند زنبور است اگر کسی نوش ان را خورد بداند نیش ان راهم خواهد خورد . فاصله نیش تا نوش بسیار کوتاه است .

ناشناس
|
دوشنبه 26 بهمن 1394 - ساعت : 16:46
لطفا اطلاع رسانی کنید اقدامات مردمی به کجا رسید؟!

عدالت
|
پنج شنبه 22 بهمن 1394 - ساعت : 13:28
سلام به دوستان عدالتخواه، در دوره ی جدید که دشمن به دنبال منزوی کردن نیروهای مومن و انقلابی و به حاشیه راندن جریان اصیل اسلامی است، مسئولین شاهین شهری متاسفانه در کمال بی بصیرتی در پازل طراحی شده توسط دشمن و نیروهای خود فرخته شان درداخل کشور بازی میکنند، دانشجویان انقلابی از حصار ساخته شده ی "گرفتن مجوز "تجمعات اعتراض آمیز به مسئولین گذر میکنند و انقلابی بودن را در صحنه ی عمل به رخ ساکتین فتنه و راحت طلبان منفت طلب متجمل گرا می کشند.طلاب و دانشجویان عدالتخواه را به مساجد سطح شهر بفرستید تا 10 دقیقه بین نماز مردم را آگاه نمایند.
مرگ بر آمریکا . مرگ بر اسرائیل. مرگ بر آل سعود ملعون . مرگ بر منافق.
امروز آنقدر مراسم 22 بهمن در شاهین شهر ضعیف و سرد برگزار شد که دل دوستداران نظام را سوزاند.عده ای به دنبال آن هستند که در دوران پسا برجام اصل برائت اسلامی یعنی شعار مرگ بر آمریکا را از صحنه ی تجمعات انقلابی مردم پاک کنند که این امر امروز محسوس بود!!!
ماشین های صوت وجود نداشت!!
مردم از عطار تا سر فردوسی بدون دادن هیچ شعاری آمدند!!!
فقط دو سه مرتبه توسط مجری شعار استکبار ستیزی مطرح شد!!
متاسفم برای مسئولینی که نان و نام خود را از نظام اسلامی دارند و در حق نظام اسلامی کم لطفی میکنند.
متاسفم . . .

رنج دوران برده
|
سه شنبه 20 بهمن 1394 - ساعت : 21:57
شما اصلا نمیدانید رنج دوران چیست کجا بوده اید چه کرده ا ید اصلا چند سال دارید رنج را با چی مینویسند

ناشناس
|
سه شنبه 20 بهمن 1394 - ساعت : 15:33
کاش می شد جزوه امام جمعه این نیست در شهر میمه هم توزیع شود

یاسین
|
سه شنبه 20 بهمن 1394 - ساعت : 11:01
بهتر است آقای ملکیان بعد از 13 سال و از آنجایی که قصد تغییر در عملکرد خود ندارند از این شهر بروند تا آرامش شهر حفظ بشود .

ناشناس
|
سه شنبه 20 بهمن 1394 - ساعت : 10:23
شنیدم ملکیان دعوت به مباهله شده....

م
|
سه شنبه 20 بهمن 1394 - ساعت : 01:31
بعضی از مسئولین آمده اند و می گویند آرامش جامعه بهم نخورد در حالی که بی تفاوتی و ترس از جایگاه همین مسئولین باعث می شود که آرامش به هم بخورد زیرا اگر مسئولین وظایف خود را درست انجام دهند که نیاز به حضور جوانان مؤمن و انقلابی نیست .

دوست مردم
|
دوشنبه 19 بهمن 1394 - ساعت : 20:46
همه جای دنیا ائمه جمعه حامی حزب اللهی های اون منطقه و حزب اللهی ها حامی امام جمعه هستند و کار های فرهنگی با حمایت متقایل انجام میشه.
اما یه قاعده هست که تو شاهین شهر همه چیز باید برعکس باشه
حزب اللهی ها هر چه سعی در تامل دارند امام جمعه پس میزند
حزب اللهی ها هرچه کوتاه می آیند امام جمعه پس می آید
تا جایی که وقتی سه جوان حزب اللهی به وظیفه دینی و شرعی خود عمل میکنند و انتقاد های خودشون رو مستند نسبت به امام جمعه چه حضورا چه در .... مطرح میکنند (بنا به گفته نزدیکان امام جمعه) برای این سه بزرگوار یکسال حبس و مجازات های دیگر در نظر میگیرند
ملت مسلمان کجا دنیا سه جوان آن هم حزب اللهی رو به جرم انتقاد که وظیفه شرعی هست محکوم میکنند؟؟؟؟
امیدواریم مسئولین کشوری به وضع موجود که باعث اون شخص امام جمعه حاج آقا ملکیان هستن رسیدگی کنند تا کار بالا نگیرد

110
|
دوشنبه 19 بهمن 1394 - ساعت : 08:12
بزرگ فلسفه قتل شاه دین این است
که مرگ سرخ به ز زندگی ننگین است

شهروند وظیفه شناس
|
دوشنبه 19 بهمن 1394 - ساعت : 06:46
پست و مقام ارثی نیست ما باید از همه ظرفیت و داشتها استفاده کنیم اقای ملکیان ظرفیت جذبش بیش از این نیست و با حرکاتش دفع نیروهای مومن بیش از جذب شده باید از فکر روش و هدف وبرنامه امام جماعت دیگری برای جذب حد اکثری مومنین استفاده کنیم اقای ملکیان در دل ما جایی نداری ما برای حفظ اتحاد سنگر نماز جمعه را خالی نمیکنیم اگر فتوای حظرت اقا نبود هرگز پشت سر شما نماز نمیخواندیم

م.ط
|
دوشنبه 19 بهمن 1394 - ساعت : 02:02
در جواب رضا ه :
آخه کسی که در برابر فتنه گران 88 که مخالفان نظام هستند سکوت می کند خوب باید در مقابل نیروهای مؤمن و انقلابی بایستد .
این بهترین سند است که ایشان خودشان را مهمتر از نظام و انقلاب می دانند که در سال 88 سکوت کردند و دربارهء سران فتنه و مخالفان نظام هیچ نگفتند و حالا با منتقدین خود چگونه رفتار می کنند !!!!!!!!!!!!!
یعنی نظام سرنگون بشه خیلی مهم نیست و ما نباید برای حفظ آن هزینه بدهیم ولی برای خودمان همه کاری باید بکنیم .

ناشناس
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 19:55
رهبر انقلاب :

از جمله مطالبی که گفته شد، مسئله‌ی سایتها و وبلاگها و برخوردی است که در محیط دانشجوئی با اینها میشود ..... لیکن من هم عقیده‌ام همین است که در قبال اظهارنظرِ احیاناً قدری تند یک جوان دانشجو خیلی نباید حساسیت وجود داشته باشد.

فرق است بین آن کسی که با نظام مخالف است، با نظام معارض است، قصد دشمنی دارد، قصد عناد دارد، با آن کسی که نه، از روی احساسات یک مطلبی را بیان میکند؛ ولو ممکن است آن مطلب درست نباشد، یا آن نحوه‌ی بیان کردن را هم من نپسندم - که حالا اگر ان‌شاءاللّه وقت شد، مطالبی در این زمینه‌ها عرض خواهم کرد - ولی برخورد با این جوانها، به نظر ما هم همین است؛ نباید خیلی برخورد خشن و تند و آنجوری باشد.

۱۳۹۱/۰۵/۱۶

پاسخ ها
59
|
دوشنبه 19 بهمن 1394 - ساعت : 23:18
آخه بندگان خدا، حنجره خودتونو پاره کردید و هی گفتید آقا اینو میگه آقا اونو میگه... . کی به حرف آقا گوش میده.؟؟؟ اصلن اگه قرار بود به حرف آقا گوش بدن دیگه این اتفاقا نمیفتاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 17:11
من یک امام جمعه نیستم.

ناشناس
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 17:08
آیت الله لاریجانی :

: در بحث رسیدگی به پرونده های مطبوعاتی تا جایی که ممکن است سختگیری نکنند و اگر اتهاماتی چون توهین و افترای اثبات شده ای در کار نیست و خبرنگاران نیز خود اذعان می کنند که قصدشان ترویج خلاف واقع نبوده، همراهی کنند تا پرونده قضایی علیه آنان شکل نگیرد

۱۹ مرداد ۹۴
http://isna.ir/fa/news/94051910980/%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A8%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C

پاسخ ها
بیدرام
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 19:30
واقعا شرمگین است برخی به صحبتهای رئیس قوه قضائیه توجه نمیکنند و بچه انقلابیها را به خاطر انتقاد با فشار پشت پرده محکوم میکنند
ل
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 11:05
خطاب به امام جمعه۰۰۰۰دری که بنده ببندد دردگربازاست

حمید
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 10:30
واقعا تأسف برانگیز است که پلاکاردها را جمع آوری کردند ، مگر اینها با جملات رهبر مشکلی دارند


چرا دیکتاتوری راه انداختندچرا حق اعتراض برای مردم قائل نیستند

رضا . ه
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 01:34
من که باورم نمیشه امام جمعه برای نیروهای حزب اللهی مشکل درست کند ، آخه ایشان باید سینهء خود را در برابر مخالفین نظام سپر کند !!!!!!!!!!!

پاسخ ها
ناشناس
|
یک شنبه 18 بهمن 1394 - ساعت : 10:30
باورت بشه. ایشون فقط برای بچه حزب اللهی ها مشکل درست میکنه. و البته فقط برای مفسدین و فتنه گران و غارتگران بیت المال و رشوه گیران و... مشکلی درست نمیکنه
تازه وارد
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 22:33
من تازه واردم،امار بیننده گان سایتتون چند نفره؟

رضا سراج
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 21:33
آقای ملکیان چرا اینقدر پافشاری میکنند که بمانند؟
چرا آقای ملکیان این مسند را رها نمی کنند و بروند؟
واقعا چرا؟
سخنی با حجه الاسلام ملکیان:
آقای ملکیان تعدادی جوان انقلابی و مومن ( به حق یا ناحق ) به روش های عملکردی شما انتقاد دارند.یا مردانه بایستید و دفاع کنید یا از این مسند کناره گیری کنید .
شما تا به کی می خواهید این روند را ادامه بدهید.
چرا اینقدر به این مسند پایبند هستید.
شما اگر واقعا برای اسلام دلسوزی می کنید و دلتان برای انقلاب و نظام و اسلام و شهر و مردم عزیز این شهر می سوزد با حفظ کرامت خود این مسولیت را به جوانان طلبه انقلابی بسپارید و در اوج از این مسولیت کناره گیری کنید.
شما به جای ......
..... ....
به راستی از .......؟
مسولان شهر برخی شان ....
البته برخی مسولان شهر نیز توانایی خاصی ندارند و......
جناب آقای ملکیان!
من نه می دانم که این جوانان انقلابی شهر چه کسانی هستند و نه با آنها مراوده یا ارتباط دارم . در این چند سالی که در شاهین شهر هستم نمی دانم چرا حرف اینها به دل آدم می نشیند . این تذکر نیز لازم است که پرهیاهو بودن آنها از شور جوانی آنهاست شما نباید اینگونه آنها را خطاب کنید. از شما بارها شنیده ام که اینها را مگس معرفی می کنید. این الفاظ شایسته شما با این سن و سال نیست.
رفتار شما هم زیبنده یک روحانی نیست.
چرا شما که سن و سالی هم دارید و هنوز .... دارید. آقای ملکیان از من و شما دیگر گذشته است. باید کار را به جوانان سپرد. این مطالب را گفتم تا بدانید که باید جوانگرا بود و کارها را به جوانان سپارید.
آقای ملکیان آبروی انسان ها از همه چیز گرانبها تر است . نباید به راحتی آنرا به حراج گذاشت

ناشناس
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 20:10
ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود
رنج دوران بررده ایم رنج دوران برده ایم

ما برای بوئیدن بوی گل نسترن
چه سفرها کرده ایم، چه سفرها کرده ایم

ما برای نوشیدن شورابه های کویر
چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم

ما برای خواندن این قصه عشق به خاک
خون دلها خورده ایم خون دلها خورده ایم

ما برای جاودانه ماندن این عشق پاک
رنج دوران برده ایم رنج دوران برده ایمبه افتخار بچه های خطر پذیر حزب الله

حامد
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 19:40
امام جمعه خودشان بعد از ۱۳ سال نگذارند شأنیتشان پایمال شوند و از شهر بروند

ناشناس
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 19:27
بهتره آقای ملکیان این مشکل رو خودش حل کنه و..... را در نماز جمعه به ......عبادی سیاسیش شاهد خواهد بود

محمد داوری
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 17:23
در آستانهء 22 بهمن شاهین شهر هم نیاز به یک انقلاب دارد .

م
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 16:01
چنان چه اوضاع به همین منوال پیش رودبرتمامی نمازگذاران واجب است ........ اعتراضی دسته جمعی صورت دهند۰چون ظاهراایشان ........ میباشد

حسني
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 15:43
بابا احسنت اي ولادارد كارتون همين طوري ادامه دهيد بلكه امام جمعه ما از.......شوند

نادر
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 14:40
اینها تقصیر تهران است ، آخه چرا یک امام جمعه را ۱۳ سال نگه میدارید که مردم دیگه صبرشان لبریز شود
رئیس جمهور هم بیشتر ۸ سال نمیتواند رئیس جمهور باشد که دیکتاتوری ایجاد نشود ، حالا چرا ۱۳ سال طرف را نگه میدارید که این بنده خدا هم ضایع شود

زهرا
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 13:54
خدا خیرتون بدهد که برای اصلاح جامعه تلاش میکنید ، مردم امیدشون به شماست

نظری
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 13:33
من دیروز درنمازجمعه بودم که مردم معترض امام جمعه شدند من هم خبر نداشتم ، من هم پرسیدم چه خبر شده ؟ گفتند برو سایت عدالتخواهی را بخوان

سایت را که خواندم تازه از جریانات با خبر شدم ، چرا زودتر اطلاع رسانی نشد ، برخی دیگر از نمازگزاران هم خبر ندارند ، تبلیغات سایت را در نمازجمعه پخش کنید

ناشناس
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 09:58
با سلام .لطفا جزوه توزیع شده در نماز جمعه را بر روی سایت بگذارید . با تشکر

طهماسبی
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 09:51
امام جمعه شاهین شهر اصولگرا است یا اصلاح طلب ؟!
امام جمعه ندیده بودیم با نمازگزاران درگیر بشه
ما هرچی امام جمعه دیدیم مثل آیت الله نمازی و علم الهدی و خاتمی و ... بر علیه مفاسد و بی بندباری و ... موضع میگیرند ، دیگه درگیری امام جمعه با حزب الله را ندیده بودیم

احسان نیلفروش زاده
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 07:49
من یک سئوال از امام جمعه دارم
برای من سئوال شده فرق نظام شاه با جمهوری اسلامی چیست ؟!
شاه روزنامه ها را می بست و اجازه انتقاد نمی داد ، شما هم که تنها سایت منتقد را بستید
اونها منتقدین و مخالفین را زندانی میکردند ، شما هم زندانی میکنید
اونها فقط دنبال تعریف و تمجید بودند ، شما هم دنبال تعریف و تمجید
اونها مفاسد را ماست مالی میکردند ، شماهم ما یکبار ندیدیم در مقابل مفاسد صحبت کنید


میشه بفرمایید در آستانه ۲۲ بهمن ، چرا ما انقلاب کردیم ؟!!!!!!!!
منتظر پاسخ شما هستم

پاسخ ها
جهانگیری
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 09:20
برای من هم سئوال شده
راستی چرا ما انقلاب کردیم
فرق شاه این بود که حداقل کارهاش به اسم اسلام نمیشد ولی اینها وجه اسلام را هراب میکنند
من فقط دلم به رهبر خوش است ، به غیر از تعداد کمی از مسئولین ، مابقی با با مسئولین زمان شاه هیچ فرقی ندارند
میرزایی
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 05:27
چرا برخی مسئولین شهر ما اینقدر که برای حق خود مایه می گذارند برای حق ما مردم مایه نمی گذارند ، اگر یک شخصی به حق عمومی و بیت المال دست درازی کند این مسئولین مثل حق خود در دادگاهها پیگیر آن می شوند ؟!!!!!
یا اینکه حق ما مردم اهمیت ندارد ؟!!!!!!!!!!!!

خسرو
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 00:19
ماشاء الله به غیرت و شرفتون ، شیر مادرتون حلالتون

ی.م
|
شنبه 17 بهمن 1394 - ساعت : 00:08
امام جمعه تا حالا پیگیر برخورد با کسانی هم شده که بر ضد نظام کار می کنند ؟
یا کسانی که مسئولیت دارند و خلاف می کنند ؟
اصلا تا حالا یک تذکر هم به آنها داده است ؟
ما کی می توانیم این سؤالها را بپرسیم و جواب بشنویم ؟

رضایی
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 23:42
من جزوه را کامل خواندم ، خدائیش امام جمعهبه دیدگاههای رهبری نزدیک نیستند ، من مطمئنم خودشان هم قبول دارند

یک دوست
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 23:27
چرا باید امام جمعه چنین عملکرد ... داشته باشد که با اینگونه اعتراضات در نماز جمعه مواجه شود؟؟؟؟؟ آیا امام جمعه نباید الگوی جوانان باشد؟؟؟؟ ما تا کی باید ...

ناشناس
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 23:17
دستتون درد نکنه واقعا زیبا بود انشاالله همینطور پیش بروید مرحمی خواهید بود بر زخم دل خیلی از مومنین خدا قوت

ع
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 22:51
چرا امام جمعه شاهین شهر به جای درگیری با بهائی ها به جان بچه حزب اللهی ها افتاده ؟!!! بره از بهائی ها که در خانه چوبیها بسیار فعال هستند شکایت کند و زندانیشان کند

رزاقی
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 22:34
من امروز در نمازجمعه بودم . پلاکاردها جملات رهبر و امام بود
چرا خادمین نمازجمعه پلاکاردها را میگرفتند ؟ مگه جملات رهبری مشکلی داره

وحید
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 21:56
بعد نماز معترضین خیلی بودند ، چرا مسئولان تهران برای شهر کاری نمیکنند

ناشناس
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 21:48
این جزوه ای که توزیع شد خیلی عالی بود. از اون کارهای منحصر به فرد و ابتکاری که تکلیف همه را مشخص می کنه....
لطفا فایلش رو روی سایت بگذارید تا در دسترس همه باشه

سید
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 21:18
عجب پلاکاردهای قشنگی
شاهین شهر به شما جوانان میبالد

صادق
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 19:37
حرکت نیروهای انقلابی شهر خیلی باشکوه بود و مسئولین نباید نسبت به این مسائل بی تفاوت باشند و ریشهء مشکلات شهر را هر چه سریعتر برطرف کنند .

علی
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 19:35
احسنت آفرین آفرین آفرین

ناشناس
|
جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت : 18:58
امام جمعه ای که باید محور وحدت باشد ....... لا حول و لا قوة الا بالله