امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 - 00:00
جنون تماشای فیلم های مستهجن مادری را بیچاره کرد!
جنون تماشای فیلم های مستهجن مادری را بیچاره کرد!

جنون تماشای فیلم های مستهجن مادری را بیچاره کرد!

 

روند خانمان سوزی که کسی جلودارش نیست؛

 

«به مناسبت روز تولد پسرم برایش لپ تاپ گرفتیم. یک روز دیدم که او با حالتی بسیار کنجکاوانه پیش من آمد و گفت: 'مادر ببین این زن چه می کند؟' و من در آن لحظه شاهد کثیف ترین حالاتی بودم که یک انسان می تواند باشد!»

 

 

 

 

 

 

  روزنامه "سان" دست به انتشار مصاحبه ای تکان دهنده از یک مادر انگلیسی زد که به نمایندگی از جامعه مادران این کشور، به شرح نگرانی آنها در خصوص اعتیاد فرزندانشان به فیلم های مستهجن پرداخته است.

هدف این مادر انگلیسی که دارای سه فرزند بوده و سارا نام دارد ، جلوگیری از اعتیادی است که فرزند وی و بسیاری از نوجوانان این کشور به تماشای تصاویر و فیلم های مستهجن پیدا کرده اند.

وی در این مصاحبه در حالی که نگرانی در نگاهش موج می زد ابراز داشت: «پسر 15 ساله من به تماشای فیلم ها و تصاویر مستهجن از طریق دوربین کامپیوتر (وب) معتاد شده است.»

این زن انگلیسی که نام فرزندش تام می باشد چند سالی است از پدرش جدا شده است. وی در ادامه مصاحبه با روزنامه سان با اشاره به آغاز ماجرا گفت: «به مناسبت روز تولد پسرم برایش لپ تاپ گرفتیم. یک روز دیدم که او با حالتی بسیار کنجکاوانه پیش من آمد و گفت: "مادر ببین این زن چه می کند؟" و من در آن لحظه شاهد کثیف ترین حالاتی بودم که یک انسان می تواند باشد!»

این مادر در ادامه توضیح داد: «ما او را از این کارها بازداشتیم ولی پسرم از 11 سالگی به آنها اعتیاد پیدا کرد، به حدی که دیدن برخی تصاویر مستهجنی که برای من سخت بود برای وی کاملا عادی بود.»

سارا افزود: «ما برای دور کردن او از این برنامه ها هر کاری کردیم حتی رایانه اش را از او گرفتیم، این کار او را به سر حد جنون رساند و ما به ناچار رایانه را پس دادیم. در حال حاضر او به سن 13 سالگی رسیده ولی همچنان هر روز کارش نگاه کردن به این برنامه هاست.»

این مادر انگلیسی با اشاره به تداوم و وقیحانه تر شدن رفتارهای فرزندش ادامه داد: «گذشته از اینها رویدادی که مرا شدیدا شوکه کرد دیدن تصاویر برهنه پسرم در کنار یک دختر هم سن و سالش در فیس بوک بود، و حالا من واقعا دیگر عاجز شده راه حلی به ذهنم نمی رسد که چه کنم.»

وی به والدین توصیه کرد: «اگر شما حداقل یکبار نیمه شب به رایانه و کارهایی که فرزندتان در اتاق خود انجام می دهند به طور پنهان نگاه کنید شاید از بسیاری از این مسایل جلوگیری شود، و شاید هم با چیزهایی مواجه شوید که شوکه تان کند، کافی است یکبار امتحان کنید، جامعه انگلستان در وضعیت بسیار اسف باری(Tragic time) قرار دارد.»

بعد از این مصاحبه بود که اکثریت کارکنان روزنامه سان انگلیس، به این وضع اعتراض کردند و اعلام داشتند که قوانین باید در جهت حمایت از کودکان در برابر این گونه فیلم ها عوض شود.

به نوشته روزنامه انگلیسی سان؛ هم اکنون تعداد زیادی از بچه ها در انگلستان و به طور کل اروپا در حال نگاه کردن به این نوع فیلم ها به صورت آنلاین هستند در حالی که سن آنها کمتر از 15 سال است و این برای خانواده ها به یک چالش بزرگ و خانمان سوز تبدیل گردیده است.

لازم به ذکر است که آزادی جنسی در غرب از یکسو و بحران اقتصادی شدید از سوی دیگر از جمله عوامل مهمی هستند که بنیان خانواده و در نهایت اساس جوامع غربی را از درون متلاشی می کنند .

 

برچسب ها :
مهرداد
|
یک شنبه 18 تیر 1391 - ساعت : 20:52
چقدر فونت مطلبتون بده /
/کاش از یک فونت بهتر استفاده کنید