امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 8 دی 1394 - 00:50
نگاهی بر عملکرد و حاشیه های خانم واشیانی کاندید انتخابات مجلس از شاهین شهر
نگاهی بر عملکرد و حاشیه های خانم واشیانی کاندید انتخابات مجلس از شاهین شهر

با توجه به نزدیکی دهمین دوره انتخابات مجلس بر آن شدیم که  به معرفی هر یک از کاندیداهای نمایندگی مجلس در شهرستان شاهین شهر و میمه بپردازیم .

لذا  کاندیداهای محترم میتوانند در صورت تمایل اطلاعات و رزومه خود را برای این سایت ارسال نموده تا در کنار اطلاعات منابع دیگر به یک جمع بندی و معرفی پیرامون این عزیزان بپردازیم .


اولین کسی که قصد داریم به معرفی وی بپردازیم سرکار خانم ندا واشیانی پور است.
ایشان عضو شورای شهر اصفهان و سخنگوی این شورا می باشند .و همچنین عضو کمسیون فرهنگی شورا
وی فوق لیسانس مدیریت فرهنگی و مجری صدا و سیمای مرکز اصفهان هستند .
خانم واشیانی در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر اصفهان با  ۴۶ هزار و ۵۴۵ رای نفر هفتم گردید .


ایشان با ائتلافی به نام راه سوم به همراه مهدی باقربیگی بازیگر نقش مجید و رسول جزینی مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی به شورای شهر راه یافتند .


اولین حاشیه ای که پس از ورود ایشان به شورای شهر اصفهان رخ داد ، جمع آوری نامه ای  از سوی مردم اصفهان در واکنش به نوع پوشش ایشان بود . این نامه که رونوشت هایی به دفتر مقام معظم رهبری، استانداری اصفهان، اطلاعات اصفهان و سپاه اصفهان داشت در اعتراض به آرایش و نوع پوشش خانم ندا واشیانی پور، منشی شورای شهر اصفهان، منتشر شده بود و خواستار تذکر دیگر اعضای شورا پیرامون این قضیه بود.
البته جمعی از اعضای شورای شهر اصفهان در واکنش به این نامه ، انتشار گسترده این نامه را تایید می کنند و ضمن اینکه چادر را به عنوان حجاب برتر معرفی مینمایند  اما پوشش این عضو شورای شهر اصفهان را مربوط به سلیقه فردی ایشان دانسته و با آن مشکلی نداشتند.


از دیگر نکات مهم حضور خانم واشیانی پور در شورای شهر اصفهان ، مصاحبه جنجالی ایشان برعلیه مفاسد و رانتخواری شهرداری اصفهان بود که با واکنش شدید سایر اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری مواجه گشت !
ندا واشیانی در آن مصاحبه گفته بود : شهردار اصفهان علی رغم تذکرات اعضای شورای شهر اصفهان توجهی به ساماندهی فساد مالی در شهرداری مناطق و راه اندازی صدور فاکتور برای شهروندان ندارد.
بسیاری از فعالان مترو اصفهان قرار دادهای یکساله دارند و این در حالی است که طی چند ماه گذشته دو نفر نور چشمی با تحصیلات غیر مرتبط با پروژه مترو به استخدام مادام‌العمر درآمده‌اند که باید پرسید دلیل این امر چیست.
پس از این مصاحبه سایر اعضای شورای شهر به شدت به وی حمله نمودند .


عباس حاج رسولی ها عضو شورای شهر اصفهان نسبت به سخنان خانم واشیانی واکنش نشان میدهد و میگوید : سخنان اخیر خانم واشیانی بی پایه و اساس بوده است ، ایشان نباید درباره شهرداری  اینگونه و به دور از انصاف اظهار نظر می کردند.
وی تصریح کرد: بخشی از سخنان خانم واشیانی درباره ادامه همکاری متروی شهرداری اصفهان با شرکت الموت بود که این مساله به شورای سوم شهر اصفهان برمی گردد و اظهار نظر ایشان کاملا اشتباه و غیر کارشناسی بود.
حاج رسولیها با بیان اینکه اظهارنظرهای اخیر خانم واشیانی به دلیل عدم شناخت ایشان از مسائل شهر بوده و جنبه سیاسی دارد ، گفت: این مصاحبه ها غیر از ضربه زدن به حرکت های عمرانی، باعث بدبینی و ناامیدی نیز می شود .

 

 سردار جانباز کریم نصر اصفهانی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در رابطه با ادعاهای مطرح شده از سوی ندا واشیانی پور در رابطه با وجود فساد مالی و اداری در شهرداری اصفهان گفت: مطرح کردن اتهام فساد یک دستگاه به صورت کلی گویی اشتباه است. مدعیان این مساله اگر مدرکی در این زمینه دارند می‌بایست آن مدرک را مشخص کنند و از مجرای قانونی آن که مشخص هم هست پیگیری نمایند.

و همچنین مصاحبه های تند مسئولان شهرداری اصفهان نیز از دیگر عکس العمل ها در آن زمان بود .

 


خانم واشیانی پور در برهه ای نیز با اعضای سابق ائتلاف راه سوم نیز به اختلاف میخورد که  باعث مصاحبه های جنجالی بر علیه وی  میگردد .
مسعود مزروعی ( دبیر ائتلاف راه سوم اصفهان) میگوید :  واشیانی پور سیاست مدار بی تجربه و تازه کاری است و مانند شهردار و یا آقایان کامران یا معین سیاستمدار کهنه‌کاری نیست و باید به او اجازه و فرصت داد.


شهرام اکبری ( عضو ائتلاف راه سوم و سر دبیر دو هفته نامه ظهور) نیز میگوید : واشیانی پور در لحظات آخر اساس تشکیلاتی ائتلاف "راه سوم" را زیر پا گذاشت و به سمت کسانی رفت که زمانی من را برای نقد آنها و تخریب رسانه ای آنها تحریک می کرد و هر چند من هرگز تحت تاثیر واشیانی پور برای نوشتن مطالب بر علیه اعضای جبهه پایداری قرار نگرفتم اما پس از تغییر رویه او در جریان انتخاب رییس شورای شهر با انتشار یک مقاله انتقادی بر علیه او از خود واکنش نشان دادم.


این واکنش ها چنان میشود که شهرام اکبری در هفته نامه ظهور یک عکس جنجالی از خانم واشیانی پور به همراه عضو جبهه پایداری  منتشر مینماید که باعث سر وصداهایی میگردد .


خانم واشیانی در جریان انتخاب رئیس شورا و رأی به نفع امینی مورد هجمه برخی افراد و شهرداری اصفهان قرار میگیرد .
وی در مصاحبه ای میگوید : پس از انتخابات ریاست شورای اسلامی شهر اصفهان مورد هجمه و انتقادات شدید بسیاری قرار گرفتم و نه تنها افراد حقوقی به علت رای من به رضا امینی بر من خورده گرفتند، بلکه شهرداری اصفهان نیز که تا پیش از این همواره برای سخنگوی شورای شهر یک بخش مجزا در صدای شهر، خبرگزاری ایمنا و روزنامه اصفهان زیبا جهت تشریح برنامه های جاری شورای شهر و بیان لوایح در نظر می گرفت این فرصت را از من دریغ کرد و حضور من را در این پست نادیده گرفت و در اقدامی عجیب و تامل برانگیز اعلام کرد که تمایلی به اظهار نظر سخنگوی جدید شورای شهر ندارد.


از خانم واشیانی میتوان از رای دهندگان به برکناری سقائیان نژاد به همراه مهدی باقربیگی، رسول جزینی، رضا امینی  و ... نام برد .


وی همینک با پشتوانه چهره صداوسیمایی خویش برای کاندیدایی انتخابات مجلس از حوزه شاهین شهر پا به عرصه انتخابات گذاشته است .

 

عماد
|
دوشنبه 5 مهر 1395 - ساعت : 17:37
با سلام ....در برابر انتخاب هامان مسیولیم .به زیبایی و چهره و نام رای دادن به چه قیمتی ؟ جدا با یک بار برخورد خوب دیدن یعنی کسی در تکریم ارباب رجوع موجهه ؟
با تامل نگاه کنید .ایشان مجری ست و با احترام به همه ی مجریان خوب بلد است چه طور با واژه ها کارش را پیش ببرد .حرفه ی لفاظی برگ برنده ی مجری ست .ولی بدانید اینکه به عده ایی زن و مرد رای دهیم که فقط به فکر سکوی پرتاب خود هستند نه مردم به والله مسولیت دارد در پیشگاه خدا.

پرنده مهاجر
|
دوشنبه 3 خرداد 1395 - ساعت : 09:10
خانم واشیانی پور اصالتا بختیاری هستند.
مدیریت و زبان در خون ایشان است.

پرنده مهاجر
|
دوشنبه 3 خرداد 1395 - ساعت : 09:08
سلام خانم واشیانی
امیدوارم در همه صحنه ها با یاری خداوند خوش بدرخشید چون توانایی آن را دارید.

امیر حسین جعفری
|
دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 - ساعت : 23:46
بنده یک بار با سرکار خانم واشتیانی ملاقات داشتم. و از معدود افرادی بودند که با تواضع و احترام کامل برخورد میکنند
واقعا عرض میکنم با رفتارشون بنده را شرمنده کردند ایشون عضو کمیته طرح تکریم ارباب رجوع هم هستند
بنده اگه قبل از انتخابات شورای شهر با ایشان آشنا میشدم حتما به ایشون رای میدادم
به هر حال ایشون خیلی مردم دار هستند

ناشناس
|
یک شنبه 20 دی 1394 - ساعت : 00:25
آیا بهتر نیست به فکر اشتغال جوانانی که با هزاران امید در مصاحبه سازمان رفاهی تفریحی سال 93 شرکت کردند اما بعد از گذشت 1سال همچنان بلاتکلیف هستند باشیم؟؟؟؟ آیا مسولین محترم قصد رسیدگی به این موضوع را ندارند؟؟ حالا که زمان انتخابات است آیا زمان مناسبی برای حل این مسئله نیست؟؟؟

پاسخ ها
جواب به ناشناس
|
سه شنبه 22 دی 1394 - ساعت : 11:32
مگه دارو دسته شورایی ها میذارن یه جا بر ما باز بشه اخه اونا وامدار کسایی هستند که در انتخابات شورا ها مسول تدارکات ولشکر کشی از اطراف واکناف شهرهای دیگه استان هستن تا بقول خودشون احساس تکلیف را با حق کشی به هر قیمت که شده غصب کنن حالا شما دوست عزیز دنبال چی میگردی
دلواپس
|
شنبه 19 دی 1394 - ساعت : 11:55
شاید بهتر از نماینده فعلی حاجی باشدامتحان کنیم

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 23 دی 1394 - ساعت : 12:46
ما اجاز نمیدهیم با اگر و شاید سرنوشت شهرستان رقم بخورد در دوره قبل شجاعانه انتخاب کردیم و بهترین فرد نمایند شد این دور هم راه دوره قبل را ادامه میدهیم دلواپس نباش مردم خود میدانند
یک شهروند شاهین شهری
|
شنبه 19 دی 1394 - ساعت : 11:43
اقا طاهر دلت خوشه اصلا با نماینده ها هیچ صحبتی نشده

طاهر
|
چهارشنبه 16 دی 1394 - ساعت : 08:06
چرا از رزومه بقیه کاندایدها خبری نیس؟؟مگر قرار نشد به معرفی هر یک از کاندیدها بپردازید..پس کووو

غلامی
|
جمعه 11 دی 1394 - ساعت : 22:13
من هم موافقم که شاهین شهر جزیره خوشبختی برای مدیران پروازی شده است

یک شهروند
|
جمعه 11 دی 1394 - ساعت : 12:23
فعلا که شاهین شهر پل ترقی غیر شاهین شهری ها شده .......!!!!!!!

ناشناس
|
پنج شنبه 10 دی 1394 - ساعت : 19:41
اون عکسی که در هفته نامه ظهور از خانم واشیانی منتشر شده ، چی بوده
عکس را ندارید داخل سایت بگذارید ؟!

ناشناس
|
پنج شنبه 10 دی 1394 - ساعت : 17:27
چرا اینقدر کاندیداهای شهرهای دیگه به شاهین شهر می آیند
شاهین شهر شده سکوی پرتاب
این هم صدقه سر مسئولینی است که با مدیریت دهها ساله این شهر را به این حال روز در آوردند

رضایی
|
چهارشنبه 9 دی 1394 - ساعت : 18:07
شاهین شهر و برخوار و میمه نیاز به یک بومی دارد که به مشکلات اشرافیت داشته باشه

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 9 دی 1394 - ساعت : 13:44
شهر وند شاهین شهر سایت عدالت خواهی به خوبی ایشان را معرفی کرد شما از چه میترسید مردم آگاهند اگر رزومه وحجاب ایشان مشکلی ندارد چرا این همه هیاهو ما اخرتمان را امروز میسازیم یک سوال؟ایشان از منطقه ما چه اطلاعاتی دارد ؟ایشان چه برتری نسبت به دیگر کاندید ها ئارد ؟چه تواناییی وبرنامه ای برای ما کشاورزان که به نان شبمان محتاج شده ایم دارد؟ آیا درد بی ابی بی کاری وبی نانی را برای ثانیه ای حس کرده است ؟

سلیمانی
|
چهارشنبه 9 دی 1394 - ساعت : 11:48
ایشان نباید از شاهین شهر نماینده میشد و باید از اصفهان نماینده میشد ، مردم اصفهان عملکرد وی را حتما دیده اند و بهتر میتوانستند قضاوت کنند

شهروند شاهین شهر
|
چهارشنبه 9 دی 1394 - ساعت : 09:06
دوستان پایگاه عدالت خواهی بیان کردند با توجه به نزدیکی دهمین دوره انتخابات مجلس بر آن شدیم که به معرفی هر یک از کاندیداهای نمایندگی مجلس در شهرستان شاهین شهر و میمه بپردازیم.
پس این همه هجمه و تخریب برای چیست؟!بگذاریم دوستان سایت تمامی نمایندگان را معرفی کنند،نتیجه تایید صلاحیت اعضای محترم شورای نگهبان هم بیاید آن وقت وظیفه ما این است که بر اساس اطلاعات اصلح را انتخاب کنیم.
پس دوستان آخرت خود را آن هم برای اینگونه مسائل سیاسی خراب نکنیم.
گلایه ای هم از دوستان عدالت خواهی دارم و آن اینکه سعی کنید معرفی در حد رزومه باشد نه تخریب کاندید.(آنهم معرفی خانم واشیانی به عنوان اولین نفر!!!حداقل بر اساس حروف الفبا معرفی میکردید که شاعبه ای در اذهان عمومی بوجود نیاید.)
چرا مسئله حجاب ایشان و ... را در معرفی ایشان قرار دادید؟!
امیدوارم معرفی در سایت شما مغرضانه نباشد و به حمایت از کاندید خاصی و تخریب کاندید دیگری مطلب قرار دهید.
انشاالله که اینگونه نیست.چون بیشینه این سایت این مطلب را تایید نمیکند.
کل شی هالک الا وجهه

زارعی
|
چهارشنبه 9 دی 1394 - ساعت : 00:46
اینقدر مسئولین شاهین شهر گندکاری کردند و بعضی هم از تریبون ... ماست مالی کردند که شاهین شهر شده بهشت مسئولین برای رسیدن به جایگاه و ثروت و مقام و ...
این خانم چرا نرفته شهرهای دیگه یا اصفهان ؟! از این همه شهر اومده شاهین شهر ! معلومه برای چی اومده

میثم ح
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 19:53
لابد بعد از نمایندگی مجلس سکوی پرتاب از شاهین شهر ، میخواهد رئیس جمهور شود

صادق
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 19:48
سلام امیدوارم بارعایت انصاف در قضاوت وبدور از جنجالهای سیاسی وتخریب های نابخردانه انتخابات سالمی را شاهد باشیم.

۱۱۰
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 19:06
در شورای شهر اصفهانم که همه اش جنجال سازی کرده و سیاسی بازی !!!

محمود
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 15:23
چقدر جالب است چرا يك زن ان هم از اصفهان بيايد اينجا ثبت نام كند چه دستي پشت پرده است دوباره چه نقشه اي دارند مردم شهرستان بدانند اينجا خودي دارد نياز به غربيه ناشناس كه شناختش فقط به صدا و سيمايي بودنش است ندارد

علیرضا ی
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 11:20
از مشکلات مردم ما در کل کشور اینه که تا یک بازیگر و هنرپیشه و ورزشکار برای انتخابات ثبت نام میکند ، مردم بهش رأی میدهند به خاطر معروفیت چهره اش

اصلا هم فکر نمیکنند که این به درد حل مشکلات مردم میخوره ؟!!! فقط به چهره اش و معروفیتش رأی میدهند

شهروند وظیفه شناس
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 09:45
منطقه برخوار شاهین شهر و میمه اکسر ساکنانش کشاورز و کارگر هستند باید کسی کاندید شود که درد انها را حس کرده و راهکارهای قانونی برای انها داشته باشد چهره واسم - پول و ثروت -قدرت و شهرت هیچکدام از اینها دردی را دوا نمی کند با مردم وبرای مردم با راهکارهای اصولی می توان برای مردم خدمت کرد .کاندیدهای محترم برنامه های خود را تشریح کنید مردم خود می دانند چه کسی را انتخاب کنند .

سبحان
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 01:57
این خانم اومده بره مجلس ! نه شاهین شهر زندگی کرده و نه از مشکلات ما خبر داره
میخوای بری مجلس از همون اصفهان برو مجلس
اومدی اینجا چیکار

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 09:48
سبحان محترم منطقه ی بل خوار و شاهین شهر و میمه تشکیل شده از چند شهر و روستا نماینده مخصوص شاهین شهر نیست کما اینکه ما فریاد میزنیم ایران فقط تهران نیست
حامد
|
سه شنبه 8 دی 1394 - ساعت : 01:14
مردم شاهین شهر باید در انتخاب دقت کنند. مراقب باشند یک خانم تازه کار عنان شهرستان به این وسعت را بدست نگیرد. البته همه افراد محترم هستند و قابل احترام.