امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 بهمن 1393 - 00:52
آقای ملکیان کدام یک در شأن شاهین شهر نیست ؟!
آقای ملکیان کدام یک در شأن شاهین شهر نیست ؟!

متاسفانه اظهارات امام جمعه شاهین شهر بازهم حاشیه ساز گردید !

 

اظهارات دور از شأن و جایگاه امام جمعه شاهین شهر هر از گاهی موجبات تأسف دوستداران انقلاب و نظام میگردد .

 

امام جمعه شاهین شهر در آخرین اظهارات خود ، حضور گسترده مردم شاهین شهر در نمازجمعه را دلیل بر محبوبیت خود دانست و کسانی را که منتقد ( خطبه های تقویم تاریخ ) وی می باشند را جاهل نامید !

 

وی در واکنش به پخش صحبتهای استاد رحیم پور در نمازجمعه گفت : به خاطر کار یک عده آدم جاهل ، جمعیت بیشتری در نماز جمعه حاضر میشوند ! وی با مقایسه روز 22 بهمن با نماز جمعه شاهین شهر گفت همانطور که رهبری فرمودند که هر چه دشمنان بر علیه نظام دشمنی میکنند مردم با حضور بیشتر خود در 22 بهمن جواب آنها را می دهند ، مردم شاهین شهر هم به خاطر رفتار این عده جاهل ، در نمازجمعه بیشتر حاضر میشوند !

 

آقای ملکیان ! مردم اگر در نمازجمعه حاضر میشوند نه به خاطر شما و امثال شماست ، و نه به خاطر صحبتهای تکراری و تقویم تاریخ شماست !!! بلکه حضور مردم فقط به خاطر تاکیدات خداوند در قرآن و روایات و سفارشات امام خمینی و رهبر معظم انقلاب است و گرنه خطبه های شما چیزی بیش از تقویم تاریخ و تحلیلهای سطحی و پیش پا افتاده نمی باشد !

آقای ملکیان اگر میخواهید ببینید که چقدر شخص شما محبوب و یا منبرهای شما مفید است به مراسمات هفتگی روز یکشنبه خویش در مسجد المهدی خیابان فردوسی نگاهی بیندازید و ببینید که چند نفر پای منبر شما می نشینند و چند نفر جوان در جلسات هفتگی شما حاضر میشوند ؟! به غیر از این است که جلسات هفتگی شما با تعداد بسیار معدودی هر هفته برگزار میگردد که اکثر قریب به اتفاق آنها را هم افراد سالخورده تشکیل می دهند !

 

 

دوستان همه به خاطر دارند که در زمان حاج آقا شوشتری ( امام جمعه سابق شاهین شهر ) مراسمات سخنرانی یکشنبه های ایشان در مسجد المهدی چه مقدار شلوغ میشد و از سراسر شهر جوانان به مسجد سرازیر میشدند .

اگر شما به جای ایشان بودید و در مردم مقبولیت داشتید ، چه میکردید ؟! 

 

البته این اظهارات سخیف مسبوق به سابق هم می باشد .

امام جمعه شاهین شهر در اربعین امثال با توهین به هیئات مذهبی گفته بود که مراسم راهپیمایی مردم از خیابان فردوسی به سوی محل تدفین شهدای گمنام در شأن شاهین شهر نبود !

آقای ملکیان ، نگاهی به این عکسهای سخنرانی خود در مسجد المهدی بیندازید و بگویید ، کدام یک در شأن شاهین شهر نیست ؟! مراسم اربعین یا منبر شما ؟!

آیا مراسم مردمی اربعین در شأن شاهین شهر نمی باشد یا اینکه پای جلسات هفتگی امام جمعه شاهین شهر این تعداد افراد بنشینند ؟!

آقای امام جمعه کمی به خود بیائید و بگویید در این اوضاع وخیم فرهنگی شاهین شهر ، چرا یک جوان هم پای منبر شما نمی آید ؟!

آقای امام جمعه به جای اینکه حضور مردم در نماز عید فطر و روز عاشورا و نمازجمعه را برای خود اعتبار نمایید ، و محبوبیت خود را در این مراسمات جستجو نمایید ، نگاهی به جلسات هفتگی خود بیندازید !!!


 

 

برچسب ها :
ناشناس
|
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 - ساعت : 08:08
این چه حرف بی منطقی است که آقای محسنی زده لطفا صحبتهای حاج احمد آقا رو براشون بگذارید تا کمی روشن شوند و نظر شخصی خودشون رو با آغشتن ب. کلماتی از دین ، حرف دین جلوه ندهند .

محسنی محمد
|
شنبه 12 اردیبهشت 1394 - ساعت : 05:43
برخی سلام
مگس صفت هستیم وصرف درپی ضعفهای بزرگان دین (روحانیون معزز) هستیم. که هما بزرگترین لطمه رابه اسلام ک وارد میکنیم و خود متوجه ایم حرکت خود بزرگ بیمانه خود نیسنیم !!!" ,یعنی چنان غرق شدیم که این پلیدیها از س. ماهم بالات. رفته !!! وصرف وسیله خ شحالی ابلیس وجوجه ابلیسها را فراهیم می آوریم ' خوب. مرد حسابی تواگر یک جو تدبروتفکر میکردی و تعقل !!! شما ه تلفن راداشتی. تماس میگرفتی نه اینکه به این شکل آیا میدانی روحانیون معزز نمایندگان خدادوروی کره زمین هستند وکسانیکه اهانت میکنند و... بایددر. حرکات ضد اخلاقی خود توبه واقعی کنند و برای نجاتاز جهنم می علیکم برخی ما انسانهاالبته این نوشتار قابل اصلاح نبود وغلط د املایی دارد از خ اننه/ایراد مال گوشی ون شتاری الاحقر میباشد. حاج آقا ملکیان سیره ائمه اطهار (ع)دارند که ما متوجه نیستیم. ودر یوم التغابن نادم میشیم. البته شلوغی وخلوتی به موقعیت رسانه های غربی. وماهواره وسایتهای انحرافی وانحراف برخی. فریب خوردگان دارد ولاغیر وماباید لبه تیز حملات را بسوی. آن ها بکنیم نه نماینده ولی امر مسلمین جهان .
مطالعه کننده پوزش می طلبم

حسین از میمه
|
یک شنبه 24 اسفند 1393 - ساعت : 17:42
اقایان ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه جلسات ونداده ایهای مقیم شاهین شهر در ماهها ی صفر را با جلسات خود مقایسه کنید انگاه قضاوت کنیداوصیکم بتقوی الله

حسین از میمه
|
یک شنبه 24 اسفند 1393 - ساعت : 17:35
سلام متاسفانه اقای صالحیان باگرایشات سیاسی خوددر نصب ائمه جمعه ازجمله امام جمعه شاهین شهر که سوابق جناحی ایشان معلوم است وائمه جمعه ضعیف برای میمه وبی توجهی به تذکرات خیر خواهان روحانیت موجبات گلایه مسجدیان با سابقه را فراهم اورده وباعث شده است روحانیت برای جوانان افرادی مغرور وخود رای جلوه کنند که این خلاف واقع است معمرین میمه به یاد بعضی از روحانیونی که در میمه بودند اه می کشند ونیاز جوانان مسجدی بی پاسخ می ماند و با این برخوردها تکلیف افرادی شبیه انهایی که در خیابان فردوسی شاهین شهر وپارک قدس میمه دیده می شوند معلوم است

سید محسن
|
جمعه 8 اسفند 1393 - ساعت : 01:20
با مشاهده ی نظرات مربوط به امام جمعه و تعداد لایک ها معلوم می شود تعداد نفهم ها و مگس های شاهین شهر رو به افزایش است. امام جمعه با کدام مگس کش قصد دارد به مبارزه با مگس ها برود؟

ناشناس
|
یک شنبه 3 اسفند 1393 - ساعت : 11:34
من از مسئولین سایت می خواهم که این عکس ها را بردارند آخه جلوی مردم خوب نیست که جلسات امام جمعه شهر مهمی در کشور مثل شاهین شهر اینقدر خلوت و عده ای پیرمرد باشند . برای شهرمان اف دارد

محمد
|
سه شنبه 28 بهمن 1393 - ساعت : 22:25
این عکسها که مال آخرین جلسهء ایشان است ، حالا جلسات اول ایشان چه خبر بوده و چه تعداد می آمدند ؟!!!!!!!

احمد
|
سه شنبه 28 بهمن 1393 - ساعت : 20:26
چرا جلسات مسجد عطار را ، چرا برخورد همایشی با معضلات فرهنگی را ، چرا نداشتن برنامهء فرهنگی مناسب را ، چرا سکوت در برابر متخلفین را ، چرا تخریب و توهین به منتقدین را ، چرا تعامل با هر نوع مسئول را ، چرا عدم تعامل با نیروهای موءمن و انقلابی را ، جایگاه امام جمعه در شاهین شهر واقعا مظلومه ، چه از نظر دشمنان و چه از نظر دوستان نادان و نفهم .

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 8 اسفند 1393 - ساعت : 14:56
قشنگ بود ای ول
ع.ص
|
سه شنبه 28 بهمن 1393 - ساعت : 00:54
عکسها را که با دقت نگاه کنیم نشان می دهد که در این12 سال توانسته اند در هر سال 2 پیرمرد را جذب کنند و این خود یک کار بسیار بزرگ است و شما هم مثل مگس نباشید !!!!!!!!!!!

اون
|
یک شنبه 26 بهمن 1393 - ساعت : 08:52
شماکه این همه ادعا دارید پس چرا در باره شهردارورییس شورا که به برنامه زنده رود رفته اند چیزی نمیزنید ؟می دونی این برنامه چقدر پول می گیره تاامثال این آقا یون را توبرنامه اش بیاره ؟فکر کنم برا چند دقیقه حدود 30 میلیون تومان

پاسخ ها
مدیر سایت
|
دوشنبه 27 بهمن 1393 - ساعت : 01:19
سلام . اگر پیرامون این مطلب اطلاعات دقیقی دارید در اختیار این سایت قرار دهید !
جوادی
|
یک شنبه 26 بهمن 1393 - ساعت : 01:27
این اطرافیان امام جمعه که پشت تریبون نمازجمعه میگویند ، امام جمعه محبوب ، لطفا در این مسجد هم پشت تریبون بگویند امام جمعه محبوب !!!!

یعقوب
|
یک شنبه 26 بهمن 1393 - ساعت : 00:58
این عکسها نشان می دهد که ایشان شدیدا دارند کار فرهنگی می کنند !!!!!!!!!!!!

علیرضا ی
|
یک شنبه 26 بهمن 1393 - ساعت : 00:36
آقای ملکیان که در مصلی نماز جمعه میگوید : مصلی مملو از جمعیت است !!!

در مسجد المهدی هم میگوید : مسجد مملو از جمعیت است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس
|
شنبه 25 بهمن 1393 - ساعت : 22:47
و در نهایت توجه میدهم به ایشان که بجای تخریب نیروهای ارزشی که بقول رهبر انقلاب در عرصه های پر خطر اینها هستند که در مقابل دشمن سینه سپر میکنند، این شما هستید که جایگاهی را بدون آنکه سزاوار آن باشید غصب نموده اید و خداوند در اینباره میفرماید و ما لهم الا یعذبهم الله و هم یصدون عن المسجد الحرام و ما کانوا اولیاءه ان اولیاءه الا المتقون ولکن اکثرهم لا یعلمون.

ناشناس
|
شنبه 25 بهمن 1393 - ساعت : 22:47
وقتی بنا بر تخریب نیروهای ارزشی و جلوگیری از قوت گرفتن آنهاست (مثل جلسه اخیر مسجد عطارش و بسیاری از تخریبهای دیگر)خداوند میفرماید ان الذین کفروا ینفقون اموالهم لیصدوا عن سبیل الله فسینفقونها ثم تکون علیهم حسره ثم یغلبون .

ناشناس
|
شنبه 25 بهمن 1393 - ساعت : 16:47
بعد از اینهمه تذکره امیدوارم دست از لجاجت برداشته و با احترام از این شهر خارج شوید تا نشود آنکه مردم مومن این شهر کاسه صبرشان لبریز شده و بدتر از معامله مردم متدین زرین شهر را با شما داشته باشند والسلام علی من اتبع الهدی

ج.ر
|
شنبه 25 بهمن 1393 - ساعت : 12:09
با این جلساتی که داره اینقدر نگران شان شاهین شهر است ؟!!!!!!!!!!!
یعنی تو این 12 سال نتونسته 4 تا جوون جذب کنه ؟!!!!!!!!!!

سيد محسن
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 21:34
گر چه بر زاهد شهر اين سخن آسان نبود

چرا امام جمعه خود را رقيب بچه هاي حزب الهي مي داند حال آنكه درست اين است كه امام جمعه ي يك شهر بايد مرشد و راشد بچه هاي مذهبي باشد. (مانند حاج آقاي شوشتري امام جمعه ي سابق).

م.ط
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 18:24
من که فکر نمی کردم همین تعداد هم پای صحبتهای ایشان بیایند ، به نظر من که تعداد خوب است !!!!!!!

علیرضا
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 17:49
این بندهء خدا هر وقت یه چیزی گفته بعدش کلی براش دردسر شده ، یکی نیست بگه آخه مجبوری ...

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 13:33
اگر از جلساتشان بپرسید که خداوند میفرماید و ما کان صلاتهم عند البیت الا مکاء و تصدیه .

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 12:42
به نظر بنده دوستان یک نظر سنجی برای سنجش میزان محبوبیت امام جمعه برگزار کنند تا بیش از این امر بر ایشان مشتبه نگردد شاید بدلیل اینکه دور و بر ایشان را عده ای مجیز گو گرفته اند این طور فکر میکند و تا بحال آئینه ای در کنارش نداشته!!!

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 12:07
به قول برخی از دوستان اینها دین خدا را در این شهر خار کردند و مطابق سنت الهی انشاالله خداوند نیز با آنها بدتر از این معامله را انجام دهد. به امید آن روز.

میثم
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 11:36
من که تا حالا در جلسات ایشان شرکت نکرده بودم ولی حالا که این عکسها را می بینم واقعا تعجب می کنم ، واقعا 12 سال است که ایشان در شاهین شهر است ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 07:30
یک سوال از امام جمعه محترم ، حالا که یک عده مگس نادان و نفهم و اخیرا جاهل فقط بلدند روی کثیفیها و زخمها بنشینند و هیچکدام از خوبیها را نمیبینند ، و در حالیکه شما و اطرافیانتان مرتب اینطرف و آنطرف میفرمایید کارهای خوب زیادی انجام شده که این افراد جاهل نمیبینند ، از کدامیک از برنامه های خوب و کاملا مردمی انجام شده در مقابل کارهای همایشی و اداری خودتان ، مانند همین برنامه هیاتهای مذهبی شهر در روز اربعین که به اینصورت سابقه نداشته تشکر و قدردانی کردید و و چنانچه ضعفی در کار بوده نادیده گرفتید؟ ماشما راعلاوه بر روزهای جمعه در سایر ایام ، دعوت و سفارش به تقوای الهی میکنیم که خیر الکلام کلام رب العالمین ......لطفا شما دیگر از این حرفها برای مردم نزنید در حالیکه خود سزاوارتر به آن هستید.

حسین
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 03:07
چرا روز عاشورا را ، چرا شب تاسوعا را ، چرا نمازهای جمعه را ، چرا نماز عید فطر را ، جلسات حاج آقا واقعا مظلومه ، چه از نظر دشمنان چه از نظر دوستان نادان و نفهم !!!!!!!!!

صادق
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 02:31
حاج آقا شوشتری سیاسی نبود و این را خود ایشان چندین بار در خطبه ها گفته بود ولی یک عارف بود و اکثر جوانها سعی می کردند خود را به خطبه های اول ایشان که بحث های اخلاقی بود برسانند و جلسات ایشان در یکشنبه ها که دیگر جای خود دارد و واقعا انسان استفاده می کرد .

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 01:09
البته منظورم سربازان و کارمندان ادارات بود که با پیامک حضور الزامیست دعوت میشوند.تازه با اینهمه مقبولیت جالبه که با چه اعتماد به نفسی کارهای خودشون رو در شان شاهین شهر میدانند و کارهای هر مجموعه ای را که از کانال خودشان نباشد با توهین علنی دون شان میخوانند این آدم که از عدالت ساقط است واقعا ما خودمان را معطل چه کسانی کرده ایم.!!!

ناشناس
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 01:03
با سلام اینها را که میگویید یعنی خود بزرگ بینی حضرت آقا را درمان میکند؟باید مینوشتید جلسات همایشی هم که میگذارید جلسه مملو از کارگر شهرداری سربازان ادارات و.... میباشند. یه جلسه وزیر را هم که نه برای رضای خدا ، بلکه به قول خودش برای اینکه بچه حزب اللهی هامسجد را تسخیر نکنند در مسجد فاطمیه برگزار کرده که براحتی میتوانید با جلسه شب بعد آقای حداد مقایسه کنید! بالاخره اینها چه وقت میخواهند بفهمند که جز برای نفس تلاش نکرده اند . !!!

سهیل
|
پنج شنبه 23 بهمن 1393 - ساعت : 21:36
یاد حاج آقا شوشتری بخیر
همین مسجد و همین مکان در یکشنبه ها پر از جمعیت بود
پر از جوان
نه ساخت وسازی بود و دم تشکیلات !

شهروند وظیفه شناس
|
پنج شنبه 23 بهمن 1393 - ساعت : 18:46
اگر مردم اهل گرگاب یک هفته به جای شاهین شهر به مصلای گز ویا جای دیگر بروند محبوبیت ایشان روشن می شود .مردم به خاطر تکلیفشان به نماز جمعه
می روند نه ایشان؟ البته اگر متن بالا که منتقدین را جاهل نامیده باشد درست
باشد ایشان باید به عنوان یک روحانی و مسئول فرهنگی از تریبون از منتقدین عذر خواهی کند که ما نه دراین دنیا نه ان دنیا او را نمی بخشیم ؟