امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : پنج شنبه 3 آذر 1390 - 00:00
طرح کتابخانه مرکزی شاهین‌شهر تغییر یافت
طرح کتابخانه مرکزی شاهین‌شهر تغییر یافت
معاون فنی و عمرانی شهردار شاهین‌شهر گفت: در طرح کتابخانه مرکزی شهر تغییراتی ایجاد شده و این علت تاخیر در ادامه روند عملیات اجرایی این پروژه است. ...

معاون فنی و عمرانی شهردار شاهین‌شهر گفت: در طرح کتابخانه مرکزی شهر تغییراتی ایجاد شده و این علت تاخیر در ادامه روند عملیات اجرایی این پروژه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)در شاهین‌شهر، مهرداد مختاری اظهارکرد: طبق نظر مشاوران طرح پروژه کتابخانه مرکزی به پروژه‌ای فرهنگی اداری تغییر داده شده است.

وی در خصوص ویژگی‌های طرح گفت: با توجه به پتانسیل خوب پروژه طبقاتی از کتابخانه به کاربری اداری اختصاص داده شده تا با این اقدام افراد بیشتری از امکانات این ساختمان استفاده کنند.

مختاری افزود: این پروژه طبق کاربری قبلی صرفا ً یک کتابخانه و مکانی فرهنگی به شمار می‌آمد و تنها عده‌ای از شهروندان که خواهان مطالعه کتاب بودند از آن استفاده می‌کردند در حالی که با تغییرات انجام شده و طبق نظر مدیریت شهری و شورای وقت طبقات اداری آن در اختیار مراکز فرهنگی مانند انجمن‌های مختلف قرار می‌گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهردار شاهین‌شهر با اشاره به اینکه پروژه کتابخانه مرکزی بعد از پروژه پل ولیعصر (عج) در ورودی غربی شاهین‌شهر از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: در سال جاری بودجه یک میلیارد و 700 میلیون تومانی برای این پروژه در نظر گرفته شده و پیش‌‎بینی می‎شود طی دو سال آینده شاهد افتتاح کتابخانه مرکزی شهر باشیم.

به گزارش ایسنا کتابخانه مرکزی شاهین‌شهر در زمینی به وسعت 2 هزار و 300 متر مربع و زیر بنای 13 هزار و 200 متر مربع در 8 طبقه و دو طبقه زیرزمین در حال ساخت می‌باشد.


برچسب ها :