امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 00:46
هزینه های میلیونی سفر رئیس جمهور ! به اسم ستاد مردمی از پول بیت المال + تصاویر
هزینه های میلیونی سفر رئیس جمهور  ! به اسم ستاد مردمی از پول بیت المال  + تصاویر

تا ساعاتی دیگر رئیس جمهور وارد شهر اصفهان خواهد شد و در اولین برنامه در میدان امام اصفهان به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت .

در این میان نکته ای که برای عموم مردم سئوال برانگیز شده است ، تبلیغات پرحجم و گرانی است که در شهر اصفهان انجام گرفته است و مردم با تماسهای مکرر خود با این سایت ، نسبت به حیف و میل بیت المال به شدت گلایه مند هستند .

از این تاسف برانگیزتر سخن مسئولین استان اصفهان به مردم است ، که در پای هر بنری نوشته شده است که (( ستاد استقبال مردمی از کاروان تدبیر و امید )) .

یعنی اینطور جلوه میدهند که این هزینه های چند صد میلیونی توسط کمک های مردمی است . ولی این در حالی است که طبق گزارش منابع موثق تمام این هزینه های چند صد میلیونی توسط شهرداری ها و از جیب بیت المال انجام میگیرد !!!

متاسفانه آنقدر حجم این بنرها زیاد و حجیم است که حتی در کوچه ها و در جاده های بیرون از شهر هم با فاصله های کم شاهد نصب این بنرها هستیم !!! البته اینها به غیر از چاپ پوسترها و بنرهای اتوبوسها و تاکسیها .... است .

عکس بنرهای خودجوش مسئولین !!!

نصب انبوه بنر در جاده های بیرون از شهر

برچسب ها :
مهناز
|
دوشنبه 20 بهمن 1393 - ساعت : 11:31
خداوکیلی میشه دست از این صحبتها و گیر دادن به این و اون بردارید و فکرتون را برای ارایه راه حل های مناسب وبا مشارکت با بقیه مردم بدور از وابستگی جناحی بکار بگیرید .با مشخص شدن وضعیت دولت عدالت خواه احمدی نژاد و مدعی امام زمانو باندهای فساد اقتصادی دیگه چه حرفی برای گفتن میمونه .فعلا که مردم سرکارند و شماها که معلوم نیست هدفتون از دامن زدن به این مسایل چیه.فقط خدا کمک کنه

پاسخ ها
ف . ط
|
جمعه 24 بهمن 1393 - ساعت : 01:31
این سایت که بارها راه کار برای مشکلات داده حالا شما که توصیه میکنی یک راه حل مناسب ارائه بکنید تا ما روشن شویم .
ضمنا توصیه به این می کنید که وابستگی جناحی نداشته باشید ولی در سه خط نظرتان وابستگی جناحیتان فوری مشخص می شود !!!!!!!!!!!!!!!
شهروند وظیفه شناس
|
دوشنبه 27 بهمن 1393 - ساعت : 06:03
خانم محترم اصل انقلاب سربلندی ایران و مردم مهم هستند نه اسامی/ما از دولتی حمایت میکنیم گوش به فرمان رهبر باشد و رفاه وسربلندی کشور و مردم سرلوحه کارش باشد
حسین
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 14:08
در جواب آقای اکبر
احمدی نژاد هم اینگونه هزینه کند ایراد دارد ولی انصافا احمدی نژاد وقتی آمد اصفهان اینقدر تبلیغات نکردند .
یکی از دوستان می گفت من روز سه شنبه از اصفهان به شاهین شهر می آمدم و از پل اول اصفهان تا پل شاهین شهر 9 عدد بنر زده بودند یعنی هر 2 کیلومتر یک بنر .
حالا انصافا در زمان احمدی نژاد اینگونه تبلیغات می کردند ؟
و همچنین از آقای روحانی که لباس روحانیت را پوشیده بیشتر توقع نمی رود که ساده زیستی و زی طلبگی را رعایت کند ؟

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 22:11
ما به منتخب مردم احترام میگذاریم
ناشناس
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 13:10
این شیوه دولت تدبیر و امید است به خوبی می دانند چگونه تدبیر کنند که با پول بیت المال بنویسیند ستاد مردمی و به جامعه امید می دهند

سيد محسن
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 13:08
فلسفه ي زدن بنر اطلاع رساني است. اما وقتي رئيس جمهور مي خواهد به شهر بزرگي مثل اصفهان بيايد اكثريت مردم از روشهاي ديگري غير از مشاهده ي بنر از اين مسئله اطلاع پيدا مي كنند. لذا اصل بنر زدن به عنوان يكي از روشهاي اطلاع رساني عمومي قابل تأييد است اما كثرت آن قابل توجيه نيست. ضمن اينكه در پايين بنر قيد شود (ستاد استقبال مردمي) يك نامردي بزرگ است. چون اينجانب به خاطر علاقه به مسائل سياسي حتي با گروه هاي سياسي كه طرز فكرشان با من همسو نيست در تماس هستم. راستش را بخواهيد آنها هم (جريانات طرفدار دولت فعلي) از وجود چنين ستادهايي بي اطلاع بوده و ضمن تكذيب بسيار متعجب شدند. كسي را مي شناختم كه در نمايشگاه هاي كتاب، كتاب سرقت مي كرد و در صفحه ي اولش مي نوشت تقديم به دوست عزيزم ..... و به جاي نقطه چين نام خود را مي نوشت تا اگر كسي كتاب راببيند چنين برداشت كند كه كتاب را يكي از دوستانش به او هديه داده است. قيد كردن عبارت (ستاد استقبال مردمي) در پايين اين بنر ها ضمن اينكه مرا به ياد اين شخص انداخت بار ديگر اين مطلب را برايم تداعي كرد كه كسي نمي تواند با روشهاي غير مردمي براي خود محبوبيت بين مردم بخرد. نكته ي ديگر اينكه با وجودي كه رهبر معظم انقلاب هم سفرهاي استاني زيادي داشته اند و با توجه به اينكه جايگاه و شأنيت رهبر با رئيس جمهور كه فقط قرار است براي مدت كوتاهي مجري قوانين مجلس باشد تفاوتي فاحش دارد لذا در سفرهاي استاني حضرت آقا چنين ازدياد تبليغات بنري و غير بنري را شاهد نيستيم و همچنين مدارس ابتدايي و ... را هم براي زياد شدن جمعيت استقبال كننده تعطيل نمي كنند. اميد است مشي رهبر گرانقدرمان نصب العين ساير مسئولين كه از هر لحاظ پايين تر از رهبرند قرار گيرد و نكته ي آخر در رابطه با آقايي كه با نام ناشناس گفته (به نمايندگي از مردم و با پول مردم خب ميشه مردمي
آفرين به اين مسئولين خدمتگذار) به نظرم اين استدلال به قدري بي اساس است كه لازم به پاسخگويي نيست مگر اينكه ايشان قصد داشته اند با استفاده از آرايه ي طعنه گويي در طنز نويسي مطلب بنويسند كه بايد بگويم بايد حرفه اي تر بنويسند تا خواننده دچار سوء برداشت يا كژتابي نشود.

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 17 بهمن 1393 - ساعت : 01:04
احسنت! گل گفتی!
ناشناس
|
شنبه 18 بهمن 1393 - ساعت : 17:50
نظر جامع و كاملي بود
ناشناس
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 15:10
درست نوشته اند آقا !!!!!
به نمايندگي از مردم و با پول مردم خب ميشه مردمي
آفرين به اين مسئولين خدمتگذار

پاسخ ها
ناشناس
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 12:39
عجب استدلالي؟؟؟ پس هر هزينه اي يك مسئول بكند مي شود به نمايندگي از مردم و نام اين اقدام يك اقدام مردمي است؟؟؟
ج.ر
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 12:05
آقای رئیس جمهور گفته کسری بودجه داریم و خزانه خالی است ، خوب اگه پول نداریم برای این کارها این همه پول و هزینه از کجا می آید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیمان
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 11:49
این ستاد استقبال مردمی کجا هستند و چه کسانی هستند که به این سرعت کل استان را پوشش دادند ؟ !!!!!!!!!!!!
آیا این افراد در این مواقع فقط دنبال کار خیر هستند و یا در جاهای دیگر هم دنبال کار خیر هستند ؟!!!!!!!!!!!!
خوب این افراد را معرفی کنید تا مردم از آنها استفاده کنند .

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 08:00
درود بر مسئولینی که با رابطه مدیر یا شهردار شهری شدند ودرود بر مردمی که
مظلومیتشان سکوی پرتاب بعضی از مسئولین می شود .

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 07:56
ما به ریئس جمهورمان احترام می گذاریم
این سفر برای شهروندان کشاورز گرگاب که هیچ درامدی ندارند با خیر وبرکت شروع شد می دانید از کجا؟ یک وزیر شاید از کنار گرگاب عبور کند شهرداری چند روز همه ی وقت وتوان خود را صرف پاکسازی آن جاده کرد با هزینه همین کشاورزانی که به نان شبشان محتاجند ما مانده ایم شهرداری مردمی است وبرای مردم کار می کند ویا باید خودنمایی وچاپلوسی برای مسئولین کار کند .ای کاش یکی از مسئولین چند ماه قبل اعلام می کرد که حتما می خواهد در کل گرگاب حرکت کند .شاید شهرداری کمی از صدقه این بازدید کار اصولی برای شهر می کرد .راستی دولت تدبیر وامید تدبیرتان برای برگرداندن حق کشاورزان گرگاب کجاست .ایا امیدی مانده است که ما کشاورزان گرگاب
پس از سالها خشکسالی و بی عدالتی در حقمان به ان دل ببندیم ؟ آخر ما به بنر که نگاه می کنیم شعار ان تدبیر وامید است .شاید ما بیهوده به این شعار دلبسته ایم ؟شاید این شعار برای بازیکنان فوتبال که میلیارد می گیرند باشد ؟ شاید به کیروش که ده میلیارد گرفته امید دهد ؟وشایدهای دیگر ؟ما کشاورزان برای راهپیمایی رای دهی و آخر صف بودن زنده ایم وسکوتمان فقط
برای رهبر وانقلابمان است ما گوش به فرمان رهبر هستیم .وای آقایان مسئول از این نجابت ما سوء استفاده نکنید کمی هم به وجدانتان رجوع کنید .
کشاورز کارمند وکسبه وارد کننده ومدیر وفوتبالیستها وعدالت را مرور کنید .

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 10:07
احسنت . درد دل ما را گفتی
ناشناس
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 15:33
-افرین
حسین
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 02:29
این عکسها نشان می دهد که ظاهرا در بیابان ها و جاده ها هم بنر زده اند ، مگه کی قراره بیاد ؟!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
اکبر
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 19:45
],چطور اگه احمدی نزاد میخاست بیاید این هزینهها طوری نبود
میثم
|
چهارشنبه 15 بهمن 1393 - ساعت : 01:55
به نظر مییاد در این دههء فجر مردم بیشتر باید تفاوت با رژیم پهلوی را حس کنند و این کارها مردم را بدبین می کند .