امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 5 بهمن 1393 - 14:11
آقای صالحیان نمازجمعه ای که مدام در آن میگویند روز روز است و شب شب است به درد خودتان میخورد .
آقای صالحیان نمازجمعه ای که مدام در آن میگویند روز روز است و شب شب است به درد خودتان میخورد .

همانطور که در مطلب قبل به اظهارات حجت السلام صالحیان اشاره نمودیم و ابراز تأسف نمودیم که چطور شأن و منزلت دین بازیچه برخی افراد قرار می گیرد ، در ادامه مطلب قبل قصد داریم ، بین سخنان ایشان و استاد رحیم پور ازغدی مقایسه ای نماییم .

در همان روزی که حجت الاسلام صالحیان در نماز جمعه شاهین شهر اقدام به سخنرانی نمود ، در همان روز هم استاد رحیم پور ازغدی در نماز جمعه تهران و قبل ازخطیب نماز تهران اقدام به سخنرانی نمود .

 

استاد رحیم پور گفت : نماز جمعه‌ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر نشود نماز جمعه ولایی و اهل بیتی نیست و نماز جمعه‌ای که مدام در آن می‌گویند روز روز است و شب شب است به درد خودتان می‌خورد.

وی تصریح کرد: نماز جمعه‌ای که خدا به آن فرمان داده و پیامبر و اهل بیت مسیر آن را تعیین کرده‌اند بنا به روایات اهل بیت باید مشکلات عینی جامعه را به صورت استدلالی طرح کرده و در آن نهی از منکر کنند حتی اگر نسبت به خود نماز جمعه باشد.

وی تصریح کرد: برای من مهم نیست که این جلسات ادامه یابد و یا ادامه نیابد چرا که گفتن مطالب بی‌فایده اصلا ارزشی ندارد؛‌چیزی فایده دارد که عده‌ای از دست شما عصبانی شوند و اگر دیدید کسی ناراحت نمی‌شود بدانید نهی از منکر نمی‌کنید و وراجی می‌کنید.

وی تصریح کرد:‌شان نماز جمعه امر به معروف و نهی از منکر از مسئولان و اصحاب ثروت و قدرت و کسانی که به نام دین با مردم سخن می‌گویند، می باشد .


آقای صالحیان آیا امام جمعه شاهین شهر به این سخنان استاد رحیم پور عمل مینماید و یا اینکه به جای امربه معروف و نهی از منکر اقدام به مرور تقویم تاریخ مینماید ؟! مگر مردم در خانه تقویم تاریخ ندارند ، که بخواهند در نماز جمعه تقویم تاریخ گوش بدهند ؟! آقای صالحیان بهتر نیست به جای اینکه برای امام جمعه شاهین شهر مشروعیت الهی جعل نمایید ، در ارتقاء کیفی امام جمعه شاهین شهر کوشا باشید و مسئله امر به معروف و نهی از منکر را از تریبون نماز جمعه برای ایشان تبیین نمایید ؟!

 

استاد رحیم پور در ادامه سخنان خود گفت : نماز جمعه باید کرسی آزاد اندیشی که رهبری گفت بر پا شود  ، به جای اینکه مسئولین بییاد هر کدام ده دقیقه یک ربع یک طرفه حرفش را بزند و آمار بده و بره ، یقه تک تک مسئولین را اینجا بگیرید ، هر مسئولی مییاد اینجا صحبت میکنه ، بگید آقا شما این اختیارات را داشتی ،  این بودجه ، این امکانات این وضعیت اداره و یا تشکیلات زیر نظر شماست رشوه میگرند یا نمی گیرید ، اختلاس هست یا نیست باند بازی میکنید یا نمیکنید ؟! جواب بده ؟! کرسی آزاد اندیش جاش داخل نماز جمعه است ! نه اینکه مسئولین بیاند هر کدام فرمایشات کنند یک طرفه و بروند !

رحیم‌پور تصریح کرد: اگر می‌خواهید نماز جمعه‌ها شلوغ و مورد هجوم جوانان شهر باشد و از لحظه اول تا آخر باشند ، به احکام نماز جمعه در اسلام عمل کنید، صحبت کردن درباره مسائل روز صحبت کردن درباره تقویم نیست، که این روز مصادف با فلان مناسبت است ، تبریک یا تسلیت بگید ! اینها نیست !  مسئله روز یعنی مشکل جامعه یعنی میزان طلاق در جامعه چه مقدار است ، در ادارات دولتی ما با ارباب رجوع چگونه برخورد میکنند ، یعنی وضعیت اعتیاد در جامعه چه وضعی است  ، مسائل روز اینهاست ، مسائل داخلی و خارجی .

 

آقای صالحیان سیاستهای شما باعث گردیده که نماز جمعه ها دچار رکود و خالی از محتوا گردد و اکثریت مردم هم فقط به علت تاکید روایات و ائمه معصومین و ثواب کثیری که بر آن مترتب است ، در نماز جمعه حاضر میشوند ، و گرنه این تریبونی که میتواند مشکل گشای مشکلات و دغدغه های مردم باشد ، هیچ کاربردی جز بیان تقویم تاریخ ندارد ؟! کجای دنیا چنین پتانسیلی وجود دارد که هر هفته هزاران نفر در یک مکان تجمع نمایند ؟! اگر این پتانسیل در اختیار مابقی کشورها بود ، آنها چه استفاده هایی که نمی کردند ؟!


آقای صالحیان واقعا چرا شما و امثال شما اینقدر از شرایط جامعه دور هستید ، در شرایطی که اکثر مردم و جوانان افرادی تحصیلکرده و هر روز در اینترنت و شبکه های اجتماعی ، هزاران خبر و تحلیل را پیرامون مسائل مختلف اجتماع میخوانند ، با این تریبونها و نحوه سخنرانیها و اینگونه دفاع بد از امام جمعه ، فقط مردم را دین گریز مینمایید . براستی آیا مردم با شنیدن سخنان صریح و بی پرده استاد رحیم پور به اسلام و نظام و رهبری دلگرم می شوند و یا با شنیدن سخنان شما و تریبونهای منفعل یک امام جمعه !!!


الآن جوانان ما به گمان خیلی ها به خاطر ظواهرآنها شاید دین گریز عنوان شوند ، در حالیکه آنها دین و اسلام را قبول دارند ولی از عملکرد امثال شماها گلایه دارند که میگویند ، اینها چرا به اسلامی که میگویند عمل نمی نمایند ؟! چرا به این امر به معروف و نهی از منکری که در دین اینقدر بر روی آن تاکید شده است ، عمل نمی نمایند و به جای نهی از فساد و رشوه و پارتی بازی و ریخت و پاش بیت المالی .... که در میان برخی مسئولان رواج دارد به مسائل کم اهمیت تر مثل ظاهر جوانان می پردازند ؟! و هر جا اعتراض مینمایی که چرا اینطور رفتار مینمایید با اتصال خود به مقام مشروعیت الهی و درست نمودن جایگاه ولایی سعی در بستن دهانها دارند و اعتراض و انتقاد به مسئولین را اعتراض و انتقاد به رهبری و ائمه معصومین ترسیم مینمایند ، که کسی جرأت بیان حرفی و سخنی نداشته باشد ؟!

 

البته مشخصا در بسیاری از تریبون های نمازجمعه این مشکلات حس میشود ، چرا که استاد رحیم پور در همان سخنرانی گفت : روی ستاد نماز جمعه فشار بسیار زیادی است که روایات اقتصاد بازار و امثال آن خوانده نشود و حرف‌های ملوس در نماز جمعه بزنید؛‌ ممکن است بنده دیگر در نماز جمعه سخنرانی نکنم اما اگر به شما گفتند نماز جمعه‌ای را برگزار کنید که درباره فتنه و فساد اقتصادی و شیعه انگلیسی در آن حرفی زده نشود بدانید که آن نماز جمعه دیگر نماز جمعه نیست.


متاسفانه از تریبونهای نماز جمعه نمی توان اسلام واقعی را بیان نمود و باید تقویم تاریخی را بیان نمود و مطالبی را گفت که موجب ناراحتی هیچکس نشود ، یک نماز جمعه منفعل !
البته ائمه جمعه اسلامی و انقلابی هم در سطح کشور هستند ، مانند خطیب نماز جمعه این هفته تهران جناب آیت الله موحدی کرمانی که در ابتدای سخنان خود با اشاره به سخنان حسن رحیم‌پور ازغدی سخنران پیش از خطبه‌ها که احتمال عدم حضور خود را در جلسات بعدی به دلیل فشار بر ستاد نماز جمعه از سوی برخی افراد اعلام کرده بود، اظهار داشت: خیلی نگران شدم از سخنان ایشان که گفتند شاید از جلسات بعد نیایم؛ یکی از کسانی که از سخنان ایشان استفاده فراوان می‌کند، خودم هستم.

وی تصریح کرد: نمونه ایشان را کم داریم؛ خداوند توفیقات ایشان را زیاد کند و به مردم توفیق استفاده بدهد؛ ایشان جمله ای را که گفتند پس بگیرند و حتما در نماز جمعه شرکت و سخنرانی کنند، همه استفاده می‌کنند؛ بیانات ایشان محدود به نماز جمعه نیست و من خودم مقیدم از تلویزیون بیانات ایشان را دنبال کنم.


آقای صالحیان سخنان خود و امام جمعه شاهین شهر را مقایسه نمایید با سخنان استاد رحیم پور و آیت الله موحدی کرمانی !

 

لینک فیلم کامل سخنرانی رحیم پور در نماز جمعه تهران :

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=216923

 

لینک متن سخنرانی رحیم پور ازغدی :

http://rajanews.com/detail.asp?id=216799

برچسب ها :
احمدرضار
|
دوشنبه 25 اسفند 1393 - ساعت : 14:22
بزرگترین چالش برای سیستم نمازجمعه خارج شدن امامان جمعه متقی و ساده زیست است و بزرگترین افت برای نمازجمعه ورود امامان جمعه جوان که متاسفانه مردمی نیستند و با مردم نیستد

از میمه
|
یک شنبه 24 اسفند 1393 - ساعت : 17:51
اقای صالحیان: به امامان جمعه میمه وشاهین شهر بفر مایید اقایان نماینده ولی فقیه نیستند وبا این برخورد های خلاف مروت وعدالت حتی مقلدین حضرت اقا هم به انها اقتدا نخواهند کرد

ناشناس
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 13:14
آقا من خواهش دارم یک نقد هفتگی به سخنان امام جمعه در این سایت زده شود و ملاک نقدتان هم سخنان رهبری و رحیم پور ازغدی باشد که کسی حرف و حدیثی نگوید . به نظرم اینگونه امام جمعه حداقل مجبور می شود برای خطبه های هفتگی کمی مطالعه کند و این سخنان که 12 سال است داریم در مناسبت ها می شنویم و از روی کاغذ می خواند دیگر مردم خسته شدند و می گویند کاش امام جمعه با سوادی می آمد

ناشناس
|
پنج شنبه 9 بهمن 1393 - ساعت : 17:39
آخه دانه کشمش که اصلا سیاه نیست احتملا منظورش مویز بوده!!!

یاسین
|
پنج شنبه 9 بهمن 1393 - ساعت : 02:41
من چندین بار صحبتهای آقای رحیم پور را با دقت خواندم و هر چه مقایسه کردم با صحبتها و عملکرد آقای ملکیان دیدم کاملا متناقض است ، فکر کنم اگه ازخود آقای ملکیان هم سوءال شود که شما چقدر این حرفها را قبول داری بگوید هیچ کدام از حرفهایش را قبول ندارم
حالا جواب این 12 سال حرف اشتباه که در ذهن مردم بوجود آمده را چه کسی می خواهد بدهد؟

عابدی
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 23:36
استاد رحیم پور میگویند که مسئله روز یعنی مشکل جامعه یعنی میزان طلاق در جامعه چه مقدار است و مسئولین ما می گویند در جامعه نگویید که میزان طلاق شاهین شهر جزء چند شهر اول کشور است .
چرا دوست ندارند این موارد مطرح بشود ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
ف.ص
|
چهارشنبه 8 بهمن 1393 - ساعت : 02:31
چون بیان این موارد میزها را تکان می دهد .
ناشناس
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 20:59
میگم چه حسن تصادفی رحیم پور و صالحیان هر دو در یک تاریخ صحبت کردند. شاعر درست گفته که دانه کشمش سیاه و خال مهرویان سیاه
هر دو جانسوزند اما این کجا و آن کجا

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 8 بهمن 1393 - ساعت : 08:03
دلبندم : دانه ی فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه ، هر دو جان سوزند اما این کجا و آن کجا !!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 17:35
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﻨﻄﻖ ﺍﻭ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻓﺤﺎﺷﯽ
ﺑﺮﺍﯼ ﭼﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺯ ﻭﺍﮊﻩ ﯼ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﺗﺮﺳـــﺪ
.
.
.
ﮐﺒﻮﺗــــﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﭘــــﺮﻭﺍﺯ ﻫﻢ ﺑﺎﻝ ﭘﺮﺳﺘﻮﻫــــﺎ
ﻭ ﺟﻐــــﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﻫﯿﺒﺘﺶ ﺑﺮ ﺑﺎﺩ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﺪ

سعید سعیدی
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 13:40
من میخوام خودم رو با امام جمعه تطبیق بدم که یه وقت خدای نکرده ناقص محشور نشم اما نمی تونم همه حقوق من 680هزار تومنه اما شنیدم امام جمعه شاهین شهر فقط یه ناهارش با چند نفر همراه تو باغ شهرداری شده چند صد هزار تومن من می خوام خودمو تطبیق بدم اما خونه من استیجاری هست که چند تا اجاره ش هم عقب افتاده اما امام جمعه خونه ش دو طبقه هست تو فردوسی فکر کنم باشه 400 ، 500 میلیون تومن اگه درست گفته باشم من می خوام خوئمو تطبیق بدم اما باید پیاده برم سر کار اما امام جمعه سمند ال ایکس را سوار نمیشه و در شأن خود نمی داند و پژو پارس می خره !!!! پس ببین آقای صالحیان روحانی!!!!! من اگه بخوامم نمی تونم خودمو تطبیق بدم شرط تطبیق شباهته اخوی ! باید اول امام جمعه از مسند ثروت بیاد پایین که این محاله و بعد بشیینه با من یک شب گرسنه بخوابه که ظا هرا اونم محاله با اوصافی که از این حضرت سراغ داریم تا من بتونم خودمو باهاش تطبیق بدم ! نکنه آقای صالحیان شما هم از اون دسته آدمایی هستید که عادت دارن سرنا رو از سر گشاد بزنن نعوذ بالله !
خواهشا ابتدا حلاجی کنید ببینید اون ولایتی که ولایت الله هست ولایت علی هست که گرسنه می خوابید تا یتیما سیر باشن ! نه ولایت کسی که یه ناهارش چند صد هزار تومنه بیشتر از حقوق من کارگر !!!!! اون ولایت ولایتی رسولی هست که فقط یک جامه داشت و گاهی اونو خیس می پوشید نه ولایت حضراتی که....! اون ولایت ولایت کسانی هست که به درد مردم رسیدگی می کنند نه از سر بی دردی مداوم به این و اون گیر بدن و بگن همه با من دشمنن ! آقا این مردم نیازمند الگوی فرهنگی اسلامی هستند وگرنه الگوی استکباری تو هر شبکه ماهواره ای که روشن گنی به حد کافی ارائه میشه !!!!

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 21:06
عالی بود
یک انسان
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 10:59
آقای نریمانی اگه به گفته شما امام جمعه ولایت داره ! چرا بر علیه امام جمعه میخواستی از کارهایی که انجام داده بود به شورای سیاستگذاری نامه بنویسی و زیر آب آقای ملکیان را بزنی ؟!!!

اگه به نظر تو امام جمعه ولایت داره ، پس تو بر علیه ولایت توطئه کردی !!!
آقای نریمانی شما کسی بودی که وقتی امام جمعه فهمید میخواستی بر علیه اون نامه نگاری نمائی ، از مسئول دفتر امام جمعه اخراج شدی ! و تا مدتی بدون شغل شدی ، که از درد بیکاری میرفتی ، موسسه نشر معارف ! که اونجا هم کاری نبود ، حقوقی نبود !

بعد هم که همه را واسطه نمودی و برگشتی شاهین شهر !
اونهم با تعهد سفت و سخت به امام جمعه ، که دیگه فکر توطئه بر علیه ولایت امام جمعه به ذهنت خطور ننماید !!!
حالا زیر آب زدن امام جمعه را باور کنیم یا دم از ولایت امام جمعه را ؟!

به قول دوستان که در نظرات گفتند ، شماها دین شده براتون ابزار دنیا !
چون اگه امام جمعه از این شهر بره تو هم باید خداحافطی نمایی ؟!
چون مال این شهر نیستی ؟! و خودت هم میدونی هر امام جمعه دیگه ای بود ، تو را مسئول دفترش نمی گذاشت ! چون اونقدر روحانی باسوادتر و مدیر تر از تو در شهر هست که نوبت به تو نمی رسه ؟!

اینقدر به خاطر میز و صندلی ، دین را ابزار خودت نکن و بگو امام جمعه ولایت داره ؟!
نمی خواستم این حرفها را افشا کنم ، ولی چون دم از ولایت امام جمعه زدی و خودت بر علیه ولایتت توطئه نموده بودی ، افشاگری نمودم ، چون دین شده ابزار دست تو و امثال تو !!!

پیامبر فرمود : دو کس آبروی آنها محترم نیست . اول روحانی که نان دین میخوره و خدمت به دنیای خودش میکنه . دوم مسئولی که نان بیت المال میخوره و خدمت به دنیای خودش مینماید .

اگه خواستی این ماجرا را انکار نمایی ، مجبور میشم اون مدرکی که خودت میدونی را منتشر نماییم .

پاسخ ها
حامد
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 15:48
عجب ، چه خبرهایی در این دفتر امام جمعه می باشد ؟!!!!!!!!!!!!!!!
تازه داریم می فهمیم جریان از چه قراره .
ناشناس
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 21:07
آقا من از تعجب چشمهام داره از حدقه در مییاد !!!!
چه خبره ؟!!
یک گیج شده
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 13:12
آقا چه خبره توی دفتر امام جمعه ، ما که داریم گیج می شویم خانه از پایبست ویران است . بعد می گویند چرا در شهر اینقدر با امام جمعه مخالفت می شود نگو خود مسئول دفتر امام جمعه هم امام جمعه را قبول ندارد
ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 17:57
لا اقل اینکارش بد نبوده . حالا خوب بود بجای اینکه ماهیتش رو نشون بده زیر آبی میرفت و مزورانه رفتار میکرد؟وااااای خدا چقدر ازش تعریف کردم خدا منو ببخشه!!!

م.ی
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 17:03
در جمعهء گذشته بسیاری ازائمهء جمعهء سرار کشور در مورد قدم زدن ظریف و جان کری در پاریس به انتقاد پرداختند ، ولی همانطور که انتظار می رفت امام جمعهء شاهین شهر در این مورد سکوت کرد چون این صحبتها از نوع حرفهای ملوس نمی باشد و می تواند برای انسان دردسر درست کند .
البته آقای ملکیان سابقه هم داشته که حرفهای غیر ملوس زده ولی خیلی کم بوده و اینطور که من یادم می آید در زمان دولت سابق بوده است .
یکی از آن موارد نان دانه ای 15 هزار تومان در صورت اجرای مرحلهء دوم هدفمندی یارانه ها بود که این حرف را در آن موقع هیچ کس به غیر از ایشان نزد و چیزی به غیر از تخریب نبود .
مورد دیگر که یادم هست انتقاد به پیام تسلیت احمدی نژاد برای درگذشت هوگو چاوز بود که البته این انتقاد درستی بود .
ولی چرا ایشان در زمان دولت سابق حاضر میشد بعضی مواقع انتحاری عمل کند و دست به انتقاد بزند و حتی بعضی مواقع تخریب هم بکند جای بسی سوءال است ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که ایشان در مورد منتقدین خود حرف ملوس که هیچ انتقاد و تخریب هم نمی کند و دست به توهین می زند مواردی مثل مگس ، نادان و نفهم .
و یکبار دیگر این سوءال را می پرسم که چرا آقای ملکیان در این موارد انتقاد و تخریب و توهین را به جا آوردی ولی در مورد قدم زدن ظریف و جان کری در پاریس در موقعی که فرانسه و آمریکا بر علیه مسلمانان اقداماتی مثل توهین به پیامبراکرم انجام داده اند هیچ نگفتی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته در مورد توهین به پیامبر اکرم صحبت کرد ولی همان چیزهایی بود که بارها در تلویزیون شنیده بودیم .

پاسخ ها
مجتبی
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 01:37
واقعا گفته که نان میشه 15هزار تومان ، عجب تخریبی انجام داده ، پس این حرفها و تو صییه های اخلاقی که می کرد چه شد ؟ مگر در سخنرانی معروف به مگس این حرفها را نزده که : (مسلمان واقعی داد نمی زنه ، فریاد نمی زنه ، در سخنرانی و سایت و امثالهم نمی بره .)
پس چی شد حاج آقا ؟ این مسائل را فقط ما باید رعایت کنیم و به شما انتقاد نکنیم ؟ جریان مسلمان واقعی برای شما نیست ؟
ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 10:38
حالا میفهمم معنای حدیثی که معصوم می فرماید (آخرین رذیله اخلاقی که دل مومن بیرون می رود حب ریاست است) یعنی چه؟
حرف از دین می زنند ولی خدمت به دنیای خود می کنند....

ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 02:04
واقعا شما تا حالا به امام جمعه محترم شاهین شهر صحبت کرده اید که رویه ولایت فقیهی را در شهر به اجراء بگذارد یا دارید یکطرفه قضاوت میکنید؟

پاسخ ها
حسن
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 17:44
دوستان ده ها بارصحبت کرده اند
با مسئولین استان و کشور صحبت شده
به دلسوزان گفته شده که انتقال داده شود
ولی ....
حسین
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 00:33
عجب صحبتهایی کرده رحیم پور ، آدم کیف می کنه ، چه کسی است که از این اسلام بدش بیاید ؟
به همین خاطر من یک پیشنهاد دارم :
از آنجایی که آقای ملکیان ظاهرا قصد تغییر در عملکرد خود را ندارد حداقل بیایند و هر هفته قبل از خطبه ها یکی از سخنرانی های آقای رحیم پور را پخش کنند و بعد از آن هم امام جمعه خطبه ها را در حد 5 دقیقه به اتمام رساند مثل خطبه های بعد از نماز عید فطر ، به طور مثال در خطبهء اول یک حدیث بخواند و در خطبهء دوم هم سریع مناسبتها را از روی تقویم بخواند و بعد هم نماز خوانده شود ، به نظرم اینطوری مردم خیلی بیشتر استفاده می کنند .

پاسخ ها
میثم
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 01:56
واقعا طرح خوبی را بیان کردید ، حالا مسئولین بگویند طرح بدهید ، این هم یک طرح خوب که باعث رشد فکری مردم و مسئولین می شود .
ناشناس
|
یک شنبه 5 بهمن 1393 - ساعت : 23:21
یکی بیاد ما رو از دست اینها نجات بدهد واقعا لازمه همگی بیشتر برای فرج دعا کنیم.

ناشناس
|
یک شنبه 5 بهمن 1393 - ساعت : 23:03
سلام دوستان صالحیان را ولش کنید بیاید نریمانی را بگیرید که روی صالحیان را سفید کرده . ایشون در ادامه افاضات مشروعیت سازی جعلی برای امام جمعه امشب در جمع نماز گزاران مسجد المهدی فرمودند که ما دو حجت شرعی داریم اولی ولایت فقیه و دوم امام جمعه لطف کنید صحبتهای رحیم پور را دوباره در نماز جمعه پخش کنید و مطمئن شوید که ایشون مطالعه کنند اون یکی از ... ولی مصداق کار ایشون همان.....

پاسخ ها
م.ق
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 01:09
آقا یکی نیست جلوی اینا را بگیره ؟!!!!!!!!!!
همینطور پیش بره فردا مییاد میگه مسئول دفتر امام جمعه هم حجت شرعی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ج.ر
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 17:17
خوب این بندهء خدا می داند که اگر این امام جمعه برود ایشان هم باید برود و دیگر هیچ مسئولیتی در این شهر نخواهد داشت و با این صحبتها می خواهد بیشتر به خود کمک کند .
ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 17:39
از اون امام جمعه یک چنین دفتر داری هم کاملا طبیعیه!!!
ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 21:40
آقا میگم بیاید بیخیال ملکیان شوید همینطوری پیش بره اینها از مرحله جعلیات عبور میکنند و خداینکرده در دین بدعت ایجاد میکنند.
ناشناس
|
دوشنبه 6 بهمن 1393 - ساعت : 23:17
من که قبلا گفتم ایشون باب ملکیان است!!!
ناشناس
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 20:59
از آنجا که بحث آقای نریمانی بحث سنگینی بود لطفا یک صلوات ختم کنید.
شهروند وظیفه شناس
|
یک شنبه 5 بهمن 1393 - ساعت : 15:12
آقای ملکیان دراین چند سال بحران خشکسالی چند بار درد کشاورزان را بیان کردی وبا انان همدردی کردید ؟ ما برای این انقلاب خون داده و میدهیم ما گوش به فرمان رهبر هستیم . ما کشاورزان دینمان را برای انقلاب ادا کرده ایم واینک نیز وظیفه خود می دانیم که جانمان را فدای انقلاب کنیم تا اب بود کشت کردیم و از نیاز کشور به واردات جلو گیری کردیم شما با در اختیار داشتن تریبون چگونه دینتان را به کشاورزان ادا کردید . مطالبتان چه جذابیتی برای جذب نسل دیروز وامروز دارد .
.

مرصاد
|
یک شنبه 5 بهمن 1393 - ساعت : 15:12
احسنت به شما و هزاران احسنت به آقای پورازغدی
ای کاش آقای صالحیان برای رضایت خدا هم که شده بیاید در نماز جمعه شاهین شهر و از مردم عذرخواهی کند و اعلام نماید که همه باید به صحبت های جناب پورازغدی جامه عمل بپوشانیم