امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 30 دی 1393 - 23:41
پاسخ قاطع به اظهارات حجت الاسلام صالحیان مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان
پاسخ قاطع به اظهارات حجت الاسلام صالحیان مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان

در هفته ای که گذشت ، شاهد حضور حجت الاسلام صالحیان ، مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در بین نمازگزاران نمازجمعه شاهین شهر بودیم . وی در بین صلاتین ، در اظهاراتی شگفت انگیز به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

وی در اظهاراتی تأمل برانگیز عنوان داشت : اگر سوال بفرمایید امام جمعه کیست و چه شخصیتی دارد قرآن کریم در یک آیه امام جمعه را معرفی کرده داعیا الی الله باذنه اگر امروز مقام رهبری حضرت امام خامنه ای بر ما ولایت دارد و مشروعیت دارد باذن امام معصومه و در یک شهر مسجد با اذن امام جمعه مشروعیت پیدا میکند امام جماعت با اذن امام جمعه مشروعیت پیدا میکند یک هیات عزاداری با اذن امام جمعه مشروعیت پیدا میکند مصوبات ستاد امر به معروف با امضای امام جمعه مشروعیت پیدا میکند.

در کل کشور سپس در هر شهری هر حرکتی اجرایی فرهنگی سیاسی. با حضور امام جمعه با ولایت او که از ولایت فقیه گرفته باذن او مشروعیت پیدا میکنه و ما اگر کارهامون رو سیاستمون رو زندگیمون رو عبادتمون رو مسجدمون رو حلالمون رو حراممون رو تنظیم کنیم ، عقربه خودمون رو با عقربه امام جمعه در یک شهر کارهامون مشروعیت پیدا میکند.


در روز قیامت فقه دین و فقه سیاست خطبه اول و دوم از زبان امام جمعه ، شهر را تنظیم میکنند اگر یک بچه در شکم مادر طبق قانون رحم مادر و جنین رشد نکنه وقتی به دنیا میاید ناقص الخلقه است ما در این دنیا مثل رحمی و جنینی هستیم که باید طبق قانون و موازین شرع زندگی خودمون رو تنظیم کنیم تا در روز قیامت ناقص محشور نشویم قرآن کریم میفرماید هر که در دنیا کور است در روز قیامت کور و بدتر از کور گمراه است چجوری میشود که ما رشد کنیم که در روز قیامت سالم بر انگیخته بشیم در صحرای محشر، باید کارمون زندگیمون بر اساس شرع مقدس که توی یک کشور و امت اسلامی رهبری تنظیم میکند و در هر شهر و دیاری امام جمعه است که تنظیم کننده دین مردم و فرهنگ مردم و سیاست مردم و همه حرکتهای یک شهر است رو بسوی تعالی و رشد.


واقعا جای تأسف داره که یک شخصیت روحانی و در این جایگاه مسئولیت چطور به خود اجازه میدهد به واسطه دین برای خود و ائمه جمعه دست به جعل مشروعیت الهی بزند و ولایت آنها را همچون ولایت خدا و پیامبر و ائمه معصومین و ولی فقیه بداند و تبعیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از آنها را همچون تبعیت از معصوم بداند .

چطور و بر اساس چه مبنای دینی مدعی هستید که مردم هر شهر و دیاری باید حلال و حرام خود را با امام جمعه تنظیم نمایند ؟!


چطور به خود اجازه میدهید مشروعیت سیاسی و اجتماعی مردم و کار مردم و عبادت مردم و مسجد مردم و هیئت مردم را به مشروعیت امام جمعه یک شهر گره بزنید ؟!


کدام فقیه و مرجع تقلیدی تا به حال اینچنین اظهاراتی داشته که شما به خود اجازه میدهید آبروی اسلام و دین و رهبری را به امام جمعه یک شهر گره بزنید ؟!


شما فرمودید در روز قیامت فقه دین و فقه سیاست را با خطبه اول و دوم امام جمعه تنظیم میکنند ؟! واقعا جای تأسف داره که روز قیامت مردم را به خطبه های بر اساس تقویم تاریخ یک امام جمعه گره میزنید ؟! خطبه هایی که از روی کاغذ در خطبه ها روخوانی میشود !


نمی دانیم سکوت کرده وبه خدا پناه برده و همینطور در حیرت بمانیم و یا اینکه با شما بحث علمی پیرامون مباحث مطرح شده در مسئله ولایت فقیه و نظرات مختلف علما از غیبت امام عصر عج الله بنماییم ، که به نظر می آید امری بیهوده باشد . چرا که در چنین زمانی غالب مردم به این مباحث اشرافیت دارند ولی نمی دانیم چطور شما به خود اجازه میدهید که چنین اظهاراتی را بیان دارید ؟!
واقعا جای تأسف دارد که امثال شما با چنین سخنانی ، مردم را از رهبری و دین دور مینمایید ؟!


امام جمعه ای که در سخنرانی عمومی دوستان این انقلاب را نادان و نفهم میخواند، مردم این شهر حلال و حرام خود را با او تنظیم نمایند ؟!


امام جمعه ای که درتریبون نماز جمعه منتقدین به اشرافیگری و تجمل گرایی را مگس میخواند ، مردم زندگی و عبادتشون را با عقربه های او تنظیم نمایند ؟!


امام جمعه ای که بر سر سفره شاهانه مینشیند و یک نهی از منکر نمی نماید ،مردم سیاستشون را با وی هماهنگ نمایند ؟!


امام جمعه ای که فساد و ریخت و پاش بیت المال و رشوه و زمین خواری و پارتی بازی و ..... در شهر را می بیند و حاضر به یک نهی از منکر زبانی در تریبون نماز جمعه نیست ، آیا مردم بر محور وی باید حرکت نمایند ؟!


دست بر دارید از این رفتارها و جملات ! اینقدر مردم را به دین بد گمان ننمایید !


 کسی که در فتنه ۸۸ کوچکترین دفاعی از رهبری و نظام ننمود و ساکت فتنه لقب گرفت ، آیا مردم شاهین شهر هم باید مانند ایشان عمل مینمودند و در دفاع از رهبری و نظام ساکت میشدند ؟! و به قول شما خود را با امام جمعه تنظیم مینمودند ؟!


آقای صالحیان اینقدر از اسلام و دین و رهبری برای ائمه جمعه مشروعیت سازی نمودید ، این مقدار از اسلام کسب آبرو نمودید ، این همه اسلام برای شما هزینه نمود ، کی قرار است امام جمعه این شهرآبروی خود را هزینه اسلام و دین و رهبری نماید ؟! کی قرار است در راه دین قیام نماید و در مقابل ظلم و فساد و ریخت و پاش بیت المال و پارتی بازی و رشوه و .... بایستد ؟! کی قراراست وی خود را هزینه اسلام نماید ؟!

 

آقای صالحیان ، رهبر معظم انقلاب در مورد رئیس صدا و سیما که مستقیما از سوی خود و با وسواس انتخاب میشوند ، میفرمایند : این را هم شما خیال نکنید که حالا بنده چون رئیس صدا و سیما را انتخاب میکنم، همه‌ى برنامه‌هاى صدا و سیما را مى‌آورند، دانه دانه بنده نگاه کنم، امضاء کنم. نخیر، از خیلى از برنامه‌هاى صدا و سیما بنده راضى هم نیستم. ۱۳۸۸/۰۸/۰۶

حال چطور امام جمعه ای که به واسطه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه انتخاب می شود و نه رهبری ، برای آن مصونیت الهی میسازید !

در ضمن باز هم متذکر میشویم که ائمه جمعه مراکز استانها را رهبر انقلاب شخصا انتخاب نموده و نماینده ولی فقیه محسوب میشوند ، ولی امام جمعه شهرستانها از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه انتخاب میشوند و نماینده ولی فقیه نمی باشند !

حضرت علی علیه السلام می‎فرمایند : «فاسمعوا له و اطیعوا امره فیها طابق الحق»( نهج البلاغه خطبه 389 ) یعنی سخنان و اوامر مالك را گوش فرا دارید چنانكه مطابق حق باشد ، از آن پیروی كنید.


ادامه دارد ...

برچسب ها :
ناشناس
|
یک شنبه 3 خرداد 1394 - ساعت : 23:38
احسنت

حسین از میمه
|
یک شنبه 24 اسفند 1393 - ساعت : 18:00
مطالب اقای صالحیان مخالف فتوای حضرت اقاست امام جمعه شاهین شهرنماینده ولی فقیه نیست امام جمعه میمه هم به همچنین بنابر این مشروعیت موارد فوق را فتوای حضرت اقا تعین می کند واقایان اگر مواظب ملکه عدالت خود نباشند به فتوای همه مراجع نمی توان به انان اقتدا کرد

ناشناس
|
پنج شنبه 16 بهمن 1393 - ساعت : 13:15
امان از ا ین دریچه امام جمعه که باید همه خودشون را با آن تنظیم کنند

سعید سعیدی
|
سه شنبه 7 بهمن 1393 - ساعت : 08:45
اتفاقا من میخوام خودم رو با امام جمعه تطبیق بدم که یه وقت خدای نکرده ناقص محشور نشم اما نمی تونم همه حقوق من 680هزار تومنه اما شنیدم امام جمعه شاهین شهر فقط یه ناهارش با چند نفر همراه تو باغ شهرداری شده چند صد هزار تومن من می خوام خودمو تطبیق بدم اما خونه من استیجاری هست که چند تا اجاره ش هم عقب افتاده اما امام جمعه خونه ش دو طبقه هست تو فردوسی فکر کنم باشه 400 ، 500 میلیون تومن اگه درست گفته باشم من می خوام خوئمو تطبیق بدم اما باید پیاده برم سر کار اما امام جمعه سمند ال ایکس را سوار نمیشه و در شأن خود نمی داند و پژو پارس می خره !!!! پس ببین آقای صالحیان روحانی!!!!! من اگه بخوامم نمی تونم خودمو تطبیق بدم شرط تطبیق شباهته اخوی ! باید اول امام جمعه از مسند ثروت بیاد پایین که این محاله و بعد بشیینه با من یک شب گرسنه بخوابه که ظا هرا اونم محاله با اوصافی که از این حضرت سراغ داریم تا من بتونم خودمو باهاش تطبیق بدم ! نکنه آقای صالحیان شما هم از اون دسته آدمایی هستید که عادت دارن سرنا رو از سر گشاد بزنن نعوذ بالله !
خواهشا ابتدا حلاجی کنید ببینید اون ولایتی که ولایت الله هست ولایت علی هست که گرسنه می خوابید تا یتیما سیر باشن ! نه ولایت کسی که یه ناهارش چند صد هزار تومنه بیشتر از حقوق من کارگر !!!!! اون ولایت ولایتی رسولی هست که فقط یک جامه داشت و گاهی اونو خیس می پوشید نه ولایت حضراتی که.....! اون ولایت ولایت کسانی هست که به درد مردم رسیدگی می کنند نه از سر بی دردی مداوم به این و اون گیر بدن و بگن همه با من دشمنن ! آقا این مردم نیازمند الگوی فرهنگی اسلامی هستند وگرنه الگوی استکباری تو هر شبکه ماهواره ای که روشن گنی به حد کافی ارائه میشه !!!!

غ.صفرزاده
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 22:09
میگم ببخشید دوستان یه سوال دارم ، آیا اقای صالحیان مافوق ملکیان است یا ملکیان مافوق آقای صالحیان؟؟!! اخه این جملات بیشتر شبیه......!!!!

محمد
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 14:56
برادران اوضاع شهر شاهینشهر به اندازه کافی خراب هست. بیایید به جای اینکه کاری کنیم سنگر نماز جمعه ای شهر از این که هست ضعیفتر بشه با هم متحد باشیم و مردم رو از اون متفرق نکنیم. من طرفدار امام جمعه فعلی نیستم راستش من چند وقت بیشتر نیست اومدم شاهین شهر ساکن شدم اما با این صحبتها تون از نماز جمعه اینجا نا امید شدم و این احساس بدیه که داره تزریق میشه به مردم. نگذارید نماز جمعه شهر خالی شه. بیایم اگر نیتمون اصلاحه یک روشه بهتر انتخاب کنیم..

پاسخ ها
م.ط
|
شنبه 4 بهمن 1393 - ساعت : 23:29
دوست عزیز مردم با هم متحد هستند و عدهء اندکی هستند که به خاطر منافع خود باعث تفرقه هستند و نبود آنها باعث و حدت هر چه بیشتر می شود و وحدت هم به این معنا نیست که ما نسبت به این افراد و کارهایشان سکوت کنیم (این حرف شما مثل جند کشوری است در دنیا که اسم خود را گذاشته اند جامعهء جهانی و هر که مخالف عمل زشت آنها حرف زد می گویند خلاف جامعهء جهانی و خلاف حقوق بشر و ...) نماز جمعه هم به خاطر این افراد ضعیف شده و مردم سالهاست که به خاطر عملکرد این افراد است که نسبت به این مسائل دلسرد شده اند
خسروی
|
یک شنبه 5 بهمن 1393 - ساعت : 06:04
سلام . آقا محمد . به شاهین شهر خوش آمدی . داداش ما ده ساله تحمل کردیم و چیزی نگفتیم ، ولی دیگه صبرمون به لبمان رسید

در ضمن این نکته را هم بگویم ، که متاسفانه همه در جامعه زندگی میکنیم و داریم میبینیم که مردم به شدت دارند از نظام و اسلام به خاطر عملکرد ، چند تا از مسئولینی مثل امام جمعه شاهین شهر ، فاصله میگیرند . بالاخره تعارف که نداریم ! باید تا دیر نشده یک فکری کرد ، اوضاع خیلی خراب است ،باید در ساختار مدیریت کشور اصلاحاتی صورت بگیره و گرنه با این امام جمعه ها و مدیران و این نمازجمعه ها ، سرنوشتی بدی در انتظار ماست ! فقط به چند نفر که به نمازجمعه می آیند اکتفا نکن ، سطح عموم مرد را ببین ، خیلی مردم ناراضی هستند ! این تریبون نماز جمعه باید حقوق مردم را فریاد بزنه
حامد
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 14:39
احتمالا ... خوب نبوده وگرنه این ....که گفته علت دیگه ای نمیتونه داشته باشه. وقتی به انسانها بیشتر از یک بنده خدا توجه میشه نمونش میشه این آقا و امثالش که متاسفانه کم هم نیستن

یعقوب
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 02:37
این جملهء آخر که از حضرت علی علیه السلام زدید که (سخنان و اوامر مالک را گوش فرا دارید چنانکه مطابق حق باشد ، از آن پیروی کنید ) را در مقایسه با صحبتهای آقای صالحیان که می گوید (ما اگر کارهامون رو سیاستمون رو زندگیمون رو عبادتمون رو مسجدمون رو حلالمون رو حراممون رو تنظیم کنیم ، عقربه خودمون رو با عقربه امام جمعه در یک شهر کارهامون مشروعیت پیدا میکند.) مقایسه می کنیم می بینیم امام معصوم دربارهء شخصیتی همچون مالک اشتر چنین چیزی نگفته که آقای صالحیان دربارهء امام جمعهء شاهین شهر گفته ، حالا دلیل این کارها و صحبتها چیست جای تامل دارد و باید فهمید به چه علت است ؟!!!!!!!!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:49
دل من چند روزه خون شد و سوخت!
بهر این سوخته پُماد کجاست؟

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:45

هلا، دين‌فروشان دنيا‌پرست!
سكوت شما پشت ما را شكست
چرا راه را نبستيد بر دشنه‌ها؟
چرا نداديد آبي به لب تشنه‌ها؟
چرا نرفتيد گامي به فرمان عشق
چرا نبرديد راهي به ميدان عشق
اگر داغ دين بر جبين مي‌زنيد
چرا دشنه بر پشت دين مي‌زنيد؟
خموشيد و آتش به جان مي‌زنيد
زبونيد و زخم زبان مي‌زنيد
كنون صبر بايد کرد بر اين داغ‌ها
كه پر گل شود كوچه‌ها و باغ‌ها

سوارالدین
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:41
بکوشید و خوبی به کار آورید
نکوشید خیطی به بار آورید!

میز بافا
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:38
یکی از بزرگان به شکلی تمیز

شنیدم که چسبید عمری به میز!

چو گیسویِ مه‌طلعتانِ «طراز»

مدیریت و عمر او شد دراز

به هنگام نزعش ز خویشان کسی

برآن میز زد زور بیجا بسی

نشد کَنده میز از برِ محتضر

مگر شد از آن محتضر را خبر

بزد شیشۀ قرص را بر سرش

که میزش نگردد جدا از برش

همه در عجب چون پس از مرگ نیز

نداد از کف خویش دامان میز

نگو میز بر کس ندارد وفا

تو بنگر وفاداری میز را

شده میّت و میز با هم کفن

در این کار حیران شده گورکن

جدا کردنش چون نه مقدور شد

به همراه آن میز در گور شد!

سنگ قبر
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:36
قبرنشته یک مدیر:
ای مدیران که در این دنیایید
«یا از این بعد به دنیا آیید»

«این که خفته‌ست در این خاک منم»
از مدیرانِ قدیمِ وطنم!

یاد آن دورۀ بشکوه، به‌خیر!
یاد آن لذّت انبوه، به‌خیر!

جان‌نثاران همگی دورم جمع
جمله پروانه و من همچون شمع

پاچه‌ام تا که کمی می‌خارید
پاچه‌خار از همه سو می‌بارید!

چونکه از زحمت امضا کردن
خسته می‌گشت مرا گاهی تن -

بود کاناپه و بالش، حاضر!
شانه‌مالان(!) پی مالش، حاضر!

لیک طرحی دگر آورد فلک
بخت ‌بد پای مرا کرد فلک

چون ورق نیز چو بختم برگشت
داخل حجله عروسم نر گشت!

از مدیریت خود عزل شدم
مایۀ لودگی و هزل شدم

پاچه‌خاران همه دلسخت شدند
پاچه‌گیرِ منِ بدبخت شدند!

تو نپندار بسی غم خوردم
صبح معزول شدم،شب مُردم!

پند گیرید از این قصّۀ من
گر توانید، نمیرید اصلاً!

شده جانی که ندارم بر لب
پاچه‌خارم شده مور و عقرب

لیکن آن وسوسه و شور و شرم
به‌خدا هیچ نرفته ز سرم

گر چه این دخمه شده ماوایم
باز هم در طلب دنیایم

هر کجا پُستِ خوش و میزِ نکوست
مرده و زندۀ من طالب اوست!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:31
مگس! نادان! نفهم! فتنه گر! و...
در فحش لذّتی‌ست که در احترام نیست!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:28
بار غم، دستار زاهد، نرخ باده، رطل ما
جان مردم، گوش مسئولان گران است و گران!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:28
دور قاب عشق او زین بعد می‌چینم خیار
مدتی شد تا که بادنجان گران است و گران

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:27
عاشقی خود سهل باشد، وصل جانان مشکل است
درد، مجانی ولی درمان گران است و گران

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:23
دکتر! کم آوردی
مشکل تر از درمان صد درد است
درمان بی دردی

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:18
من دیگه حرفی ندارم....

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:18
عجب!

استفتارهبری
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:16
س 68: گاهی از بعضی از مسئولین، مسأله‏ای به عنوان «ولایت اداری» شنیده می‏شود که به معنای لزوم اطاعت از دستورات مقام بالاتر بدون حق اعتراض است. نظر جنابعالی در این‌باره چیست؟ و وظیفه شرعی ما کدام است؟
ج: مخالفت با اوامر ادارى که بر اساس ضوابط و مقررات قانونى ادارى صادر شده باشد، جايز نيست. ولى در مفاهيم اسلامى چيزى به عنوان ولايت ادارى وجود ندارد.

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:10
آقای صالحیان آخه ساعت امام جمعه شاهین شهر عقربه هاش کجه!!!!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:09
صالحیان گفت: «در کل کشور سپس در هر شهری هر حرکتی اجرایی فرهنگی سیاسی. با حضور امام جمعه با ولایت او که از ولایت فقیه گرفته باذن او مشروعیت پیدا میکنه...»!!!
راست می گویی؟؟؟؟؟

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 22:02
آقای صالحیان ببخشید! گلاب به رویتان! مردم شاهین شهر را چی فرض کردید که این حرفها را زدید؟

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:58
واژه ها امروز ابعاد جدیدی یافتند
گر به جای رشوه گفتی پول چایی بهتر است

بازهم برای صالحیان
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:58
هر که مشکل دارتر باشد مقرّب تر شود
گاو پیشانی سفید از سرحنایی بهتر است

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:57
فکر کردن بین این اشخاص خودش دیوانگی است
لاجرم افکار مالیخولیایــــــــــــــــــــــی بهتر است

برای صالحیان و...
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:56
دائما" بین بد و بدتر مخیّر می شویم
جبر از این اختیارات کذایی بهتر است

تقدیم به ...
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:55
نوشدارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی
مرغ بخت من، تو اینطوری نیایی بهتر است

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:54
ای شاهینشهر برای تو جز افسوس نداریم
با این همه غمخوار چه جای نگرانی است؟

یک معلم
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:52
ای قوم - جسارت نشود- دیرزمانی است
از غیرت و از دین نه نامی نه نشانی است

شیرفرهاد
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:47
آقای صالحیان! آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی که گفتی یعنـــــــــــــــــــــــــــــــــــی چه؟!!

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:47
اگه مردم میخواستن منتظر عقربه های ساعت امام جمعه شاهینشهر باشن اونوقت باید تو فتنه ساکت میشدن... من یادمه آقای صالحیان پارسال تو سخنرانی 9 دی تو تالار شیخ بهایی گفت: ساکتین فتنه خائن بودن(نقل به مضمون)! صدر و ذیل صحبتهای ایشون بهم نمیخوره...! گاوگیجه گرفتم والا

مسئلتن
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 21:44
حاج آقا صالحیان! مسئلتم: اونوقت اگه امام جمعه خلاف جهت عقربه ها چرخید چه باید کرد؟؟؟

ح.ص
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 16:23
این آقای ناصر در نظر خود گفته که مسئول دفتر امام جمعه گفته که شاهین شهر شیر اطمینان نظام است من معنای این حرف را متوجه نشدم و از چند نفر پرسیدم که می دانید منظورش چیست ؟ ، که بالاخره یک نفر می دانست و برایم توضیح داد که واقعا دیدم حرف زشتی زده است .
حالا سوءال من این است که آیا یک چنین شخصی با این تفکر بدرد این جایگاه می خورد ؟
این حرف ایشان یعنی اینکه کار فرهنگی هم در شاهین شهر فایده ای ندارد و فقط باید به یک نحوی شاهین شهر را جمع کرد که به دیگر شهرها سرایت نکند.
واقعا که انسان از این افراد سالها در حیرت می ماند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
جواد
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 00:25
من هم برای سوءال شده بود این حرفی که زده یعنی چه وحالا که فهمیدم می گویم با ایشان باید برخورد قضایی شود ، این حرف یعنی توهین به همهء مردم شاهین شهر .
دلسوز
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 09:37
اسلام به ذات خودندارد عیبی هرعیب که هست ازمسلمانی ماست

میثم
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 02:28
این همه شما پیگیر بودید تا در مورد امام جمعهء این شهر اتفاقی بیفتد که یا امام جمعه تغییر کند و یا بعضی از رفتار و عملکردهایش تغییر کند و نتیجهء آن چه شد ؟!!!!!!!!!!
چیزی که من دیدم این بود که مسئول بالاتر ایشان یعنی آقای صالحیان آمد و در مصلای شاهین شهر صحبت کرد و چیزی که من فهمیدم این بود که نه تنها آقای ملکیان تغییر نمی کند بلکه ما هم باید مثل ایشان شویم و عقربه های خودمان را با ایشان تنظیم کنیم تا کارهایمان مشروعیت پیدا کند .
یعنی وقتی بعضی اعضای شورای شهر هر کاری می کنند تا رای بیاورند نه تنها نهی از منکر نکنیم بلکه با آنها تعامل هم داشته باشیم .
یعنی در تریبون نمازجمعه به هیچ کس انتقاد نکنیم مگر جریان سیاسی مخالف نظرمان ( مثل دولت قبل را که انتقاد می کرد ) و یا انتقاد و توهین به منتقدین که آنها را مگس و نادان و نفهم می نامید .
و یا در فتنه سکوت کنیم واز رهبری و نظام دفاع نکنیم و ...

ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 01:25
دوستان یه آقای محمدی از سپاه زرین شهر گفته بود به ملکیان بگید کاری نکن که بگم بلایی که تو زرین شهر سرت آوردن اینجا هم سرت بیاورند نظرتون چیه یک گروه بیان و تبادل تجربیات بین شاهین شهر و زرین شهر راه اندازی کنیم انشاالله جواب میده ها!!!

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 22:51
من تحقیق کردم محمدی توسپاه زرین شهر ندارن
ناشناس
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 01:15
راستی این قسمت دومش کی میاد سریالش کنید خیلی با مزه تر میشه!

سید محسن
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 00:33
خبر فوری:
آقای .... با حفظ سمت های قبلی مسؤل تنظیم کردن عقربه های مردم با امام جمعه شد.
(از همین امروز به فکر تنظیم عقربه های خود باشید)
ستاد تنظیم عقربه ها.......(جراید)

اکبر ع
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 23:44
سلام. جناب آقای صالحیان؛
از مقايسه روش امام حسين(عليه السلام) و عملكرد ابن زبير، به دست مي آيد كه فاصله بين اين دو شخصيت بسيار عظيم و گسترده است; يكي در راه نيل به رياست و براي حفظ مقام شخصي، كعبه را سپر بلا گرداند و ديگري خود و اهل و عيالش را بلاگردان كعبه; يكي اسلام را فداي شخصيت خويش كرد و ديگري خود را فداي اسلام......!!!!!

مسیح انصاری
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 21:14
از بین نظرات ارسال شده نظر سید محسن جذاب تر است. آقا جان! آقای ملکیان داره عمدا این کارها را انجام میده تا ماها عملا ببینیم ...... آقای ملکیان داره به خاطر اینکه ما ها ..... را دریابیم آن کار ها را میکند و ...... پس /چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید/. پس ما باید قدر دان او باشیم که با ...... قصد تنظیم عقربه های ما را دارد و ما را عاقبت به خیر می کند.

ی.بهزادی
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 17:50
کامنت سید محسن حرف نداشت؛نظر طنز آمیزش به دل می نشیند

م.ی
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 15:29
اگه مردم تو این 12 سال می خواستند خودشون را با آقای ملکیان تنظیم کنند که اتفاقات بسیار بدی در شاهین شهر می افتاد ، مثلا در همین فتنه 88 اگه نیروهای مومن و انقلابی می خواستند مثل ایشان سکوت کنند که شاهین شهر اولین شهر ایران بود که سقوط می کرد و به دست عده ای اندک و مخالف نظام می افتاد و الان احتمالا خیلی از مسئولین بهایی و منافق و عناصر پهلوی بودند .
و اون موقع آقای صالحیان می توانست بیاید در مصلای شاهین شهر واین حرفها را بزند ؟!!!!!!!!!

پاسخ ها
مرتضی
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 15:49
نکتهء مهمی را گفتید ، واقعا اگه مردم می خواستند مثل این افراد باشند سالها بود که این نظام از بین رفته بود ، واقعا باید خدا را شکر کرد به خاطر نعمت ولایت فقیه و وجود دو رهبر انقلابی و شجاع از اول انقلاب تا حالا یعنی امام راحل و حضرت آقا .
رسول ر
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 12:47
از این تاسف برانگیز تر این است که مسئول دفتر امام جمعه ، آقای نریمانی رفته با افتخار صحبتهای صالحیان را گذاشته روی سایت !!! تازه تبلیغش را هم میکنه !!! آخه خجالت نکشیدی ، رفتی این صحبتها را گذاشتی روی سایت !!!
تو که آخوند هستی نفهمیدی که این حرفها را هیچ کسی تا به حال نزده !!
اگه فردا یکی اومد نعوذبالله گفت امام جمعه شاهین شهر سیزدهمین امام معصوم است ، تو باید بذاری ، روی سایت !!! پس درس آخوندی برای کی خوندی ؟!

پاسخ ها
مجتبی
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 15:07
این آقا کارش همینه و اگه قرار بود که روی این صحبتها تفکر کنه و ببینه که آیا با دین جور در مییاد و همچنین اگه به لباسی که پوشیده نگاه می کرد که این حرفها را تایید نمی کرد و تازه تذکر هم می داد که این حرفها درست نیست و اگه در این سالها می خواست از این تذکرات بدهد که الان مدتها بود که دیگر در دفتر نبود .
حسینعلی
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 23:29
آخه هر چی ملکیان بزرگتر بشه ، برای ایشون هم بهتره ، آخه ایشون باب ملکیان است!!
ناصر
|
پنج شنبه 2 بهمن 1393 - ساعت : 00:37
این مسئول دفتر امام جمعه کارها و حرفهای عجیب زیاد داره ، مثلا قبلا گفته بود شاهین شهر شیر اطمینان نظام است ، که نمی شود خیلی آن را توضیح داد چون توهین به مردم است ، ومعلوم نیست روی کارهایش فکر می کند یا خیر ؟!!!!
حالا بیاید تبلیغ صحبتهای آقای صالحیان را بکند که خیلی تعجب ندارد.
مرصاد
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 12:04
انصافا جناب آقای حسن رحیم پور ازغدی تو همین روز (93/10/28) سخنرانی کرد ........
ایشون هم سخنرانی کرد...!
نکاتی که آقای پورازغدی در مورد نمازجمعه گفتند کدامیک در نماز جمعه شاهین شهر وجود دارد که حجت الاسلام صالحیان ، مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان اینقدر از نمازجمعه شاهین شهر تعریف کردند
این تذهبون؟؟؟؟؟؟

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 15:12
تاریخ سخنرانی رحیم پور 26دی می باشد
سيد محسن
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 10:12
حتي با سطحي ترين نگاه ها و بر داشت ها از آموزه هاي ديني كه به واسطه ي علما از معصومين به ما رسيده است مي توان به سادگي در يافت كه اگر ما حلال و حرام و ساير شئونات زندگي مان را با ملكيان تنظيم كنيم در روز قيامت ما هم بايد پشت سر او به ...برويم. همچنين مسئوليني كه حكم ملكيان را تمديد مي كنند هم در اين گمراه كردن بزرگ مردم شريكند.اين مطلب كه گفته شده ما بايد شئونات زندگيمان را با ملكيان تنظيم كنيم خود يك امر به منكر بزرگ است مگر اينكه مراد اين جمله اين باشد كه طبق جريان ادب از كه آموختي؟ گفت از بي ادبان، ما ببينيم كه ملكيان نهي از منكر نمي كند پس ياد بگيريم كه ما بايد حتما نهي از منكر كنيم و ببينيم ملكيان در فتنه ساكت است پس ياد بگيريم كه وظيفه ي ما رو شنگري در زمان فتنه است و همين طور يكي يكي فعاليت ها و طرز فكر ملكيان در رابطه با امور مختلف را ببينيم و برعكس عمل كنيم. صد البته اگر منظور آقاي صالحيان از تنظيم كردن ما با ملكيان اين گونه بوده باشد بايد گفت كه ايشان حقا و انصافا راه نجات را به ما نشان داده است.

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 12:14
سید خیلی عالی گفتی . حال کردم
علیرضا
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 14:52
ایول ، واقعا گل گفتی ، منم کلی کیف کردم ، تنها راه توجیه حرفهای آقای صالحیان همین میتونه باشه .
جوان
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 09:22
این سخنان نتیجه ای جز کم شدن جمعیت جوان در نماز جمعه شاهین شهر ندارد.

ناشناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 09:12
من دیگه حرفی ندارم!!!

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 07:55
من نیم ساعت قبل از خطبه ها با ایشان صحبت کردم موضوع اقای ملکیان را که مردم ناراضی هستند وبه ایشان پیشنهاد دادم یک ماه امام جمعه موقت بگذارند
ان وقت جمعیت حاضر در نماز جمعه و دیدگاه مردم را مورد ارزیابی قرار دهند
شاید ما اشتباه کنیم؟ ودر مورد سکوت امام جمعه در رابطه با کشاورزان گرگاب که انصافا ایشان در سخنرانی خود به این مطلب اشاره نمودند . اما
هنوز برای من جای سوال است که امام جمعه هر شهری را مردم باید دوست داشته باشند یا مسئولین لطفا ذهن ما را روشن کنید . باتشکراز بازگو کردن درد کشاورزان .

ناشناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 02:32
واقعا برای ایشون و منسوبین همفکر و همراه ایشون متاسفم. ولی چه فایده...
آنچه به جایی نرسد فریاد است.

م.ط
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 01:09
آقا ما بگیم غلط کردیم کافیه ، اصلا آقای ملکیان هر چی دوست داره تو این شهر بمونه ، خدا وکیلی ما راضی نیستیم که بخواهند برای این کار چیزهای تازه ای به دین اضافه کنند !!!!!!!!!!!!!!!

حسین
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 00:49
از یک جهت خوب است که بالاخره یک نفر آمد و خواست یک جوابی به منتقدین بدهد چون خود امام جمعه که نسبت به عملکرد و انتقاداتی که نسبت به او می شود اصلا پاسخگو نیست .
ولی از جهتی دیگر باید گفت کاش ایشان هم سکوت می کرد و اصلا جوابی نمی داد ، ولی حالا که صحبت کردند بگویند این سخنان نظر خودشان است یا نظر دین و ائمهء معصومین و نظر علمای دین ؟ آیا کسی دیگر هم این نظر را دارد ؟ اگر دارد آدرس بفرمایند تا ببینیم و مطلع شویم .
البته من فکر می کنم ایشان چاره ای نداشتند ، و در دفاع از آقای ملکیان کار دیگری نمی شد انجام داد ، آخه انتقاداتی که به ایشان وارد است را چگونه می خواهند جواب دهند ؟ به طور مثال اینکه در فتنه ساکت بوده اند را چگونه می خواهند جواب دهند؟ خوب چاره ای نیست که طوری دلیل بیاوریم که مردم اصلا انتقاد نکنند .

نادر
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 00:36
دین شد بازی دست برخی !!!
برای حفظ جایگاه خودشون ، هر مشروعیت الهی برای خود درست میکنند !

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 08:01
هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد !!! حالا شما هی برید تو سرتون بزنید و بخواهید از دین دفاع کنید وقتی علمای بزرگ اینقدر مسخره استفتاء و بهره برداری ابزاری از دین می کنند بهتره خودمون کلاه خودمون را قاضی کنیم و فقط به خدا پناه ببریم .از فتنه های آخر زمان و خدا منجی واقعی ما را برساند . به امید ظهور حضرت مهدی (عج)
سید
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 08:45
از پزشکی و هنر و مهندسی و .... هم استفاده غلط میشود !
آیا میشه گفت چون عده ای از پزشکی برای منافع شخصی خود و یا حتی ضرر به مردم استفاده مینمایند ، پزشکی را کنار بگذاریم ؟!
دین هم همینطوره ، مثل پزشکی نیاز به مراقب داره و مراقب هم مردم هستند ، که نگذارند ، برخی دین را به انحراف ببرند

ما یک رهبر بی نظیر داریم و برخی مسئولین که از رهبری هزاران کیلومتر دور هستند !!!
یکی از مگس های شاهین ش
|
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - ساعت : 00:17
احسنت به این استدلال دندان شکن. انتظارهست امام جمعه خودش از این سخنان بی محتوا و غیرشرعی برائت بجوید