امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 دی 1393 - 14:00
برخورد قاطع نیروی انتظامی با توزیع کنندگان قلیان در شاهین شهر
برخورد قاطع نیروی انتظامی با توزیع کنندگان قلیان در شاهین شهر

در اقدامی قابل تحسین از سوی فرماندهی نیروی انتظامی و دادستانی شاهین شهر با توزیع کنندگان قلیان برخورد قاطع صورت گرفت .

طبق گزارشات واصله در حدود 13 چایخانه پلمپ و به دستگاه قضایی معرفی گردیدند !

برخی از این چایخانه ها با در اختیار گذاشتن قلیان به دختران و ایجاد فضایی مختلط و غیر شرعی ، مکانی مناسب برای اراذل و اوباش فراهم نموده بودند .

جدای از مکانهای نامناسب مصرف قلیان ، متاسفانه مماشات برخی مسئولین کشوری با این مقوله در آینده ای نزدیک کشور را دچار بحران سونامی سرطان خواهد نمود ، که به غیر از از بین رفتن جانها ، هزینه فوق العاده سنگینی جهت درمان این بیماریها به کشور وارد خواهد نمود .

لذا جا دارد از دادستان و فرماندهی انتظامی و پرسنل خدوم ناجا در شاهین شهر تشکر لازم را نماییم .

البته قبل از درج این مطلب بسیاری از شهروندان با ارسال پیامهایی به این سایت از این اقدام مسئولین شاهین شهر تشکر و استمرار آن را خواستار شدند .

دوستان میتوانند کلیپ بسیار تاسف بر انگیز مضرات قلیان را در لینک زیر مشاهده نمایید .

http://www.aparat.com/v/eTRym

برچسب ها :
shaparakpay
|
شنبه 19 تیر 1395 - ساعت : 01:03
بجای اینا زمینه کار رو فراهم کنید تا ملت از بیکاری دربیان قضیه قلیون درست میشه

حمید
|
سه شنبه 1 دی 1394 - ساعت : 20:30
شما جوانها را درک میکنید اصلا میدانید آیا بعد از بستن مغازه باید چه کار کنند آیا اینها بدهکار هستند یا نه آیا کاری دیگری بلد هستند آنها شاید 10 سال کارشان باشد و سنشان 50 سال به بالا باشد او باید امر به معاشش را از کجا بیاورد شما مسولين جوابگو هستید و باعث خیلی بی نظميها میشوید

منتقد
|
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 - ساعت : 10:29
متاسفم که به جاي مشغول کردن جوانان به کار و فرهنگ سازي فقط حرف ميزنيم.با پلمپ کردن چايخانه و يا جمع کردن قليان چيزي درست نميشه.گيريم مرحله بعدي که همين دختر و پسرها به پارک ها روي ميارن ، از توي پارک هام جمع شد.کم کم وارد خونه ها ميشه و فاجعه خيلي بدر از ايني که هست ميشه.متاسفانه فقط توي مملکت ما ميگن هر خلافي ميکني تو خونتون بکن

عالیپور
|
دوشنبه 29 دی 1393 - ساعت : 09:56
خدا یار ویاور مسیولین دلسوز نظام مقدس جمهورس اسلامی باشد

پیمان
|
دوشنبه 29 دی 1393 - ساعت : 00:01
با تشکر ، ولی امیدواریم که با دیگر مفاسد ، مخصوصا در سطح مدیران همینگونه قاطع و محکم برخورد شود .

صبا
|
یک شنبه 28 دی 1393 - ساعت : 00:22
بسیار اقدام شایسته و قابل تقدیریست; سپاس
ای کاش . ای کاش مسئولین ثر مورد همه مشکلات مخصوصا فساد مالی اداری قاطعانه عمل میکردند, جوون اگر دلش خوش باشه هدف داشته باشه امید داشته باشه خودسوزی نمیکنه... این را همه میدونند اما انقدر تلخه روشونو برمیگردونند خودشونو به خواب میزنند...
من قلیونی نيستم قضاوت نکن... میگم اگر یکی از گشنگی داره نون کپک زده ی کثیف میخوره بجای اینکه از دستش بگیری و نصیحتش کنی و از ...مضراتش بگی ، یه تیکه نون تازه بده دستش خودش اونو میندازه زمین...

ر.ض
|
شنبه 27 دی 1393 - ساعت : 22:10
ممنون از این اقدام قاطع مسئولین و انشاءالله در موارد دیگر هم همینطور قاطعانه و محکم برخورد کنند.

مرتضی
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 19:56
مسئولین از حالا هم فکری بکنند برای چایخانه و قلیانی پارک بانک استان که هوا که گرم می شود وضعیت بسیار نامناسبی درست می کنند و ما جرات نمی کنیم بخاطر وضعیت فرهنگی آنجا بچه های خود را به پارک ببریم و حالا بحث بی بندوباری و موارد دیگر جای خود دارد .

پاسخ ها
عابدی
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 20:46
آقا مرتضی همین حالا هم که هوا سرد است وضعیت خیلی مناسب نیست زیرا سود فراوانی که قلیان دارد باعث می شود توزیع کنندگان آن در این هوا هم بیایند و مصرف کنندگان که از اصفهان هم می آیند در ماشین به کشیدن مشغول می شوند و دیگر وضعیت پوشش دختران که مشغول کشیدن قلیان هستند و ارتباطات نادرست آنها با پسران بماند .
احمد
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 12:04
من هم تشکر می کنم از مسئولین مربو طه واز دستگاه قضایی تقاضامندم که با این افراد برخوردی صورت گیرد که بازدارنده باشد و دیگر تکرار نشود.

ناشناس
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 12:00
من هم تشکر می کنم از مسئولین مربو طه واز دستگاه قضایی تقاضامندم که با این افراد برخوردی صورت گیرد که بازدارنده باشد و دیگر تکرار نشود.

صادق
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 02:22
با کسانی که مرکز فساد درست کرده اند نباید در حد پلمپ برخورد شود و باید خود این افراد را دادگاهی کرد زیرا امنیت و سلامت جامعه را دچار خطر می کنند ، من یکی از این چایخانه ها را در خیابان رازی شاهد بودم که دخترها و پسرهایی با وضعیت نامناسب رفت و آمد می کردند و اتفاقات نامناسب دیگری هم در این مکان رخ می داد و جالب اینکه در شهر هم شایع کرده بودند که کسی جرات ندارد با ما برخورد کند .

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 27 دی 1393 - ساعت : 14:50
بله درسته این سفرخانه بارها به دختران و پسران اعلام کرده که هیچکس نمی تواند با من برخورد کند من پشتم پر است و با خیال راحت دست دوست دخترتون رو بگیرید و بیایید اینجا
یعقوب
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 01:57
این مطلب هم خود واقعیتی است از اوضاع فرهنگی شاهین شهر ولی فکر کنم اگه امام جمعه این مطلب را ببیند به جای اینکه فکری بکند اینگونه پاسخ می دهد :
چرا روز عاشوراش را ، چرا شب تاسوعاش را ، چرا 28 صفر را، چرا نماز عید فطر را، چرا نماز های جمعه را نمی بینند ، شاهین شهر واقعا مظلوم است چه از نظر دشمنان چه از نظر دوستان نادان و نفهم .

قاسمی
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 23:06
البته جای تشکر دارد ولی جای انتقاد هم دارد که چرا در این شهر بعضی افراد جرات می کنند که در مکانهای عمومی دست به این چنین کارهایی بزنند من یادم هست که قبلا هم بعضی از این مکانها پلمپ شده اند ولی بعد از مدتی باز این کارهای خود را از سر می گیرند ، باید طوری با اینها برخورد شود که دیگر جرات تکرار پیدا نکنند و همچنین درس عبرتی برای دیگران شود .

سید محسن
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 22:34
ضمن تشکر از مسؤلین مربوطه خواستار مساعدت در زمینه ی فرهنگ سازی در حوزه ی دخانیات و مواد مخدر صنعتی هستیم. بدون شک بهترین راه پیشگیری است که میسر نمی شود به جز بالا بردن سطح اطلاعات آحاد جامعه

ایران
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 19:08
خطرناکتر اینکه به صورت مختلط تحت عنوان لژ خانوادگی در مراکزی دایر هست واینجوری میشه که ....بلهههه

محمد
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 15:34
با تشکر از مسئولین مربوطه از این برخورد قاطع .
ولی باید یکبار برای همیشه جلوی این اتفاقات گرفته شود ، با این خطری که این قلیان و موارد شبیه به آن دارد (همانطور که در کلیپ مربوطه به خوبی بیان شد ) هیچ جای درنگ و سهل انگاری نمی باشد و علاوه بر اینکه در مکانهای عمومی مفاسد و خطرات دیگری نیز برای نسل جوان دارد ( مانند مواردی که مرصاد در نظر خود بیان کرد ).
و مسئولین مربوطه در شهر نباید منتظر مسئولین کشوری بمانند تا آنها قانون یا بخشنامه ای تصویب کنند و باید خود اقدام اساسی را انجام دهند (اگر واقعا دلسوز مردم هستند ).
و شورای تامین و ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شاهین شهر می توانند مصوبات محکم و قاطعی دربارهء این موارد (وهمچنین موارد مشابه ) داشته باشند و بعید است که مسئولین کشوری با این مصوبات مخالفت کنند و اگر هم مخالفتی شد خیلی محکم بایستند و به آنها بگویند اگر شما به فکر سلامتی جسمی و روحی مردم کشور نیستید ما نگران سلامتی مردم شهر خود هستیم .

پاسخ ها
یک پدر
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 00:36
پیشنهاد خیلی خوبی بود که نشان می دهد مسئولین واقعا دلسوز مردم هستند یا خیر ؟ ما واقعا نگران فرزندان خود هستیم .
بسیجی
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 13:33
از تلاش های بی وقفه جناب سرگرد حسنوند و کارکنان خدوم پلیس اطلاعات و اماکن نیز کمال تشکر را داریم

پاسخ ها
حسین
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 01:06
واقعا باید تشکر اصلی را از اینها کرد زیرا سختی این کار در اصل بر دوش این افراد بوده است .
م.ی
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 12:56
واقعا با این خطر بزرگی که قلیان دارد و با این سرعتی که در حال فراگیر شدن است چرا مسئولین برخورد قاطع و مناسبی برای همیشه انجام نمی دهند ؟!!!!!
اینجاست که مشخص می شود که چه مسئولی واقعا دلسوز مردم است ، مسئولی دلسوز است که در این مواقع محکم بایستد و جلوی این موارد را بگیرد اگرچه برایش دردسرهایی را هم داشته باشد .

مجتبی
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 12:31
برخورد خیلی خوبی بود ولی خدا کنه مقطعی نباشد و با کسانی هم که در پارک بانک استان قلیان توزیع می کنند برخورد قاطع صورت گیرد زیرا در آنجا بچه های کوچک هم رفت و آمد می کنند و از لحاظ فرهنگی بسیار نامناسب می باشد .

م.ط
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 12:02
من هم از این اقدام قاطع نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تشکر می کنم و تقاضا دارم این برخورد در حد پلمپ نباشد و کسانی که با گستاخی این مکانها را تبدیل به مراکز فساد کرده اند برخوردی صورت گیرد که درس عبرتی برای خودشان و دیگران باشد .

ک.نفری
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 00:28
سلام از جناب سرهنگ مختاری بسیار ممنونم ان شاء ا... خدا به ایشان توفیق بدهد

نادر
|
چهارشنبه 24 دی 1393 - ساعت : 23:26
دمشون گرم ، دیگه شورش را در آورده بودند ، این زنها چرا قلیون میکشند !

بابا اینها فردا چطوری میخواهند مادر باشند و بچه هاشون را بزرگ کنند

مرصاد
|
چهارشنبه 24 دی 1393 - ساعت : 22:14
متاسفانه در سایه غفلت مسئولین علاوه بر استعمال قلیان کارهای منکری چون اختلاط دختر و پسر - مصرف مشروبات الکلی و توزیع مواد مخدر نیز صورت میگیرد
به هر حال از اقدام قاطع نیروی انتظامی و دستگاه قضایی کمال تشکر را دارم