امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 دی 1393 - 00:57
خداحافظی تلخ رئیس اداره تبلیغات شاهین شهر
خداحافظی تلخ رئیس اداره تبلیغات شاهین شهر

دیروز در فرمانداری شاهین شهر مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و قدیم اداره تبلیغات شاهین شهر برگزار گردید .

این مراسم بدون تشریفات خاصی و با حضور چند نفر معدود و بدون حضور رئیس سابق اداره تبلیغات برگزار گردید .

البته جناب حجه الاسلام اسلامی مدتهای زیادی بود که به علت ناملایماتی که از سوی امام جمعه شاهین شهر انجام گرفته بود ، در خواست انتقال خویش را از شاهین شهر خواستار شده بود .

حجه الاسلام اسلامی بارها در طول مدیریت خویش تاکید نموده بود که از همان ابتدای ورود به شاهین شهر ، امام جمعه شهر به اینجانب و اداره تبلیغات به عنوان رقیب نگاه می نمود ، و هیچ موقع به این سازمان نه کمک مالی و نه کمک معنوی نمود ! گرچه اداره تبلیغات بارها حسن نیت خود را به امام جمعه شاهین شهر ابراز مینماید و از ایشان میخواهد که این اداره را به عنوان بازوی خود بپندارد ولی هیچگاه امام جمعه در عمل کمک حال ، اداره  نبود ! 

در حالیکه امام جمعه شاهین شهر بارها از تریبونهای مختلف مدعی است که مسئولین این شهر دارای اتحاد و همدلی کم نظیری میباشند ولی برخلاف ادعای ایشان شاهد هستیم که هر مسئولی که بخواهد در این شهر صاحب شخصیت مستقل و صاحب فکر و اندیشه باشد و بر اساس متدهای فرهنگی عمل نماید ، از سوی امام جمعه مورد غضب قرار گرفته و مجبور میگردد که عطای صندلی مسئولیت را به لقایش واگذار نماید !!! یا اینکه خون دل بخورد و دم بر نیاورد !

به هر حال گرچه مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات در شأن ایشان نبوده و به صورت صحیح از زحمات حجه الاسلام اسلامی تشکر نگردید ، ولی ما به نوبه خود از شخصیت مستقل ایشان تشکر مینماییم .

و برای جناب آقای مرادی هرندی رئیس جدید اداره تبلیغات شاهین شهر آرزوی موفقیت و توفیق را داریم .

برچسب ها :
ناشناس
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 22:53
شعار همه مسئولین شاهین شهر یک صدا
با ملکیان باشو و پادشاهی کن
بی ملکیان باشو و هرچه خواهی کن

ناشناس
|
یک شنبه 21 دی 1393 - ساعت : 17:24
به آقای ملکیان عرض می کنیم که وقتی آمدی شاهین شهر جلوی پایت گاو کشتند و امروز هم اگر بخواهی از شاهین شهر بروی جلویت گاو خواهند کشت و خوشحال خواهند شد

طلبه
|
یک شنبه 21 دی 1393 - ساعت : 15:16
این آقای نجیمی می گفت من در مقابل فتنه چه کارهایی که نکرده ام و حالا بیام دست به ساکتین فتنه بدهم ؟!!!
حالا سوءال من از آقای نجیمی این است که تحلیل چپکی و غلط پوستر یک برنامه که بر ضد فتنه گران و ساکتین فتنه است کمک به چه کسانی است ؟
آقای نجیمی کجا داری میری ؟!!!!!!

پاسخ ها
ع.ر
|
سه شنبه 23 دی 1393 - ساعت : 01:44
این آقایان با این کارها دنبال چی هستند ؟ به چی می خواهند برسند ؟ واقعا با این تحلیل به کجا رسید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
م.ط
|
یک شنبه 21 دی 1393 - ساعت : 12:07
این آقای نجیمی اگه نمی خواهد از این تحلیلهای غلط و غلوط خود دست بردارد و یک پوستر را اینگونه تحلیل کند ما هم بیاییم و دوران مسئولیت ایشان در سپاه شاهین شهر را تحلیل کنیم که نکات جالب و شنیدنی بسیار دارد .

ناشناس
|
یک شنبه 21 دی 1393 - ساعت : 07:23
اصلا ممکن است در خیابانها شیرینی پخش کنند واقعا فکر میکنم اگر خودشون زودتر بروند خیلی براشون بهتره چون کم کم داره حجم اعتراضات علیه ایشون آنقدر زیاد میشه که شاید نشود اتفاقات و پیامدهای آنرا پیش بینی کرد مثل جلس. شب گذشته که تبدیل شده بود به اعتراضات همه جانبه علیه ایشون.

م.ی
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 23:54
امشب جلسه خداحافظی حاج آقا اسلامی خیلی خوب بود با اینکه دستگاه تبلیغی شهر برای این کار بسیج نشده بود ولی مردم زیادی آمده بودند ، و مردم زیادی از رفتن آقای اسلامی ناراحت بودند ، حالا آقای نجیمی که به طور مثال از سپاه رفت کسی ناراحت شد یا خوشحال شد ؟ و اگه آقای ملکیان خواست برود مردم ناراحت می شوند یا خوشحال می شوند ؟

رضا
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 23:42
بالاخره ار حاج آقا اسلامی نام نیکی ماند ولی برخی مسئولین دیگر هم از این شهر میروند ، ببینیم چه نامی از آنها باقی می ماند !!!

ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 22:52
خواهشی که بنده از جناب آقای ملکیان دارم اینه که محض رضای خدا جای دیگری را برای تبلیغ و بسط دین مبین اسلام انتخاب کنند 12 سال خدمت شما در این شهر تاثیر چشم گیری نداشته حاج آقا

ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 22:09
کف روی آب هم همونایی هستند که با رفتنشون حق مشخص خواهد شد انشاالله

ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 22:07
بله ما هم تاکید میکنیم که خانه از پایبست ویران است. خواجه در بند نقش ایوان است شعر زیباییست ولی در وصف خودتون

ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 22:03
دوستی که دلت میخواهد به اصل مطلب بچسبی حتما شنیدی که الناس علی دین ملوکهم یعنی برای اصلاح تمام آسیبهای اجتماعی که گفتی نیاز به ملوک صالح دارید نه مثل این ... که تنها چیزی که در وجودش نیست صلاحیت و صداقته تازه رهبری از مهمترین شئونات امر به معروف را حوزه مسئولین میدانند پس بهتره ذهن دوستان را با این حرفهای به ظاهر قشنگ منحرف نکنید.

ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 13:07
خانه از پاي بست ويران است خواجه در بند نقش ايوان است
آي اوناني كه لينك گذاشتيد بابا بسه ديگه ول كنيد اين حرفا رو تورا بخدا به اصل مطلب بچسبيد اينا همش فرع قضيه است پس اگه شما مردم هم به فكر اين مسايل باشيد كه مثال كف روي آبه پس كي بياد از اوضاع فرهنگي و اين نابساماني هاي اجتماعي مثل طلاق و اعتياد و حجاب و .... انتقاد كنه؟؟؟ !!!!!

محمد
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 08:31
آقای اسلامی متاسفانه دید حکومتی نداشت واز کسانی که باعث جابجایی او شدند باید تشکر کرد.

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 20 دی 1393 - ساعت : 13:11
اگر آقای اسلامی هم مثل برخی مسئولین که فقط پشت سر امام جمعه حرف میزنند ، و رو درو ، تعریف و تمجید میکرد !!! دید حکومتی داشت !!! معنای دید حکمتی را هم فهمیدیم !!!
امیر
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 16:54
به اون دوستمون هم عرض کنم که حضور مدیران در شهر حس ناسیونالیستی نیست بلکه خود عین تقواست چرا که هر عقل سلیمی تایید میکند که مدیر داخلی دلسوزتر و در دسترس تر از افرادی است که اصلا در شهر ساکن نیستند ...

امیر
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 16:51
ولی از همه اینها مهمتر اینه که امام جمعه نمیخواهد که رد پاش بعنوان گرداننده اصلی این وقایع در شهر آشکار بشه و خصوصا بعد از تمدید مشروط حکمش خیلی سعی میکنه طوری وانمود کنه که انتقاد پذیر شده ولی استدعا دارم دوستان از اصل یعنی حضرت آقای ... غافل نشوند چرا که با رفتن ایشون از این شهر خیلی از مشکلات حل میشه انشاالله

امیر
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 16:46
برای اطلاع دوستان عرض کنم آقای مرادی هرندی مسئول اداره تبلیغات اردستان بودند . بحث آقای نجیمی هم اکثرش درسته و افرادی که به فعالیتهای اخیر ایراد میگرفتند همه استدلال ایشون رو و عینا جملات ایشون رو تکرار میکردند ... و با همون استدلالهای مضحک زیرآب اسلامی را تا تهران زدند یعنی یه جورایی عامل پشت پرده ولی...

رسول
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 10:30
سلام
لازم می دونم چند تا نکته را عرض کنم.
اولا حجت الاسلام مرادی اهل هرند نیستند و فقط قبلا رئیس سازمان تبلیغات هرند بودند که اگه این از نظر شما جرمه واقعا باید برای اسلام و مذهب تاسف خورد که شما اسمتون را مذهبی و ولایتی گذاشتی و هر چی دلتون می خواد میگین.
دوما دکتر امینی هرندی چند سال قبل از حضور آقای ذاکری در این شهر مشغول خدمت بودند و شاید کسی لایق تر از ایشون نیست که سازمان هلال احمر را به دستش بدن.
سوما خواهش می کنم که در مورد مردم هرند و شهر هرند با نیش و کنایه حرف نزنید .این شهر همون شهری که خیلی زودتر از شما شاهین شهری ها!!!!!!!!! دارای شهرداری بوده و از قدیم الایام با نام دارالمومنین ازش یاد می شده و با تقدیم 72 شهید سرافزار به انقلاب مهر افتخاری بزرگ در سینه دارد.

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 11:56
واقعا متاسفم....
حسن ناسيوناليستي شما خيلي قويه
طبق نص صريح قرآن ملاك برتري افراد تقواست نه شهر و ...
یک دوست
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 11:56
رسول جان . چرا زود قاطی میکنی !
اولا من که مطالب را خواندم ، متوجه شدم که دوستان دارند مزاح میکنند
دوما ما با هرندی ها مشکلی نداریم . برای مثال شهردار شاهین شهر آقای ذاکر متعلق به هرند است و با اینکه ایراداتی در ابتدای کار داشت ولی اکنون بدون حاشیه و با قوت و شبانه روزی داره برای شهر کار میکند
سوما مشکل ما با امام جمعه است
چهارما ما با رئیس جدید اداره تبلیغات هم مشکلی نداریم ، تا وقتی که عملکرد وی را ندیده ایم ، اگر مثل شهردار عملکرد خوبی داشته باشد که دیگر مشکلی نیست
پنجما البته دوست داریم که رئیس اداره تبلیغات از شهر خودمان باشد ولی با حضور امام جمعه در این شهر چنین امری تحقق پیدا نمی کند
شهروند وظیفه شناس
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 04:33
باید ورود هرچیزی که داخل هر شهری وجود دارد را از شهر های دیگر ممنوع کرد.حتی مدیران اجرایی تا به مشارکت واقعی مردم در اداره شهر دست یابیم؟

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 23 دی 1393 - ساعت : 11:11
ضمن عرض سلام خدمت دوستان شاهین شهر و عرض تبریک در خصوص انتخاب حضرت حجه الاسلام و المسلمین مرادی به عنوان رییس اداره تبلیغات اسلامی شاهین شهر -با عنایت به آشنای که با آقای مرادی دارم ایشان از روحانیون متدین و سوابق کاری ایشان ریس اداره تبلیغات اسلامی هرند و همچنین سمیرم و اردستان و مدت کوتاهی نیز مسوول امور مساجد اداره کل بودند آقای مرادی از نظر اجتماعی فردی خوش اخلاق و با کارکنان خود در طول خدمت ارتباط صمیمی داشته واز لحاظ دینی متدین و از لحاظ سیاسی میانه رو و پیرو ولایت فقیه واز تندروی های جناحی به دور است وعامل موفقیت ایشان در شهرستانهای مختلف بر این مبنا بوده است
سید محسن
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 01:29
یک مسابقه ی پیامکی:
به نظر شما چهارمین هرندی که قرار است در شاهین شهر مسؤل شود کیست و چه سمتی در انتظار اوست؟
حامی مالی مسابقه:ستاد اشتغال زایی و مدیریت زایی روستای هرند

مسیح انصاری
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 01:23
آقا یکی نیست به این هرندی هایی که در شاهین شهر مسؤل شدند بگه بابا حالا که سمت های شهری را دارند به هرندی ها میدند لا اقل یه امام جمعه هم از هرند بیارید و خلاص دیگه. ما هم قول میدیم هر کی باشه چشم بسته و پیشاپیش ازش حمایت کنیم

سید محسن
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 01:12
امام جمعه هر چه هست از این شهر رفتنی است؛ بیچاره نجیمی که ساکن این شهر است و با چنین کارهایی فقط یک رسوایی بزرگ از او باقی می ماند و دیگر هیچ

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 22:10
سلام آقای سید محسن بنده تحقیق کردم آقای مرادی هرندی نیستند

محمد رضا ب
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 19:32
همه این ماجراها از جلسه آقای بذرپاش آب میخوره و پوستری که زده شد !!!
عکس عمامه را اینها چون هیچ بهانه ای نداشتند و جلسه به خوبی برگزار شد ، دست گذاشتند روی عمامه و گفتند فلانی و فلانی است !!! در حالیکه هر کسی عکس را می دید متوجه میشد که منظور کروبی است چون عکس زیر میر حسین بود
من به شما میگم تمام جنجال سازیها هم از آقای نجیمی آب میخوره !!! این بابا رفت امام جمعه و مسئولین دیگه را تحریک نمود که اینها از این عکس منظور داشته اند !!! اونها هم کلاه سرشان رفت .
در ضمن نجیمی به مسئولین گفته بود من از جلسه بذرپاش خبر ندارم در حالیکه من از دوستان شورای هیئات پرسیدم ، گفتند نجیمی در جلسه هماهنگی بذرپاش در سازمان تبلیغات حضور داشت .
این بابا میخواهد اختلاف بیندازد
بعد هم با اینکه آقای اسلامی خودش میخواست برود ، اومدند و فوری و با اون مراسم افتضاح تودیع و معارفه را گذاشتند .

پاسخ ها
رحمتی
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 02:53
اینهایی که نظامی هستند وقتی داخل سیاست میشوند و بعد مسئول ، اونوقت حتی اگر در مسئولیت فرهنگی قرار گیرند ، چون درشغل نظامی همه چیز را به صورت به صورت تهدید نظامی دشمن میدیدند، حالا در مسائل فرهنگی هم همه را تهدید می بینند و به هر چیزی به عنوان سنگر دشمن و خاکریز دشمن می بینند حتی جبهه خودی را !!!!

اصلا خوششان مییاد که همه چیز بر اساس به خطر افتادن امنیت ملی و تهدید دیده شود چون منفعتشان در همین است

فکر کنم آقای نجیمی هم اینطوری باشه
ناشناس
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 11:59
شما كه مي فرمائيد من ميگم تمام اين جنجال سازیها هم از آقای نجیمی آب میخوره !!!
آيا منبع موثقي سراغ داري يا داري آبروي يه مومن رو مي بري؟
حسن ر
|
جمعه 19 دی 1393 - ساعت : 12:07
خداییش یکی بگه این مدیران شاهین شهر کی موقع بازنشستگی اونهاست ؟؟؟؟
این آقای نجیمی دیگه از سپاه بازنشسته شده ، ولی یک مسئولیت جدید به اون دادند ، خوب کی میخواد بازنشسته بشود ؟!!!
اینطور که شنیدم غیر از حقوق بازنشستگی ، باز هم حقوق میگیره
ساسان
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 19:00
من از مطلب شما تعجب می کنم که می گویید امام جمعه به اداره تبلیغات بعنوان رقیب نگاه می کند!! مگه در کارهای دینی هم رقابتهای تجاری وجود دارد؟ من بعنوان یک جوان غیر مذهبی خیلی متعجب شدم و فکر می کردم این کارها فقط مربوط به ماست !!!!

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 15:12
کاش می شد از این شهر می رفتیم از دست این مسئولینش راحت می شدیم یکیش هم این امام جمعه که دست از سر این شهر بر نمی دارد . خداوکیلی ماندیم به کجا استغاثه کنیم به حضرت ...یل یا خدا .

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 12:07
واقعا ... به این شهر که یک شخص می آیند اینقدر یک شهر را داغون می کنه و هیچکس تو این مملکت جوابگو نیست . نه خودش نه مافوقش

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 12:06
خوب هرندی های شاهین شهر به عدد 3 رسید
امینی هرندی
ذاکری هرندی
و حالا از مرادی هرندی رونمایی می شود
و......

امیر
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 07:08
یکی ذیل بحث آیت الله مهدوی کامنت گذاشته بود که ایشان در خطبه ها راجع به فتنه موضع گرفتند و از این حرفها!!! واقعا ساده لوحیه چون یکی از دلایل فشار برای زودتر رفتن مسئول تبلیغات اسلامی برگزاری جلسه کالبد شکافی فتنه با عنوان گردهمایی نیروهای انقلاب بوده . و اصلا بخاطر مقابله با اون حرکت کلی تبلیغ کرده. وگرنه همون که آقای مهدوی فرمودند که بعضی حاضر نیستند... این موضع گیریهاش درباره فتنه مثل والله و بالله و تالله دیگه!

حسین
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 06:58
نه به حاج آقا شوشتری که مجسمه اخلاق بود ....

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 06:18
واقعا باید در این اوضاع گفت انا لله و انا الیه را جعون در این شهر باید گفت الاسلام والسلام این افراد متولی دینداری مردمند ولا حول ولا قوه الا بالله

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 06:12
لبیک یا ملکیان لبیک یا مسئولیت

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 06:09
میگن دو نفر دعواشون شد بعد گفتن. بیاین بحث منطقی کنیم. طرف گفت باشه قبول ولی هر چی من گفتم . حالا ما هم معنی تعامل و اتحاد رو از این داستان میفهمیم.

ناشناس
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 06:06
سلام یکی از روحانیون میگفت پیش امام جمعه بودم که خبر داد مراسم تودیع حاج آقا اسلامیه و قراره یه مرادی هرندی بجاش بیاد منم نمیشناسمش ! در حالیکه اخبار حاکی از اینه که نه تنها پییگیر اصلی جابجایی این مقام مستقل خودش بوده ، شخص جایگزین رو هم خودش و شهردار نظر داشتند ! و برای تبرئه خودش متوسل به ...شده ! عجیب نیست؟

فرهادی
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 01:37
عجب ! پس این همه امام جمعه در خطبه ها میگه : ما بین مسئولین وحدت داریم ، اینطوریه ! یعنی اگه همه حول محور وی بودند پس همه خوبند !
اگر کسی نظری غیر نظر ایشان داد = delete

سید محسن
|
پنج شنبه 18 دی 1393 - ساعت : 01:30
آیا مرادی هرندی با ذاکر هرندی (شهردار(نسبتی دارند؟ چون پسوند فامیلی هردو نشان می دهد اهل روستای هرند هستند و در روستایی مانند هرند همه همدیگر را کاملا میشناسند

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 23 دی 1393 - ساعت : 11:16
قضاوت شما اشتباه است اولا هرند دارای سابقه شهر بودن بیش از یکصد سال را تجربه می کند واگر قرار باشد هرند دارای صفارها باشد فاضل ها باشد هرندی بودن افتخار است بنده هردوی این بزرگوار را از کودکی می شناسم اهل هرند هم نیستم ولی هیچ رابطه فامیلی با هم ندارند