امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آبان 1390 - 00:00
کسب مقام قهرمانی توسط نوجوان شاهین‌شهری
کسب مقام قهرمانی توسط نوجوان شاهین‌شهری
در رقابت‌های انتخابی نوجوانان استان اصفهان، آقایان محمد بیدرام از شاهین شهر به مقام نخست و محسن زرکار نیز به رتبه دوم بسنده کرد.............

محمدرضا ‌باجول امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: روز جمعه گذشته به مناسبت روز ایثار و فداکاری مردم اصفهان، هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان با همکاری امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان همایش باشکوهی را برگزار کرد.
وی ادامه داد: دوچرخه‌سواران، مسیر میدان امام تا گلستان شهدا را طی کردند و در پایان این مراسم باشکوه به 50 نفر از شرکت کنندگان در مراسم دوچرخه‌سواری به قید قرعه جوایزی اهدا شد.
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان به رقابت‌های انتخابی نوجوانان استان اصفهان اشاره کرد و افزود: در این رقابت‌ها 25 رکابزن از سراسر استان اصفهان حضور داشتند که تیم دوچرخه سواری شهرستان نجف آباد با 18 امتیاز بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد  و تیم دوچرخه‌سواری‌ شاهین‌شهر و تیم دوچرخه‌سواری مبارکه به ترتیب با 16و 11 امتیاز، دوم و سوم شدند.
وی افزود: در رقابت‌های انتخابی نوجوانان استان اصفهان، آقایان محمد بیدرام از شاهین شهر به مقام نخست و محسن زرکار نیز به رتبه دوم بسنده کرد.
باجول اضافه کرد: محمد کاظمی از شهرستان نجف آباد به مقام سوم رقابت‌های دوچرخه سواری انتخابی استان اصفهان دست پیدا کرد.
وی در پایان افزود: برندگان شرکت کننده در رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی استان به رقابت‌های قهرمانی کشور که از اول آذر ماه در اندیمشک برگزار می‌شود، دعوت شدند و با مربیگری ابوالقاسم کریمیان و سرپرستی حسینعلی یزدانی به این مسابقات اعزام می‌شوند.

برچسب ها :