امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:18
همایش آسیب شناسی موتوسوران یا تقدیر و تشکر از مسئولان
همایش آسیب شناسی موتوسوران یا تقدیر و تشکر از مسئولان

چندی پیش همایشی در سالن شیخ بهایی با عنوان آسیب شناسی موتورسواران برگزار گردید .

اینکه دستاوردهای این همایش چه بود ، باید مسئولان دانشگاه آزاد و پلیس راهنمایی رانندگی استان و سازمان رفاهی و تفریحی پاسخگو باشند و پیرامون آن توضیحات ارائه دهند ، ولی آنچه ما از ظواهر این همایش دیدیم ، این بود که مسئولین از همدیگر تقدیر  و تشکر نمودند !

چندی است که برگزاری همایشها و جلسات در شهر ما به رویه ای تبدیل گردیده که هر بار ارگانی با هزینه بیت المال اقدام به برگزاری همایشی مینماید و در آن مسئولین شهرستان هر بار به صورت دوره ای از همدیگر تقدیر مینمایند و جوایزی به همدیگر اهدا مینمایند .

 

سئوالی که ما از برگزار کنندگان این همایش داریم این است که لطفا دستاوردهای این همایش را اعلام نمایند و توضیح دهند که این همایش چطور توانست به آسیب شناسی موتورسواران بپردازد و این همایش چه راهکار عملیاتی برای این آسیب ارائه نمود .

 

چندی پیش بود که رهبر انقلاب در نامه ای خطاب به سران قوا ، پیرامون همایش ملّی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد فرمودند : نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، لکن این سمینار و امثال آن بناست چه معجزه‌ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و اساسی انجام نمی‌گیرد که نتیجه را همه بطور ملموس مشاهده کنند. توقع من از آقایان محترم این است که چه با سمینار و چه بدون آن، تصمیمات قاطع و عملی بدون هرگونه ملاحظه‌ای بگیرند و اجرا کنند. موفق باشید.»

 

به راستی این قبیل همایشها در شاهین شهر بناست چه معجزه ای بکند ؟ مگر وضعیت برای مسئولان روشن نبود ؟ و چرا در این زمینه ها به جای تقدیر از همدیگر اقدام موثر و اساسی که نتیجه آن برای مردم ملموس باشد ، انجام نمی گیرد !!!

آیا همایش آسیب شناسی موتور سوران جزء اولیتهای شاهین شهر بود ! چرا آقایان هیچ وقت همایش مبارزه با مفاسد اقتصادی را برگزار نمی نمایند ! اولویت کدام است ! آیا آسیب شناسی و برخورد همیشه باید برای قشر پائین جامعه (موتور سوران ) باشد ؟!

انشاء الله آقایان محترم چه با سمینار و چه بدون سمینار تصمیمات موثر و عملی بدون هرگونه ملاحظه ای بگیرند و اجرا کنند .

 

برچسب ها :
ناشناس
|
دوشنبه 29 دی 1393 - ساعت : 22:19
وقتی تلویزیون داشت صحبت های رحیم پور رو پخش می کرد همه به سایت شما فکر می کردم که همه اش دارد مواضع رهبری را عنوان می کند
واقعا خدا خیرتان دهد ایوالله

یک مسئول
|
یک شنبه 28 دی 1393 - ساعت : 23:55
این شهر ما برای خود پدیده ای است و می تواند سوژه های خیلی زیادی برای برنامه هایی مثل صرفا جهت اطلاع و دکتر سلام و حساس نشو داشته باشد ، مثل همان شعبده بازی برای نابینایان .
اگر چه مثل من خیلی دوست نداریم این موارد رسانه ای شود چون آبروی شهر و مردم آن می رود ولی باید گفت تا کی این شهر بخاطر عدهء اندکی کلی هزینه باید بدهد و البته آن عدهء اندک هم توسط یک نفر مدیریت می شوند که ردپای آن در بسیاری از این قضایا بخوبی دیده می شود که سایت شما بخوبی به این مسائل و آن شخص می پردازد .

مرصاد
|
شنبه 27 دی 1393 - ساعت : 15:41

رحیم پورازغدی در سخنرانی قبل از نماز جمعه دیروز :
نماز جمعه‌ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر نشود نماز جمعه ولایی و اهل بیتی نیست و نماز جمعه‌ای که مدام در آن می‌گویند روز روز است و شب شب است به درد خودتان می‌خورد.

پاسخ ها
حسین
|
یک شنبه 28 دی 1393 - ساعت : 15:16
عجب صحبتهایی کرده رحیم پور این هفته ، با این صحبتها خیلی ها تو این کشور باید کاسه و کوزهء خود را جمع کنند و فکر یک جزیره باشند تا آنجا شاید بتو نند حکومت کنند و میزی برای خود دست و پا کنند و افکار پوسیدهء خود را آنجا نشر دهند .
ناشناس
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 22:49
عثمان بن حنیف فقط سر سفره اشرافی نشست و امیرالمومنین آنظور او رو بی آبرو کرد آنوقت این حضرت ... که خودش از این سفره ها برای این و آن پهن میکند بوسیله مسئول بالاترش در شورای سیاستگذاری بعنوان عاملی برای مشروعیت اعمال سایرین معرفی میشود واقعا که نوبره!!!

ی.ط
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 20:27
امروز شبکه افق مستندی به گونهء مسابقه ای را نشان می داد به نام فرمانده که در آن دو گروه دانشجویی وارد دو شهر مختلف می شدند و برای آن شهرها یادوارهء شهدا برگزار می کردند که به مسئولین و نیروهای فرهنگی توصیه می کنم حتما این برنامه را ببینند ولی اصل مطلب اینجاست که یکی از دانشجویان تعریف می کرد که وقتی در خانهء یکی از شهدا رفتم تا پدر آن شهید را برای مراسم دعوت کنم پدر آن شهید بسیار متعجب شده بود که بعد از این همه سال یکی سراغ آن را گرفته بود و می گفت که امروز صبحانه و ناهار نتوانسته بخورد یعنی که پول نداشته است و هیچ طلبکار کسی هم نبود ( وقتی این را شنیدم مو به بدنم سیخ شد و بسیار گریه کردم و الان که دارم می نویسم باز همین حالت برایم ایجاد شده است ) .
و وقتی آمدم در این سایت و این مطلب را دیدم یاد این برنامه افتادم و پیش خود گفتم که اینها را آدم در جامعه ببیند و پول بیت المال را صرف کنند برای این همایشها و از آن بدتر جوایزی که بین خود رد و بدل می کنند شجاعت می خواهد که واقعا ما مسئولین شجاعی داریم .

پاسخ ها
میلاد
|
شنبه 27 دی 1393 - ساعت : 01:57
کاملا درست گفتی واقعا پول بیت المال را اینگونه خرج کردن شجاعت می خواهد .
این پدر شهید از هیچ کس طلب کار نیست و حالا برو به اینها انتقاد کن که چرا این کارها را می کنید و ببین چطور طلب کارت می شوند
ناصر
|
شنبه 27 دی 1393 - ساعت : 22:31
این مطلب شما اشک ما را در هم در آورد و خدا کند حداقل لحظه ای مسئولین را هم به فکر ببرد و در مورد بعضی کارهای خود بیشتر فکر بکنند .
حامد
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 12:11
آقا چرا تهمت می زنید به این بزرگواران ، اینها موتور سوار نیستند و درست است که پژو پارس و مگان سوار هستند ولی موتور سواران را دوست دارند و آیا این جای تقدیر و تشکر ندارد ؟!!!!!!!!!!!

یک کارگر
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 02:35
من یک کارگر هستم و در این فکرم که چطوری تا عید دویست هزار تومان پس انداز کنم تا آبروی خود را در مقابل میهمانان حفظ کنم و بقیه مشکلات دیگر بماند ولی این مسئولین با پول بیت المال چه کیفی می کنند !!!!!!!!!!!

بهروز
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 02:01
خوب شاید این مسئولین موتور سواران نمونهء شهر هستند و برای همین از آنها تشکر کرده اند !!!!!!!!

محسن
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 00:59
بندهء خدا رهبر معظم انقلاب مدام می گویند اقتصاد مقاومتی و این مسئولین در فکر چه هستند ؟!!!

سيد محسن
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 00:56
به نظر مي رسد بهترين راهكار، حضور نيرو هاي دلسوز و آگاه مذهبي در مسئوليت هاي شهري باشد و حضور در شوراي شهر(به خاطر حساسيت آن و به خاطر اينكه عضويت در شورا انتصابي نيست و با رأي مردم انتخاب مي شوند و به همين دليل رأي آوردن در شورا كمتر تحت تأثير سليقه ي مسئولين قرار مي گيرد) مي تواند شروع خوب و سازنده اي باشد. انشاء الله نيرو هاي مذهبي از هم اكنون بايد براي انتخابات مهم مجلس در سال آينده و انتخابات دوره بعدي شوراي شهر آمادگي هاي لازم را داشته باشند. تنها راه حل، حضور متدينين با بصيرت در سمت هاي مختلف است و الا اينكه دست روي دست بگذاريم و هر كاري مسئولين مي كنند فقط غصه بخوريم و يا عملكرد بعضا غلط آنها را محكوم كنيم به حد مطلوبي از انتظاراتمان نمي رسيم و به تكليف خود به خوبي عمل نكرده ايم.

بهنام .م
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 23:08
حالا چرا اینقدر خوشحال هستند ، نکنه مشکلات موتور سوران را به کلی حل کرده اند ؟!!!!!!!!!!!!!

دانیال
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 15:38
با پول چه کسی دارد این همه کیف می کنند ؟ اگه از بیت المال است که ما راضی نیستیم .

ح.ص
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 15:10
شما صحبت حضرت آقا را در مطلب خود گذاشته اید و به این صحبتها چه کسی باید بیشتر از همه اهتمام داشته باشد ، آیا در شهر ما کسی غیر از امام جمعه است ؟!!!!!!
آیا نباید علاوه بر اینکه امام جمعه خود حضور پیدا نکند دیگر مسئولین هم از ایشان خجالت بکشند و این کارها را نکند ؟!!!!!!!!!!!!!!
اما متاسفانه هم حضور پررنگ دارد در این مراسمها و هم اینکه در این مراسم چنان می خندد که هر که نداند فکر می کند تمام مشکلات شهر و مردم را حل کرده است !!!!!!!!!!

یه کارمند مطلع
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 13:35
چرا ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در رابطه با این ریخت و پاش ها از جیب بیت المال هیچ برخوردی نمیکنه؟

پاسخ ها
جواد
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 00:51
آخه این ستاد فقط وظیفهء برخورد با منکرات مردم را دارد و با منکرات مسئولین کاری ندارد ، اصلا مسئولین مگر اشتباهی هم انجام میدهند ؟!!!!!!!!!!!!
طلبه
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 13:02
من خانواده هایی را می شناسم که به نان شب خود محتاج هستند و مرد آن خانواده به خاطر شرمندگی جلوی همسر و فرزندانش مدتهاست لبخند روی لبهایش نشسته است و این مسئولین از پول بیت المال کیف می کنند و چه خنده هایی که نمی کنند ؟!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
طلبه
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 00:44
ببخشید ننشسته را نوشته ام نشسته .
علیرضا
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 12:38
در برنامهء پایش این هفته می گفت که دولت برای بودجهء سال آینده 240 میلیارد تومان برای همایشها پیش بینی کرده است ، خوب واقعا این همایشها می خواهد چه معجزه ای بکند ؟!!!!!!!!
البته برای مسئولین که معجزه بسیار می کند !!!!!!

پاسخ ها
حسام
|
جمعه 26 دی 1393 - ساعت : 02:30
من هم دیدم این برنامه را و در این برنامه ضمنا گفت که با این پول چه کارهایی که نمی شود کرد .
پ.ن
|
پنج شنبه 25 دی 1393 - ساعت : 12:14
چه خنده هایی می کنند ، به ریش ما مردم دارند می خندند ؟!!!!!!!!!!!!!
ما در خرج اولیه زندگی خود مانده ایم و اینها با پول بیت المال چه کیفی می کنند .
ما که راضی نیستیم و به خدا شکایت می کنیم .

ناشناس
|
چهارشنبه 24 دی 1393 - ساعت : 23:29
عجب خندهای از ته دلی هم میکنند !
پولهای بیت المال میشه هدیه ، از ته دل خندیدن هم داره !

ناشناس
|
چهارشنبه 24 دی 1393 - ساعت : 23:18
از معجزات شیخ ما شاهین شهریا این است
شیره را خورد و گفت شیرین است

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 24 دی 1393 - ساعت : 22:37
اگراین همایشها را در رابطه با بیکاری جوانان و راهکار برون رفت از ان همچنین
مشکل کشاورزان منطقه که مظلوم ترین قشر و افرادی هستند که هیچ توجهی
به مشکلات انها نمی شود و هیچ مسئولی صدای درد انها را نمی شنود انجام می شد هم خدا را خوش می امد هم بنده خدا را ؟.