امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : دوشنبه 8 دی 1393 - 23:55
کالبد شکافی فتنه 88 در شاهین شهر
کالبد شکافی فتنه 88 در شاهین شهر

باسمه تعالي
کالبد شکافی فتنه 88 در شاهین شهر


- هر چه زمان از فتنه 88 ميگذرد، ابعاد شوم آن براي ملت ايران روشنتر ميشود؛ فتنه اي که ميرفت تا اساس انقلاب اسلامي و نظام برآمده از آنرا در هم بکوبد و آنچه مورد خواست و رضايت آمريکا و اسرائيل و انگليس بود را پس از سالها مجاهدتهاي بي وقفه، پس از سالها خون دل خوردن و جانفشاني بپاي انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي، جايگزين آن سازد؛ که البته به لطف الهي با رهبري پيامبرگونه امام خامنه اي و حضور به موقع ملت هوشمند، غيور، دشمن شناس و ولايتمدار ايران، اين نقشه شوم نقش بر آب شد و انقلاب اسلامي خود را بازسازي نمود و واکسينه گرديد.


- پردازش و کالبد شکافي فتنه منحوس 88، براي مردم شاهين شهر اهميتي مضاعف دارد؛ چرا که طي ساليان گذشته چه در حوادث اول انقلاب، چه در ماجراهاي خردادماه سال 1382 و چه درفتنه 1388، فتنه انگيزاني در صدد برآمدند تا به تبعيت از بالادستيهاي خود، اوضاع اين شهر را ناآرام سازند و با غبارآلودنمودن فضاي سياسي و امنيتي شهر، نقشه هاي خيانت آميز خويش را عملي سازند؛ زهي خيال باطل... .


- طبيعي است در شهري که جريانات ضددين و ضد انقلابي چون بازماندگان منافقين، توده ايها، فرقه ضاله بهائيت، روشنفکران سکولار، مفسدان سياسي و اقتصادي و فرهنگي، ورشکستگان سياسي و... کم و بيش موريانه وار فعاليت مي نمايند اينگونه حوادث ناگوار بروز يابد.


- شاهين شهر، شهري است که در حوادث سال 1382، آماج فتنه انگيزي جريان ضد انقلاب و برانداز قرار گرفت و لطمه ها ديد و در فتنه 88 نيز به همین منوال. تعدادی مجال يافتند که حرمت روز عاشورا را بشکنند، به برخي مساجد شهر تعرض کنند و عليه قانون اساسي کشور شعارهاي ساختارشکنانه سردهند و حنجره گوياي آمريکا و اسرائيل و انگليس شوند... ! بيچاره ها آنقدر متوهم شده بودند که کار نظام را يکسره ميدانستند و خود را پيروز ميدان قلمداد مينمودند.


- آري اينها طبيعي است؛ اما آنچه غير طبيعي بود و غير طبيعي هست و غير طبيعي خواهد ماند و از اذهان و دلها نخواهد رفت سکوت برخي خواص دنيا طلبي بود که سالهاست در شاهين شهر دکان باز کرده اند و در برخي مناصب حساس جاخوش کرده اند و هر چه توانسته اند از دين و اسلام و انقلاب و رهبري و... کسب آبرو و جاه و مقام نموده اند، اما متاسفانه در آن ايام در ميان فريادهاي اين عمار رهبر انقلاب زبان در کام بردند و سکوت کردند و سکوت کردند و سکوت... . خطر اين افراد براي نظام و انقلاب بيشتر از فتنه نباشد، کمتر نيست! سکوتشان بيشتر از خيانت نباشد کمتر نيست. آري اين مسئله غيرطبيعي است که نبايد فراموش شود و نبايد بخشيده شود.


- بدون شک اين اتفاقات و حوادث ناگوار دل هر انسان مؤمن و دلسوز و ميهن دوستي را به درد مي آورد و موجبات تلخکامي را فراهم مي سازد؛ لکن مهمتر از تأثر و اندوه، عبرت گرفتن و چاره انديشي براي از بين بردن ريشه ها و زمينه هاي چنين حوادثي است تا ديگر شاهين شهر شاهد چنين اتفاقاتي نباشد.


- جريانات فرهنگي و سياسي و مذهبي همسو با انقلاب اسلامي بايستي بيش از پيش به ميدان بيايند و عوامل پيدا و پنهان اين حوادث را بازبيني نمايند و کاري کنند کارستان؛ تا ريشه نفاق و انحراف و  فتنه و ساکتين فتنه را در شهر بخشکانند! دستگاههاي فرهنگي شهر نيز بايستي هر آنچه از بودجه و امکانات در توان دارند در طبق اخلاص بگذارند و تقديم نيروهاي فرهنگي انقلاب کنند چرا که در روز خطر اينها هستند که سينه سپر مي کنند.


- اخيرا توسط همين ساکتين فتنه و عوامل ايشان تحرکاتي شروع شده که هر جا نيروهاي انقلاب نيت اجراي برنامه فرهنگي و يا مذهبي دارند با سوء استفاده از قدرت و جایگاه و نفوذ خود، با لطايف الحيل و جو سازي و شانتاژ و اعمال فشار بر اين و آن در مسير آنها سنگ اندازي نموده و سعي مي کنند به هر نحو ممکن جلوي کار آنها را بگيرند؛ ساکتين فتنه و ياران گرمابه و گلستانشان هشيار باشند که اين اوضاع ديري نمي پايد و عن قريب طومار توطئه هايشان در اختيار افکار عمومي قرار خواهد گرفت تا مردم خود قضاوت نمايند و خود تصميم بگيرند.


- دستگاههاي امنيتي، اطلاعاتي، نظامي، انتظامي و قضايي نيز از اکنون به فکر خشکاندن ريشه نفاق و فتنه و ساکتين فتنه در شاهين شهر باشند تا مباد ديگر شاهين شهر ننگ وجود ضد انقلاب را در خود تحمل نمايد. بي شک روزي فرا خواهد رسيد که همه ما را در قبال مسئوليتها و فرصتهايمان بازخواست نمايند، انشاءا... که سرافکنده و خجل و شرمسار نباشيم.

 

 

 

برچسب ها :
شهروند وظیفه شناس
|
پنج شنبه 11 دی 1393 - ساعت : 19:40
فتنه و فتنه گر در هر لباس و جایگاهی که باشند محکوم و محکوم به شکستند هستند . باید همه مطیع امر رهبر باشیم

طلبه
|
چهارشنبه 10 دی 1393 - ساعت : 14:46
حضرت آیت الله مهدوی دیروز در جلسه 9دی فرمودند :
متاسفانه هنوز کسانی هستند که فتنهء 88 را درست شناسایی نکردند و من در دانشگاهها دیدم هنوز کسانی هستند که دم از اصلاح طلب ها می زنند و متوجه نیستند که اینها چه ضربه ای به کشور زدند اما من نمیگم همهء اینها دائرمدار فتنه بودند ولی چیزی که مشهود است این که خیلی از اینها ارتباط مستقیم با اینها داشتند اینها امروز باید خجالت بکشند بگویند ما اصلاح طلب هستیم مگر اینکه مرز خود را دقیق از فتنه گران جدا کنند ولی ما می بینیم که اینها حاضر نیستند حتی به زبان لفظ فتنه را بکار ببرند و نمی خواهم اسم ببرم اما هستند میسئولینی که شما حتی به زبان لفظ فتنه را ازشون نشنیدید خوب یک کسی که حاضر نیست تبعیت از رهبری بکنه ، رهبر معظم انقلاب بارها و بارها گفته اند فتنه را بگید توضیح بدهید خوب وقتی یک کسی حاضر نیست ، که با سکوتش باز(از فتنه) حمایت میکنه .

هادی
|
چهارشنبه 10 دی 1393 - ساعت : 14:22
سلام وقتی که برای برگزاری جلسه نیروهای انقلاب مسئولین شهر جلسه...برگزار میکنند کاملا مشخص است که ریشه فتنه کجاست.

حسین
|
چهارشنبه 10 دی 1393 - ساعت : 00:33
امروز جلسهء بزرگداشت 9دی در تالار شیخ بهایی خیلی خوب بود و آیت الله مهدوی در سخنرانی خود تکلیف ساکتین فتنه و خیلی از اصلاح طلب ها را هم روشن کرد .