امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : جمعه 27 آبان 1390 - 00:00
کسب مقام برتر توسط سحر فلاح پور در حوزه کودک شاعر
کسب مقام برتر توسط سحر فلاح پور در حوزه کودک شاعر
تمنايي دبير اجرايي جشنواره ملي شعر كودك گفت:هيئت داوران در بخش كودك شاعر سحر فلاح پور از شاهين شهر، امير حسين يزداني از تهران، سارا كاظمي از شهركرد و غزل و روژان علامه زاده از آبادان را به عنوان افراد برتر انتخاب كرد. ..............

 خبرنگار كيهان:
استاندار اصفهان با بيان اينكه اين استان از ظرفيت هاي فرهنگي زيادي برخوردار است، گفت: اصحاب فرهنگ و هنر اصفهان حضور فعال و موثر در عرصه هاي فرهنگي كشور دارند.
عليرضا ذاكر اصفهاني در جشنواره ملي شعر كودك در شاهين شهر افزود: كانون كودكان و نوجوان استان اصفهان فعاليت هاي خوبي را در حوزه فرهنگي به ويژه در بخش قصه گويي و شعر انجام داده است.
وي با بيان اينكه برنامه هاي متعددي براي كودكان و نوجوانان اصفهاني از سوي مسئولان مربوطه انديشيده شده است، گفت: مديريت استان درصدد تداوم جشنواره شعر كودك در نقاط مختلف استان است.
تقويت بنيان هاي شعري با رويكرد تأثيرگذاري بر مخاطب و بهره گيري از شيوه هاي خلاقانه و نو در زمينه شعر كودك، شناسايي استعدادهاي ادبي جامعه و صيانت و پاسداشت از اين سرمايه ها، نگاه متعهدانه و هنرمندانه به پرورش خلاقيت كودكان در جهت رشد آموزه هاي ديني و ارتقاي فرهنگ شهروندي و خلق و توليد بيشتر آثار فاخر ادبي با محوريت شعر كودك و خردسال از جمله اهداف اين جشنواره ملي و موضوع جشنواره نيز پرداختن به مسائل كودك و خردسال در قالب هاي مختلف شهري بود.
تمنايي دبير اجرايي جشنواره ملي شعر كودك با بيان اينكه از 623 اثر رسيده به دبيرخانه همايش 608 اثر در بخش هاي شعر خردسال، كودك و كتاب شعر پذيرفته شد، گفت: هيئت داوران در بخش شعر كودك، خردسال و موضوع ويژه، اسماعيل الله دادي از بروجرد، مريم زندي از ملاير، مريم اسلامي، كبري بابايي، غلامرضا بكتاش، زهرا موسوي و مريم هاشم پور همگي از تهران را به عنوان افراد برتر انتخاب كردند. همچنين هيئت داوران در بخش كودك شاعر هم سحر فلاح پور از شاهين شهر، امير حسين يزداني از تهران، سارا كاظمي از شهركرد و غزل و روژان علامه زاده از آبادان را به عنوان افراد برتر انتخاب كرد.

برچسب ها :