امروز سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

تاریخ انتشار : چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - 09:19
تصادف با موتور گشت یگان ویژه در تهران
تصادف با موتور گشت یگان ویژه در تهران

با سلام :
اینجانب محمد رضا رضایی صاحب خودرو پرشیا به شماره شهربانی ایران 66 665س93 ظهر روز سه شنبه مورخه 30/2/93 در خیابان پیروزی با یک موتور گشت یگان ویژه تصادف کردم یعنی موتوری به من زد بعد از زنگ زدن به پلیس 110 افسر آمد و به اظهارات من هیچ توجهی نکرد و گفت پلیس ضابط است دروغ نمی گوید یعنی مردم ما دروغ می گویند ؟ خلاصه با صدایی تند من را مقصر دانست نمی دانم بین اینها رابطه ای بوده یا کاری یا رفاقتی خلاصه حق ما را پایمال کرد من که آدم معتقد به جمهوری اسلامی ناراحت می شوم از اینکه مملکت ما را چه کسانی اداره می کنند
.

برچسب ها :
ناشناس
|
چهارشنبه 21 بهمن 1394 - ساعت : 08:57
لطفا دنبال موتور ها نکنید همه رو کشتین لطفا دنبال نکنید با تشکر

یک شهروند
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 23:09
لطفا سری به پایگاه های بسیج بزنید الان چه کار مفیدی در آنجا انجام می شود؟؟؟!!!حلقه های صالحین که تاکید شدید رهبری است چقدر پی گیری انجام می شود؟؟؟لطفا پیگیری نمایید. 2:استخدام سپاه ناحیه شاهین شهر از چه افرادی است؟؟؟پسر من با ده سال سابقه فعال بسیج و حضور در همه فعالیت ها فقط بجرم اینکه در اهل گز وسین ومیمه نبود استخدام نکردند!!!!(قابل توجه مدیر سایت) 3: من فعال فرهنگی در این شهر هستم وقتی از اولیا و خانواد ها می شنوم که مدرسه بچه های آنها پاتوقی برای دوست یابی و شرکت در پارتی و توزیع فیلم های مستهجن شده ومسئولین مدارس میدانند ولی چون درآمد مدرسه را از خانواده های همین ها تامین میکنند ودر عوض خلاف کاری های بچه های همینها سکوت میکنند آیا نباید به عملکرد ضعیف مسئولین انتقاد کرد4:وقتی که به اذعان اعتراف یکی از متوملین این شهر هروقت کار او و بقیه پولداران شهر به دادگاه یا حتی دیگر مسئولین برخورد میکند یا رشوه کار او را حل میکند یا ...!!!! آیا اینها غیر واقعی است؟؟؟؟ (یادمان نرفته که همین پولداران جلسه ای را چند سال پیش وبا حضور امام جمعه برگزار کردند تا .....)5: بنظر شما وقتی تعداد زیادی از خانمها با بدترین شکل حجاب در شهر علنا راهپیمایی میکنند ودهن کجی به نظام و شهدا و...میکنند نیروی انتظامی که وظیفه تامین امنیت اخلاقی را دارد فقط شاهد این جریان است و طبق وظیفه قانونی اش برخوردی نمی کند آیا این کار یک پیام امنیت برای آن بدحجاب و بد پوشش نیست که تو هم مثل یک شهروند عادی مجازی هرکاری که بخواهی انجام دهی و وقتی یک جوان مومن وانقلابی با بدحجابی برخورد میکند وتماس با پلیس میگیرد یا در صحنه حاضر نمیشوند ویا آنقدر دیر می آیند که دیگر صحنه تمام شده است.(آقای مدیر سایت اینها غیر واقعی است؟؟؟؟)

پاسخ ها
مدیر سایت عدالتخواهی
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 23:55
با تشکر از دغدغه ای که نسبت به مسائل جامعه دارید ، لازم است به استحضار برسانم، مطالبی که ذکر فرمودید برخی از آنها مورد تائید گردانندگان این سایت هم میباشد و در مطالب و روشهای مختلف به آن پرداخته شده است . لکن اینکه هم مشکلات شهر را به گردن مسئولین بیندازیم امری صحیح نمی باشد و در بسیاری از موارد خود متدینین هم دچار قصور گردیده اند . برای مثال در مورد وضعیت حجاب که فرمودید نقش مومنین چه مقدار است ؟ رهبر انقلاب در مورد مبارزه با مفاسد جامعه سخنان و فرمایشات فراوانی دارند و همیشه راه حل نهائی برطرف گردیدن فساد در جامعه را امر به معروف و نهی از منکر لسانی از سوی مردم میدانند . ( ایشان در سال 1377 فرمودند :مثلا یک نفر دارد کار خلافی می کند می گویند آقا شما این کار را نباید می کردی. این مطلب را بگو و برو. می گوید او برمی گردد دو تا فحش به من می دهد. خیلی خوب حالا دو تا فحش هم به شما بدهد برای خاطر امر خدا تحمل کنید. اگر نفر دوم هم بگوید آقا شما باید این کار را نمی کردی بدانید اگر دعوا هم بکند دعوایش کمتر از آنی است که با نفر اول کرده است. نفر سوم و نفر دهم و نفر بیستم هم همین طور. بنابراین اگر نهی از منکر باب شد و تا نفر بیستم رسید شما خیال می کنید آن آدم دیگر آن کار را تکرار خواهد کرد؟ نهی از منکر واقعا معجزه می کند فقط هم زبانی) این نمونه ای از فرمایشات ایشان بود . حالا اگر متدینین در اندازه پنجاه نفر این کار را انجام میدادند آیا فساد ریشه کن نمیگردید ؟ حتی نسبت به مسئولین هم به همین منوال است ، اگر متدینین همین مسئولین کم کار را مورد نهی از منکر قرار میدادند وضعیت شاهین شهر به این حال و روز بود ؟ در همین رابطه رهبر انقلاب فرموده اند که مهمترین حوزه امر به معروف و نهی از منکر حوزه مسئولین است . به راستی متدینین شهر چند نفر از آنها علنا به مسئولین نهی از منکر مینمایند ؟! البته همه ناراضی هستند و در بین خود انتقادات شدیدی مینمایند ولی مستقیما از نهی از منکر إبا مینمایند ! لذا اگر این سایت هم به برخی از مسئولین انتقاد مینماید از باب این است که اینها اراده ای به احیاء امربه معروف و نهی از منکر در میان مردم ندارند و اعتقاد دارند که تشکیل این گروهها باعث مشکلات برای خود آنها میگردد واولین کسی که مورد نهی از منکر قرار میگیرد خود آن مسئول است ! و یا اعمال برخی از مسئولین موجب سرریز آن به جامعه میگردد لذا مورد نهی این سایت قرار میگیرند .حال همین خود شما آیا حاضر هستید با اسم و مشخصات واقعی خود این مطالبی که ذکر فرمودید را بیان دارید و مسئولین را نهی از منکر نمائید ؟ با این حال از دغدغه شما کمال تشکر را داریم و این سایت هم آمادگی دارد مطالب شما را با در نظر گرفتن موارد ذکر گردیده در قسمت مطالبات مردمی و به صوت ویژه انعکاس دهد البته به شرطی که با اسم واقعی و قبول مسئولیت مطلب مندرج .البته نام و تلفن تماس شما میتواند در نزد مدیریت سایت محفوظ بماند و در مطلب خروجی سایت قرار نگیرد . این گوی و این میدان !
یک شهروند
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 18:19
الان متوجه شدم که دیدگاه شما این است که اشکالات شهر از متدینین است مسئولینی که نام بردم هیچ اشتباه اشکالی ندارند.نخیر آقای مدیر سایت این شما هستید که از وضع شهر خبر ندارید وفقط رو چندتا بحث خاص زوم کردید لطف کنید و یکم با مردم باشید تا ببینید بشنوید که مشکلات از این بدتر هست. اشکال سما به کدام مطلب من هست؟؟؟ اگر یکبار دیگر متن را بخوانید متوجه میشوید که تماما درست منطقی و طبق اطلاع کافی هست.

یک شهروند
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 18:14
آقایان مسئول سایت :آخه اینها چه مطالباتیه که تو سایتتون میذارید؟؟؟توروخدا مطالباتی را بگذارید که اولا از شاهین شهر باشه ثانیا به یه دردی هم بخوره . آخه این حرف که موتور زد به ماشین و تازه اونم تو تهران این چه مطالبه ایه خواهش میکنم عالمانه تر برخورد کنید.شهر ما شاهین شهر هزارتا مشکل داره از کسبه تا کارمند کارگر تا دانشجو و بدحجابی طلاق و وضعیت دادگاهها که بعضی قاضی ها یا اهل رشوه یا فساد اخلاقی هستند و وضعیت سپاه که همه کادرشان برخواری هستند وسپاه تبدیل شده به پاتوق گزی ها سینی ها و امام جمعه و روحانیون این شهر که بعضا فقط دنبال پول هستند وبسیج که تو این شهر هیچ کارایی نداره وفقط دنبال کارهای آماری هستند و مدارس که درآنجا ترویج بی دینی وسکس ورقص میشه وهیچ مدیر معاونی به فکر نیست وتا نیروی انتظامی که جدیدا وظیفه تامین امنیت بدحجاب ها و فاحشه ها را دارد. و.... اینها درد دل مطالبات مردم و متدینین هستند لطفا بررسی بفرمائید.

پاسخ ها
مدیر سایت عدالتخواهی
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 01:19
شهروند محترم متاسفانه شما تمام شهر را زیر سئوال بردید و این صحبت شما مورد تائید نمی باشد برخی از دستگاههائی که نام بردید در حد وسع خود عملکرد مطلوبی دارند و این به خاطر عدم اطلاع شما میباشد . در ضمن همین متدینین در بسیاری از معضلات شهر مقصر میباشند ! در مورد این شهروندانی که مطالبات آنها انعکاس یافته نیز قابل ذکر است که به هرجهت جفائی به این عزیزان هم صورت گرفته که به واسطه این سایت صدای مظلومیت خود را به مسئولین میرسانند .