امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - 10:14
انتقاد از برنامه تجلیل از خانواده شهدا
انتقاد از برنامه تجلیل از خانواده شهدا

مسوولین دستت شما درد نکنه از این همه عزتی که به سر خانواده شهدا و ایثار گران گذاشتید 


جمعه مورخ95/10/8در تالار شیخ بهایی در هفته شاهین شهر همایشی به نام شهدا و ایثارگران توسط شهرداری و سازمان فرهنگی اجرا شد کاری به محتوا و کیفیت برنامه نداریم چرا که ماعادت داریم به این مراسم های ظاهری . 


مسئوولین و برنامه ریزان این برنامه شرمشون نشد که خانواده شهدا و ایثارگران را که بیشتر آنان پیرمردان و پیرزنان که همانا پدران و مادران شهیدان یا ایثار گران بودند را بخاطر یک پرس غذا سر پا و سر صف نگه داشتند باز هم کاری به کیفیت و کمیت غذا نداریم چراکه ما به برکت خدا احترام گذاشته و شکرگزار هستیم . 


حال سوال ما از مسئولین و دست اندرکاران این برنامه این است که چرا مثل همیشه به اسم این همایش مقدس افرادی به غیر از این عزیزان فیض بردند و جالب است زمانی که خانواده شهیدان و ایثار گران از در ورودی با اون وضعیت اسفبارغذا می گرفتند از ما بهترون و نورچشمی ها از در پشتی یک نوع غذای دیگر با نوشابه و ماست و زیتون پرورده در کمال احترام تقدیمشان می شد برای بعضی از آنان که چند پرس ..... ........ از خدا بترسید از خون شهدا که دامنگیرتان می شود بترسید و دین و اخرت خودرا به یک پرس غذا نفروشید شرم کنید گفتن این مسایل تهوع اور و چندش بار است بهرحال شما را به خون شهدا و آه ایثار گران می سپاریم .جالب است برنامه ای به اسم خانواده شهدا و ایثار گران و به کام  برخی مسولین شورا و شهرداری و سازمان فرهنگی شهر 
هفته شاهین شهر مبارک خسته نباشید 

یکی از خانواده شهدا

برچسب ها :