امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : سه شنبه 2 آذر 1395 - 09:19
تشکر از کارکنان شهرداری
 تشکر از کارکنان شهرداری

سلام. ماشاءالله سرداری هستم از محله هشت بهشت خیابان جنت خیابان فرشتگان فرعی 4 غربی. تشکر از همه دست اندرکاران 1 بخاطر روشنی پارک محله ای همین فرعی ذکرشده. وسپاس بخاطر حفر چاه بمنظور دفع آبهای سطحی که البته حدود ده متر از ته کوچه نیاز مبرم به سطحی نه چندان ضخیم آسفالت داره که ان شاالله عنایات بزرگواران میطلبد.باسپاس مجدد

 

سلام. چندبار دوسه مطلب نوشتم هیچوقت جوابی دریافت نکردم.
1. درقطعه شهدا مزاری هست که بیش از دوسال میگذره کماکان بدون سنگ تاریخ هست. درحالیکه شهدای برون مرزی حمایت میشوند این مزار بدون سنگ تاریخ منظره ای ناموزون به شهر داده.
. پایه برق کنار پل شهدای گرگاب که چوبی وموریانه خورده وهر لحظه خطری جبران ناپذیر دارد.

برچسب ها :
ناشناس
|
جمعه 3 دی 1395 - ساعت : 14:36
شما قطعي تلفن هارو ول كردي چسبيدي به آب هشت بهشتپاسخ ها
مهدی
|
دوشنبه 20 دی 1395 - ساعت : 13:09
شهروند ناشناس ، موضوعی که مطرح کردم مربوط به همه اهالی هشت بهشت بود نه موضوع شخصی زیرا خانه ما تا مکان مورد بحث صدها متر فاصله دارد . شما هم اطلاع داشته باشد که در بارندگی ها ، هنگام جمع شدن آب در انتهای بلوار هشت بهشت ، در رفت و آمد خودروها اختلال ایجاد می شود و از طرفی هم چنانچه آبهای جمع شده یخ بزند باعث ایجاد تصادف می شود .
مهدی
|
پنج شنبه 4 آذر 1395 - ساعت : 11:40
حدود 5 سال پیش ، دقیقا" انتهای بلوار هشت بهشت یک حلقه چاه جهت دفع آبهای سطحی حفر شده ولی متاسفانه به علت اینکه شیب جاده به سمت چاه نیست از 5 سال پیش تا کنون حتی یک قطره آب هم وارد این چاه نشده ، به مسوولین که حدود 3 سال پیش در مسجد حضرت زهرا (سلام اله علیها) در هشت بهشت برای شنیدن مشکلات مردم حضور پیدا کرده بودند نامه دادم و در آن نوشتم که با صرف هزینه اندک در حد یک کامیون آسفالت این مشکل را حل کنید ولی گوش شنوایی نیست .