امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 شهریور 1395 - 15:08
گلایه از دفاتر پیشخوان گلدیس
گلایه از دفاتر پیشخوان گلدیس

« هوالباقی »
سلام
5 = 2×2
دو دو تا مي‌شود چهار تا ! البته نه به اين راحتي! باور نداري از 118 نپرس، ادامه مطلب را بخوان!
تنها بيمارستان شهرستان شاهين‌شهر واقع در شهرك گلديس مي‌باشد(شمال شهر شاهين‌شهر)، بيماران و يا همراهان بيمار و همچنين ساكنين اين شهرك كه داراي دفترچه بيمه سلامت مي‌باشند، جهت تمديد و يا تعويض دفترچه بايد به جنوب شهر (خيابان عطار) مراجعه نمايند. این درحالی است که این شهرک دارای دو دفتر پیشخوان دولت می‌باشد ولی هیچکدام این خدمت را ارائه نمی‌کنند و مراجعه کنندگان را به خیابان عطار راهنمایی می‌نمایند(از شمال شهر به جنوب شهر!)
نكات قابل تأمل و توجه:
* در خيابان عطار دو دفتر اقدام به ارائه اين خدمت مي‌كنند! (مثل اينكه فلان بانك دو شعبه آن هم در يك خيابان با فاصله تقريباً هزار متري داشته باشد!)
* اگر درخواست كننده در ساعات پاياني و يا روزهايي كه ترافيك كاري وجود دارد مراجعه نمايد، دو بار مجبور به طي اين مسير مي‌باشد(يك بار براي درخواست و بار دوم در همان روز و يا روز بعد براي دريافت دفترچه) البته به جز وقت و هزينه اضافي که تحميل شده!
* زمانی را در نظر بگیرید که متقاضی این خدمت بیمار و یا کهنسال باشد، در فصل گرما، مسلمان باشد، و همچنین ماه مبارک رمضان باشد، آن وقت، اوج لذت برای متقاضی می‌باشد (زمانی که می‌شنود از نزدیکی بیمارستان باید به دورترین دفتر پیشخوان شهر مراجعه نماید).
* اين مسئله تقريباً مربوط به پنج سال پيش تاكنون مي‌باشد كه هنوز مسئولين محترم فرصت و يا امكان حل آن را پيدا نكرده‌اند، البته بايد توجه داشت كه يك طرفه هم نبايد به قاضي رفت، با اين حقوق‌هاي ناچيز و مشغله‌هاي زياد نبايد انتظار سرعت عمل داشته باشيم. بالاخره تا سال 1395 نشد، سال 1400 هم در پيش رو داريم.
* و تمام نکات فوق در راستای کاهش ترافیک، کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا، تساوی در ارائه خدمت به اقشار مختلف مردم و رضایت ایشان از خدمات دولت و... می‌باشد.
البته باز هم تاکید ما براین است که نباید یه طرفه به قاضی رفت و باید نظرات و درددل‌های مسئولین را هم شنید. نمونه دیگری از خدمات، خدمت ثبت احوال می‌باشد که ماشاا... به صبر مردم که با گذشت بیش از یک سال باز هم به دفتر پیشخوان این شهرک جهت دریافت خدمت کارت هوشمند ملی مراجعه می‌کنند و از دفتر جواب می‌شنوند: در دست اقدام است، کلیه تجهیزات ما آماده است، منتظر اقدام مسئولین مربوطه هستیم، قول ماه آینده را داده اند، ماه آینده...ماه آینده... ماه آینده... . نکته جالب توجه اینجاست: پیرو یک طرفه با قاضی نرفتن؛ باید متوجه حساسیت کار هم باشیم. بالاخره درست است که در این یک سال گذشته نمایندگان مجلس انتخاب شدند، رئیس مجلس انتخاب شد، نمایندگان مجلس خبرگان انتخاب شدند، رئیس مجلس خبرگان هم انتخاب شد. اما با مشغله فرآوان و حساسیت کار تعدادی از مسئولین محترم برای ارائه خدمت به مردم باز هم تا ماه آینده صبور باشید... تا ماه آینده صبور باشید... تا ماه آینده صبور باشید...!
اثبات 2×2=5
در قدم اول باید گفت که صفر و صفر مساوی هم هستند:
0=0
بنابراین می‌توان نتیجه گرفت:
15-15=12-12
و حالا از آنها فاکتور میگیرم:
(3-3)5=(3-3)4
مشترکات را خط میزنیم:
(3-3)5 = (3-3)4
5=4
بعد 4 را به صورت 2در2 می نویسیم!
5 = 2×2
نگران نباشید شب اول قبر نزدیک است؟!

برچسب ها :